Kosmiskie laiki- Jaunās frekvences- Jaunās realitātes

Crystalai


Pirmo reizi 18 miljonu gadu laikā ir izveidojusies pietiekoši stipra Gaismas plūsma, kas ļauj pabeigt Zemes Mātes Pacelšanās projektu. Tas iekļauj sevī jebkuras būtības un vienības pacelšanos katrā šī Kosmosa Visumā. Tas ir kas vairāk par tikai Zemes pacelšanos. Tā ir pacelšanās pilnīgi jaunā Realitātes matricā. Šajā procesā būs pat tādi Visumi, kas spēs pacelties uz iziet ārā no mūsu Kosmosa uz vēl nezināmu līdz šim vietu.


Mūsu Galaktika pacelsies uz Zelta Galaktiku, kurā Māte Zeme tiks savienota Vienotībā ar Ūdensvīra frekvencēm un viņas Sauli Alcyone. Viņa būs tā būtība, kura pastums visu Piena Ceļu atpakaļ perfektajā savienībā ar Avota Apziņu. Mūsu hipofīzes dziedzeris satur mūsu nemirstīgā ķermeņa matricu. Šī mūžīgā matrica (hipofīzes dziedzerī) savienosies Vienotībā ar Avotu ar Visuma Sfēru Kristus matricu un Kosmisko Sfēru Eņģeļu Apziņu. Kristus matrica, kas tika radīta no Kosmiskās Apziņas, ar Avota izelpu, vienmēr bijusi pieejama, lai atkal savienotu mūsu apziņu ar to. Mūsu Ūdens pasaules Ģimenes vienmēr dzīvojušas ēteriskajā iekšējā Zemē un tās dzīvo mūsu iekšējo prātu ēteriskajā pasaulē. Tie vienmēr gaidījuši mūsu atgriešanos mūsu pašu hipofīzē un gaidījuši mūsu Dievišķo Vīziju atgriešanos, kas pieļautu mums atkal tos saskatīt mūsu čiekurveida dziedzerī. Avota dzirksts, kas atrodas katrā mūsu kristālisko šūnu dziļākajos ēteriskajos līmeņos, ir gaidījusi mūsu atgriešanos.


Daži no mums atgriezīsies Ūdens pasaulēs, lai dzīvotu savās īstajās mājās. Vietās, kur nav nekā cita kā tikai absolūta mīlestība. Tur nekad nav pieredzēts šī blīvuma karš vai haoss.


Citi dzīvos Ūdens pasaulēs, bet citi atgriezīsies uz Gaismas Salām lai mācītu tos, kuri vēl nav paaugstinājuši savu apziņu.


Reiz bija tāda gaismas pilsēta Ūdensvīra galaktikā uz Ajaho zvaigznes, pirms 18milj gadu. Tieši tāda pati ir Atlantīdas versija, kas pacēlās uz šīs Zemes trīs reizes un trīs reizes arī nogrima. Nākamā Atlantīda būs daudz varenāka par visām iepriekšējām. Pieaugot mūsu frekvencēm un pārveidojot mūsu apziņu, mēs harmoniski savienojamies ar Iekšējās Zemes Gaismas Pilsētām un mēs atkal savienosimies ar tur dzīvojošajām mūsu ģimenēm.


Atlantīdas laikos radītā arhitektūra un tehnoloģijas tika īstenotas ar šķidrās gaismas enerģijas viļņveida frekvencēm, kas radīja formu ar apziņas elpas palīdzību. Tagad mēs tiekam virzīti šajos magnētiskajos gaismas laukos, kur atkal varam atgūt savu atcerēšanos par to kā radīt gaismas, skaņas un mīlestības frekvencēs. Mīlestība ir gaismas enerģijas ātrums, kas piemīt un ko izstaro pilnīgi visas apziņas. Gaisma ir tas materiāls no kā tiek kaut kas radīts, un skaņa ir tā frekvence, kas paaugstina vai pazemina uz vajadzīgo radības līmeņa blīvumu.


Šajā mācību kursā mēs apgūstam gaismas un skaņas principus, uzņemot sevī mūzikas frekvences un meditācijas savā fiziskajā formā vai atomiskajā formā, lai sāktu dematerializēt šo formu un izpaust sevi daudz ēteriskākā izpildījumā. Kopā ar šo ēterisko formu nāk arī mūsu Mūžīgās Matricas atmiņas. Tur mēs dzīvojām tūkstošiem gadu pirms atnācām šajā 3D hologrammā un mums tās tiks atgrieztas tad, kad mūsu apziņas frekvences tiks paceltas Jaunajā Realitātē.


Pēc trešajiem plūdiem bija palikusi tikai maza Atlantīdas daļiņa- Poseidona. Sīriusieši nāca talkā spēcināt šo civilizāciju.


Visi Gaismas Skolotāji uz laiku atstāja zemi. Tad, apmēram pirms 25.000 gadu, uz zemi sāka nākt jauns zvaigžņu bērnu vilnis un ienesa ģenētiskos kodus, kas bija paredzēti cilvēku pārveidošanai no dualitātes uz vienotību.


Pirms 16.000 gadiem Jupitera komanda saņēma pavēles ieviest uz Zemes Mīlestību un Brīvo gribu. Šī pavēle sāka noņemt implantus Ēģiptē un Mistēriju skolu audzēkņi varēja saņemt pirmās garīgās iniciācijas (iesvētības). Zem Sfinksas atradās kristāliska datu banka, kas glabāja Atlantīdas zināšanas. 9.564 gadā pirms Kristus, Atlantīda pilnīgi nogrima. Atlantīdiešu Gudrība iegrima aizmirstībā un līdz 3.000 gadam pirms m.ē. bija izzudis pilnīgi viss tās viedums un gudrība.


Ješua ben Džozefs pirms 2000 gadiem Zemei atnesa atpakaļ viedumu. Un atkal, tumšie spēki to iznīcināja. Pēdējo 200 gadu laikā zvaigžņu būtnes caur mūsu apziņu atjauno šīs mācības- teozofiju, Balto Maģiju, Kristīgo Zinātni, to mācījusi Marija Beikere Edija (Mary Baker Eddy), kas saņēma šīs svētās zināšanas Marijas Magdalēnas baznīcā.


Pienākuši pavisam jauni un citi laiki. Tagad pieejams vēl lielāks gaismas daudzums un vēl lielāka patiesība. Iepriekšējās mācības bija vajadzīgas tikai tāpēc, lai ievirzītu sapratnes gultnē par to, kas nāks pavisam drīz. Tagad, paceļas jauna Atlantīda- Gaismas Skolotāju pasaule uz Zemes.


Mēs tagad atkal satiekamies ar saviem seno laiku draugiem, kas radījuši Atlantīdu, kas dibināja Mistēriju skolas, lai radītu Gaismas Salu, kas apvienotu visas Gaismas Salas vienā. Tie, kuri kļūs par daļu no šī jaunā radītā būs Virsvisuma Kosmisko Mistēriju skolas studenti.


Iemesls, kāpēc daži no jums atsaucas lūgumam ir sekojošs- visi mēs esam bijuši uz Zemes vairākas reizes pirms tika dibinātas Mistēriju skolas, celtas piramīdas, slēpts Svētais Grāls, pirms palīdzējām Ješua ben Džozefam, mēs radījām un pabijām Atlantīdā, mēs esam atkal un atkal no jauna nākuši radīt perfektu patiesības un mīlestības struktūru.


Visu to, kas glabājās Atlantīdā, tas viss tika novietots Mātes Zemes centrā, to izdarīja Sanat Kumara. Šī atmiņu banka mums tagad ir pieejama, jo mēs modinām savas kristāliskās ķermeņa šūnas un savienojamies ar Mātes Zemes šķidrās Gaismas kodola mūsu Zeltītajiem Kristāla ķermeņiem. Kad mēs sasniegsim šo stāvokli, tad arī visu atcerēsimies un tā tiks atjaunots Dievišķais Plāns.


Jaunie laiki pieprasa pilnīgi jaunas struktūras, jaunu terminoloģiju, pilnīgu visu veco uzskatu un ticību aizvākšanu, tāpēc, ka 99% no visa tā bija nepareizs. Mums jāizbeidz uzskatīt, ka varam rediģēt (ietekmēt) kāda domas. Mums jāsāk dzīvot realitātē, kurā katram pieder Individuālā brīvība. Bet to var iegūt respektējot un cienot citus- nekad nesakot neko tādu, kas iejauktos cita indivīda brīvībā.


Crystalai@2010 from cosmicdolphinmagic.com

Namaste,

Crystalai


Tulkoja Māra Brante  (saīsināts tulkojums)Pievienots: 2010/08/08