Trīs koncepti

Jūnijs, 2010


Vēstījums no Ješua  caur Aluna Joy 

 

Visas manas mācības vissvarīgākie 3 koncepti, kas atbilst šim brīdim. Pirmais: „Kā augšā, tā apakšā.” Otrais: „ Ko varēju izdarīt es, varat arī jūs, un daudz vairāk jūs varat.” Un trešais un vissvarīgākais koncepts: „Debesu Valstība atrodas jūsos.” 

 

Kad ikviens cilvēks visā pilnībā un nešauboties aptvers šos 3 konceptus, jūs izdziedināsiet savu pasauli un radīsit Debesis uz Zemes. Jūsu priekšā tagad ir īpaši svēts un atbildīgs laiks. Garā jau ir radīta jauna un harmoniska pasaule, jūsu tagadējā pasaule pārveidojas. Tā, kas jau ir radīta Garā spoguļojas zem jūsu pašreizējās pasaules.


Tieši tādēļ daudzi patiesības meklētāji kļūst aizvien neapmierinātāki ar vecās pasaules paradigmām. Pieaug neapmierinātība, sabrukums, jo sākat izjust jaunās pasaules salīdzinošās enerģijas atrodoties vēl vecajā pasaulē. Vecās struktūras drūp. Jūs izjūtat vajadzību pēc brīvības... atbrīvot sevi no saitēm- fiziskām, garīgām utt. Jūs varētu izjust pamatīgu vēlmi pēc plūsmas un kustīguma, mobilitātes un neatkarības. Jūs gatavojaties atlaist no sevis dualitātes pasauli, lai varētu uzsākt dzīvi Debesīs uz Zemes.

 

Kad mācīju un teicu, ka to ko es varu, varat arī jūs, un vēl vairāk jūs varat, tad tā pasaule, ko šobrīd rada cilvēce ir daļa no šīm lielajām lietām. Es un daudzi citi Baltās Brālības/Māsības Gaismas Skolotāji redzam, ka spējat īstenot daudzas brīnumainas lietas.

 

Šis secinājums noved pie trešā koncepta... Debesu Valstība ir jūsos. Jūsos katrā ir debesis. Tā paradīze, ko glabājat savā sirds centrā ir sēkla, kas sāk dīgt tagad jaunajā pasaulē. Jūs strādājat, lai radītu perfektu pasauli, šī pasaule atspoguļos to, kas ir jūsu iekšienē. Tas ir svētais garīgums un absolūtā atmoda; ne tikai cilvēcei, bet visai dzīvībai jūsu dimensijā.

 

Tāds ir izaicinājums, kas tagad atrodas jūsu priekšā. Zemes, saules sistēmas un galaktikas frekvences šobrīd ir gatavas un nobriedušas Ēdenes dārza iesēšanai. Šis dārzs ietver sevī zināšanu gaismu un to viedumu, ko pilnīgi visi sevī saturat. Pienācis laiks palīdzēt īstenot jauno pasauli. Pavisam drīz izbeigsies cīņa par gaismas noturēšanu. Šīs pārmaiņas būs vieglas, tāpat kā sirds puksti, nemanāmas, jo jaunās frekvences atbalstīs šo materializēšanos.

 

Jaunās pasaules materializēšanās nav apstādināma. Jaunajā dārzā spēs uzdīgt tikai augstākās patiesības gaismas stādi. Gaismas apkopojums ir pārāk varens, nekas to vairs nevar aizkavēt. Pienācis laiks tam, kas ir augšā... BŪT arī lejā.

 

Sūtot mīlestību, drosmi un vienotību gaismā,

Ješua

http://www.kachina.net/~alunajoy/news06-2010-3.html


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/13