Vēstījums no DL ZetaPašlaik parādās ļoti spēcīgas enerģijas no jūsu pagātnē palikušo emociju traumām. Ja tās tajos laikos netika sakārtotas un izprastas, tad tagad tās parādās jauna veida pārbaudījumos, lai jūs pilnībā tās izprastu un sakārtotu. Kad notiek šādas epizodes, un nesakārtotās emocijas ienāk jūsu dzīvēs, tās šobrīd dod pavisam cita veida risinājumus nekā agrāk, kad jums tas neizdevās.


Lai attīrītu iestrēgušās emocijas, jums vajadzēs sevi kārtīgi izpētīt, katru savas pašreizējās dzīves realitātes aspektu. Daži emocionālie sastrēgumi nāk no jūsu bērnības, jūs varat mēģināt atrast saskares punktu ar tagadējo notikumu palīdzību. Šādi emocionālie sāpinājumi notika tad, kad jūs vēl nesapratāt kā darbojas visums, tiklīdz saprotat un pieņemat, ka viss, kas ar jums notiek palīdz jums augt un mācīties, no tā brīža jūs esat mazāk ievainojams, pakļauts sāpīgiem notikumiem, cilvēkiem vai dzīves apstākļiem.


Noteikti ir bijušas situācijas, kad izjutāt citu ‘tiesājošo’ un nosodošo izturēšanos pret jums, vai norādījumus par jūsu mazvērtību. Ja šobrīd parādās līdzīga situācija, tad jums ir iespēja to atrisināt esošajā laika līnijā neceļot augšā pagātnes rētas. Ja nu vienīgi paši neizvēlaties pacelt šo procesu kā daļu no savas dziedināšanas.


Lai apjaustu šādu emocionālo rētu esamību pašreizējā momentā, pievērsiet uzmanību apstākļiem, kas izsauc jūsu dzīvē blīvākas un zemākas emocijas. Ja vajag, nēsājat sev līdzi piezīmju grāmatiņu un tur atzīmējat katru emocionālo sastrēgumu, kuru pamanāt. Pievēršot tiem savu uzmanību, jūs samazināt emocionālo sastrēgumu varu pār jums.


Šie emocionālie sastrēgumi bieži nāk no jūsu bērnības, parasti 7,8 gadu vecuma. Tie var būt kāda tuvinieka zaudējumi, slimības, nelaimes gadījumi, cita veida zaudējumi. Visām šīm rētām ir vienota emocionālā trauma, kas iegājusi jau „šūnu atmiņā”.


Ja dzīves laikā šī trauma netiek izdziedināta, tad tā dodas jums līdzi uz nākamo dzīvi.

Lai noteiktu savas dzīves emocionālās traumas varat rakstīt kaut ko līdzīgu auto- biogrāfijai un pierakstīt savas dzīves augstākos kāpumus un zemākos kritienus. Īpaši pievērsiet uzmanību tiem notikumiem, kurus atceroties izjūtat emocionālus pārdzīvojumus. Tie norāda uz ievainotajiem jūsu būtības aspektiem. Ļoti bieži jūs varat šos pārdzīvojumus izdziedināt un atbrīvot no sevis izstarojot jūsu pašreizējās sapratnes gaismu pār tiem.


Jūs pats atradīsit sev vispiemērotāko dziedināšanas veidu. Izdziedinot un attīrot emocijas, jūs attīrāt šķēršļus, kas stāv ceļā uz piektās dimensijas apziņu.


http://celestialvision.squarespace.com/the-future-is-here-now/


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/10