Kristus Mihaela Atona vēstījumi


Ieskatu patreizējos notikumos, kuri risinās uz planētas Zeme var gūt no Kristus Mihaela Atona sniegtajiem vēstījumiem. Neliels ieskatu sniedz vēstījumu izvilkumi:


23.05.2010 Vēstījums saņemts caur Hazelu

    Pašlaik uz planētas Zeme manifestējas latentās enerģijas, kuras mīt zem zemes. Šīs enerģijas pastiprina intensīvās kontrakcijas, ko šobrīd izjūt Māte Zeme. Brīžiem liekas, ka Viņa uzsprāgs. No vienas puses vajadzētu Viņai palīdzēt, bet viņa ir pietiekoši ietiepīga un grib iesākto paveikt saviem spēkiem. Ir grūti noskatīties, kā tas turpinās. Viņas laiks tuvojas. Dzemdības ir gandrīz sākušās. Ūdeņi ir nogājuši, un viņai ir jāizdara pirmais spiediens. Kontrakcijas seko tuvu viena pēc otras.

    Viņas izstumšanas fāze var sākties kuru katru brīdi – lūdzu, esiet emocionāli un garīgi gatavi. Tas var nebūt īpaši jauki, un tas var ietekmēt pat stiprākos no jums. Es lūdzu jūs atcerēties visus vārdus, ko esmu jums teicis. Koncentrējieties savas būtības centrā. Šis ir tikai sākums. Jums vajadzēs spēt saglabāt līdzsvaru ...

    Čelas, jūs daudz esat ziedojuši, lai atrastos šeit, šinī eksistences plānā, šī mērķa vārdā un jūsu loma ir gatava sākties. Jūs esat izgājuši iniciācijas periodu, kad Es jūs gatavoju, tagad Es sūtu jūs palīdzēt tiem, kuri cietuši Mātes dzemdību procesā.

Kristus Mihaels Atons24.05.2010 Vēstījums saņemts caur Rubensu

      Kā jau iepriekš teicu, jūs jau gandrīz varat redzēt notikumus, kas tuvojas no Klusā okeāna puses, ģeoloģisku notikumu kaskādi. Tā sāksies ar lielu tektonisko plākšņu novirzi, kas izsauks ekstrēmu zemestrīci, kas pārsniegs Rihtera skalu ir lieki piebilst, ka zemestrīces būs arī Atlantijas okeānā... Gaijai būs beidzot zināms laiks atvilkt elpu, uzkrāt spēkus, lai turpinātu savu procesu. TĀ TAM BŪT, dārgie. Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai sagatavotu jūs nenovēršamajam iznākumam un tas tagad ir te....

    Mana svētība ir ar jums arī Gaija sūta jums savu mīlestību un līdzjūtību, neskatoties uz Viņas pašas smagajiem pārbaudījumiem.Jūsu Tēvs un Brālis Atons, Radītājs Nebadona dēls.

http://www.abundanthope.net/pages/                                         

               

24.05.2010

      Mīļotie gaismas darbinieki, Es nāku pie jums mīlestībā un patiesībā, lai pavēstītu: nešaubieties, kad drīz sāksies Mātes Gaijas ģeoloģiskās izmaiņas.

      Es lūdzu ikvienu nezaudēt drosmi bezpalīdzībā, jo mēs visi esam kopā, mēs lūdzam jūs meditācijās savienoties ar Māti Gaiju, ar jūsu dievišķā Es Esmu klātbūtni – tā jūs būsiet stipri savās sirdīs, kad notiks minētās fiziskās izmaiņas.

      Nedomājiet, ka Mēs cenšamies sagraut planētu vai sēt bailes un paniku jūsu vidū. Mēs to nedarām, Mēs brīdinām ikvienu, aicinām veikt nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai jums nebūtu nekādu pārsteigumu. Jūsu intuīcija jūs brīdinās. Viss, kas notiks nākošajos mēnešos nesīs labumu visai cilvēcei.

Vienmēr esiet Gaisma, izstarojiet mīlestību un mieru Zemei un brāļiem , kas ir ap jums.

Mīlestībā un patiesībā Es atstāju jūs mierā ar jūsu Iekšējo Kristu. Tā tas ir tagad un vienmēr. Es esmu Kristus Mihaels un Es apzīmogoju šo vēstuli ar Avota enerģiju jūsos un ar jums.Tā tas ir.

http://somosluzemacao.blogspot.com/2010/05/mensagem-de-cristo-miguel-em-24052010.html

       

Tulkoja un informāciju sagatavoja RutaPievienots: 2010/06/01