Modinātāja zvans


Hatons caur Nensiju Teitu

14.jūlijs, 2010

 

Labdien mīļie, tie, kuri no Gaismas. Es esmu Hatons, nāku šodien dalīties kādā lietā. Pienācis laiks jums pilnīgi visiem sākt saskatīt to, kas spīd no jūsu iekšienes un šī spīduma spējas aplidot visu zemeslodi tikai ar vienas domas palīdzību. Jums tikai vajadzīga „spīdoša” doma sevī, ar tās iekšējo mirdzumu, un jūs ar to spējat dziedināt kalnus, upes, visa veida kaites un slimības.

 

Šajā pasaulē nav nekā tāda ko jūs nevarētu ietekmēt. Nav nekā tāda, ko jūs nevarētu atgriezt tā oriģinālajā pilnībā, no kuras radās dualitātes enerģija. Pienācis laiks apkopot izdarīto par visiem tiem laikiem, ko esat pavadījuši uz zemes. Ja redzat to, ko esat radījuši un izdarījuši, tad jums jāpamana arī tas spēks, kas ļāvis radīt jūsu izvēlēto un iecerēto pasaules veidu.

 

Tagad redzot notiekošo un apjaušot savas spējas, kas kādreiz ir bijušas jūsu vēlmes, nu beidzot redzat, kā tas notiek. Jūs varat lietot līdzšinējās domas, un jūs varat iezīmēt arī jaunas, kas attiecas uz skaistumu, zemes mātes un visas tajā un uz tās mītošās dzīvības dziedināšanu. Tas ir tieši tik vienkārši, mīļie. Nevis skatīties uz citu padarīto, uz to, kas radīts viņu domās un darbībā, kas nu ir ‘saplīsis’, bet jūs varat visu to, kas jums nepatīk apgriezt pavisam pretējā virzienā un laist cauri jūsu domām un vēlmēm tādu pasaules veidu, kas ir harmonijā ar Visu.

 

Te nav nekādu lielu noslēpumu. Nav nepieciešama kāda izredzēto grupa. Tas esat katrs jūs, kuram jāuzņemas atbildība par jūsu pasauli un to kāda tā ir. Te ir runa par to- kādu vēlaties ieraudzīt savu pasauli, kādai tai būt, kādā vēlētos un varētu dzīvot. Atcerieties, viss tiek radīts Dieva būtībā, pat tas, kas daudziem šķiet nederīgs; tas ir ticis radīts Dieva būtībā, jo viss ir Dievs, viss ir Gars un tas varat būt tieši jūs, kurš piešķir vislielāko ietekmi, uzmanību un domas virzību Radītāja enerģijā.

 

Jā, jūs esat Radītājs savu domu veidolam, jūsu pasaule ar katru brīdi attīrīsies, ja sāksiet dzīvot un vadīt savu ikdienu domājot par tām domām ko sevī radāt. Te nav lielu noslēpumu, jūs tagad dzīvojat šo noslēpumu. Jums ir dota pieeja substancei, pilnīgi visam, kas ir šajā pasaulē, vai nu apzināties to vai nē.

 

Ar to es gribu teikt, ka ikreiz domājot par kaut ko ar ko saskaraties, jūs tam dodat spēcinošu enerģiju. Jūs pilnīgi noteikti pieredzat to, kam atdodat savu enerģiju; un tā, ja jūs veselu dienu vēlaties dziedināt ūdeni un planētas dabu, tad piepildiet sevi ar tāda veida domām labāk nekā domājot par to, kas jūs novedis pie esošajām domām par izmaiņu un dziedināšanas nepieciešamību.

 

Tātad, nevis koncentrējieties uz netīru un piesārņotu pasaules ūdeņu dziedināšanu, bet dodiet visu savu enerģiju tīra ūdens imidža radīšanai un dabas dabīgajam brīnumam, kas sniedz mājvietu ūdenim, debesīm un visam uz zemes. Tās ir tās domas, kas rada; jūsu domas ir vareni radītāji un tā enerģija, ko tajās ieliekat ir tā kustība, kas atbrīvo un ļauj domām radīt jums vēlamā veidā. Tāds spēks jums piemīt.

 

Un tā, jums noteikti nav jāpievienojas lielam cilvēku pulkam, kas koncentrē uzmanību uz zemes dziedināšanu, kaut arī tā ir brīnumaini varena lieta. Ja tādas lietas jūs neuzrunā, vai arī tikai tagad ienāk jūsu dzīvē, tad tikpat labi varat regulāri koncentrēties uz visa jums apkārt esošā brīnumiem un skaistumu ar savas iekšējās redzes palīdzību. Arī no savas iekšienes varat saskatīt un sūtīt savu nodomu skaistajai Mātei Zemei, Gaijai, planētas dievietei, zemes dvēselei.

 

Jā, mani mīļie, jūs esat bezgala vareni, nav svarīgi kādā veidā izvēlaties sadarboties ar cilvēkiem un visu dzīvi, jūs izvēlaties īpašu radošo pieeju, kas atbrīvo jūs un visu pasauli no tās saitēm. Tagad un uz laiku laikiem jums pieder iedzimtas spējas radīt šo pasauli savā iztēlē un redzēt-saprast, ka jūsu iztēle ir Dievs/Gars/Radītājs viss apvienots vienā.

 

Atcerieties, kopumā lielākās enerģijas ieplūde nosaka to kas notiek, un ja jūs kādai iecerei pievienojaties ar savām domām, nav svarīgi, kur atrodaties vai cik daudz jums cilvēku atrodas apkārt, jūs lietojat savas iedzimtās spējas tieši tikpat lielā mērā kā atrodoties ļaužu pulka vidū. Kad tiekas simti, tūkstoši, miljoni vai tikai viens-divi cilvēki, tie rada skaistuma un brīvības enerģiju, kas ir Mīlestība, jo Mīlestība ir visa sastāvs.

 

Es visus jūs redzu tajā iztēles skaistumā, kas ir radīts jūsu kolektīvajā apziņā un ticiet man, mīļie, tas patiešām ir vērā ņemams skats.

 

Paldies tev mīļo Haton,

Mīlestībā, Nensija Teita

   

www.treeofthegoldenlight.com


 Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/25