Par Karmas Valdes sēdes rezultātiem

3. jūlijs 2010. gads


Buda Vairočana caur Tatjanu Mikušinu


ES ESMU Vairočana. Es atnācu šajā dienā, lai paziņotu jums Karmas Valdes darba rezultātus. Man tika gods to izdarīt. 

Tie no jums, kas ir uzmanīgi iepazinušies ar Mācību, ko mēs dodam caur šo sūtni, zina, ka Karmas Valdes lēmums vienmēr tiek rūpīgi saskaņots ar Lielo Centrālo Sauli. Tālab tuvākajā pusgadā būs spēkā mūsu pieņemtais lēmums. 

Tātad, es esmu gatavs darīt jums zināmus pieņemtos lēmumus tajos ietvaros, kādos tas var tikt nonests līdz parastajai cilvēcei. 

Un, protams, jūs interesē: vai tiks turpināts dot Mācību caur šo sūtni?

Mēs izmantojam katru iespēju, lai dotu Mācību. Un neizmantot mūsu sagatavoto sūtni, kas ir iemiesojumā un bauda mūsu uzticību jau sešu gadu garumā, nebūs atbilstoši Kosmiskā Likuma prasībām. 

Tāpēc mēs turpināsim darbu caur mūsu sūtni. Un man jums jāsaka, ka mēs saņēmām Lielās Centrālās Saules atļauju vēl viena Dievišķās enerģijas rezervuāra izlietošanai planētas Zeme evolūciju labā. 

Tomēr mēs vairs netērēsim mūsu enerģiju vēstījumu ciklu nodošanai. Mēs veiksim enerģijas nodošanu citādā veidā. Mērķtiecīgāk, precīzāk un pat jaudīgāk. 

Tāpēc tiem no jums, kuri ir pieraduši lasīt vēstījumus, saņemt tajos esošo Dievišķo enerģiju un neizmantot to paredzētajam mērķim savas apziņas attīstībai un turklāt vēl izmantot šo enerģiju nedievišķīgiem mērķiem, jums mēs noslēdzam šo Dievišķās enerģijas avotu. 

Bet ir zināms cilvēcisko indivīdu daudzums, kuri ir sagatavojuši sevi mūsu Mācības uztveršanai. Viņi ir sagatavojuši savas dvēseles augsni, kurā mūsu Dievišķās Gudrības sēkla ir kritusi šo sešu gadu laikā. 

Un tagad ir pienācis laiks, kad Dievišķās Gudrības sēklai ir jāuzdīgst. Un mēs ar nepacietību gaidīsim šos dīgstus.

Katrs no jums saņems mūsu palīdzību un atbalstu. Un tā enerģija, kas līdz šim brīdim tika izlieta plašā straumē un aplaistīja visus, kuri palika savus traukus zem šīs strūklas, tagad tiks mērķtiecīgi novirzīta to traukos, kuri ir spējīgi maksimāli efektīvi izlietot mūsu enerģiju savas apziņas izaugsmei un palīdzībai apkārtējiem cilvēkiem. 

Mēs nevaram atstāt cilvēci bez mūsu palīdzības un atbalsta šajā grūtajā laikā. Un tiem no jums, kuri neapdomīgi lasīja mūsu Mācību, īpaši neiedziļinoties tās būtībā, ir pienācis pārbaudījuma laiks. Tagad jums ir saviem pašu spēkiem jāapgūst dotā Mācība, pārlasot katru mūsu vēstījumu tik reižu, cik nepieciešams, lai to uzņemtu jūsu apziņa. 

Ir pienācis laiks pierādīt, ka jūs esat spējīgi evolūcijai. 

Iestājies jauns mūsu darba posms. Un ja mūsu darba caur mūsu sūtni pirmajā divpadsmit gadu cikla pusē mēs sējām mūsu sēklas un aplaistījām tās ar Dievišķo enerģiju, tad otrajā šā divpadsmit gadu cikla pusē, tas ir, tuvākajos 6 gados, jums stāv priekšā Gudrības graudu izaudzēšana jūsu dvēselēs. 

Pirmajā divpadsmit gadu cikla pusē Gars piepildīja jūsu dvēseles ar Dievišķo enerģiju. Un tagad ir iestājies augšupejošais cikls, kad jūsu dvēselēm ir jāizaudzē Dievišķās apziņas dīgsti. 

Mūsu darbs paliek rūpēties par tiem jūsu apziņas asniem, kuri parādīsies te un tur uz zemeslodes.

Neviens asniņš nedrīkst iznīkt. Katrai dvēselei ir jāsaņem maksimāli iespējamā palīdzība un aprūpe. 

Tālab tuvākajos gados jums ir jāsaņem visi savi spēki, lai pārvarētu tos karmiskos apstākļus, kuri jums traucē pacelties pāri ilūzijai. Un tad, kad Dievišķās apziņas dzinumi pārsniegs noteiktu līmeni, jums jau vairs nebūs bīstamas apkārtējo cilvēku apziņas nezāles.  

 Un mēs ceram pēc sešiem gadiem savākt labu ražu. Mēs esam pabeiguši sēju. Un tagad mēs gaidām Dievišķās apziņas augšanu, lai ievāktu ražu Dievišķajos apcirkņos jūsu Gara mirdzošo kauzālo ķermeņu veidā. 

Tādā veidā cikls nomaina ciklu. Un tas, kas ir spējīgs turpmākajai evolūcijai, iegūst iespēju attīstībai. Un tas, kas nav spējīgs evolūcijai, pamazām atdos vietu nākamām rasēm, kuras ir gatavas nākt iemiesojumā no Gaismas ēteriskajām oktāvām uz šo brīnišķīgo planētu. 

Zemei ir lemts kļūt par starojošu Brīvības zvaigzni, kura būs par paraugu daudzām citām evolūcijām, kas apdzīvo šā visuma pasaules. 

Un tagad man jums jāpasaka vēl viena lieta. Un daudziem no jums tas būs jaunums vai atklājums. Jo jūs nedomājāt par to, ka kaut kas uz jūsu planētas var mainīties. Taču termiņš ir pienācis. Un Dievišķās iespējas durvis iemiesojumam uz Zemes ir aizvērušās tiem indivīdiem, kuri ir atpalikuši savā attīstībā. Un tagad planētu apdzīvos citi indivīdi, kuri ļoti drīz sastādīs vairākumu uz planētas Zeme. 

Pēc kosmiskā pulksteņa, kas noregulēts pēc mūžības, ir pagājušas pēdējās iespēju minūtes tām dvēselēm, kuras ir iemiesojumā, bet nevēlas salīdzināt savus pulksteņus ar Lielo Centrālo Sauli. 

Es biju priecīgs izpildīt šo Karmas Valdes uzdevumu: nonest līdz jums mūsu sēdes kopsavilkumu. 

Nedomājiet, ka viss ir beidzies. Viss tikai vēl sākas! Un jūs gaida spīdoši atklājumi vistuvākajā laikā!

ES ESMU Vairočana. Om. 


© Tatjana Mikušina, 2010

http://sirius-riga.lv/diktati2010.06-07.html


Tulkoja Lauma ĒrglePievienots: 2010/07/13