Skolotājs Kuthumi

17.05.2010.

        Trompetes ir atskanējušas, dārgie! Tauru skaņas modina Gaismas dvēseles, jo MĪLESTĪBAS enerģijas maija mēnesī kļūs daudz taustāmākas, ļaujot Gaismai burtiski pārveidot jūsu ķermeņus par mīlestību. Pasaule ir brīnišķīga vieta, jo šeit jūs vienmēr varat savienoties ar Dievišķās Mīlestības un Gaismas Augstākajām Pasaulēm.

        Tā kā mēs ar katru savu elpas vilcienu pārveidojam zemāko augstākajā, jūs arvien skaidrāk apzināsieties, kas jūs patiesībā  esiet – varena Radītāja Gaismas dzirkstele, kurai ir pa spēkam pārvietot kalnus. Kad jūs nonāksiet šajā Dievišķās vienotības un Mīlestības telpā, brīnumi būs ikdienišķa parādība. Skolotājs Jēzus bija šī lielā iekšējā spēka tīrākais piemērs.

       Bailes ir zemākais „es”, dualitātes ilūzija. Mīlestība ir Augstākais Es, kas rada Gaismas tiltus, pa kuriem jūs varat satikties ar ik vienu no Garīgās Hierarhijas, Skolotājiem eņģeļiem, Gaismas padomēm, varenajiem Elohimiem un VISU KAS IR vienā acu mirklī!

       Dievišķās gaismas enerģijas, kas pastiprināsies šinī mēnesī, veicinās jūsu patiesās būtības atcerēšanos, jums būs liela iespēja veidot savu Gaismas ķermeni. Šāda iespēja ir katram, kurš ir izvēlējies dzīvot MĪLESTĪBĀ. Dārgie, ar katru domu jūs veidojat ceļu uz debesīm. Savienošanās ar jūsu Garīgo komandu un Skolotājiem eņģeļiem dos jums iespēju pārveidot zemākā „es”/ ego programmu, kas nekalpo nekam, par mīlestības taku.

       Dārgie, bailes daudziem no jums ir  bijušas spēcīgs skolotājs šeit zemes plānā. Svētījiet mācību stundas, atbrīvojieties un ejiet uz priekšu Mīlestībā, atgādinot sev, ka jūs esat sava likteņa – varena Mīlestības likteņa veidotājs. Jūs esat brīnumainas būtnes! Mīlestība – tīra, pozitīva, dziedinoša un maiga. Nomieriniet savas domas ar elpošanu un vēlmi. Mīliet sevi tur, kur jūs esiet. Mīlestība ir augstākā Dievišķās Gaismas vibrācija, kas ļaus dvēseles ķermeņiem izplesties jaunās tīrās Dievišķās Gaismas dimensijās, kur viss ir viens un viens ir viss. Tur nav nosodījuma – tikai miers, nav haosa – tikai miers, nav baiļu – tikai miers, nav ēnu – tikai Dievišķā Mīlestība un Gaisma. Jūs esiet daudz lielāki, nekā spējiet iedomāties, jūs esiet mīlestība, jūs esiet miers, jūs esiet pārpilnība.

     Ieslēdziet savas Mīlestības ugunis pilnā spēkā, spīdiet un savienojieties Mīlestībā!

     Līdz nākošai reizei! Es esmu Skolotājs Kuthumi.

       

Tulkoja Ruta


Pievienots: 2010/06/01