Plejādiešu vēstījums

nobeigums


III


Zeme atrodas transformācijas procesā, lai pārvietotos augstākās frekvencēs. Katra planēta iziet šādu transformācijas procesu. Tas ir dabīgs evolūcijas ceļš. Viss Kosmosā attīstās, nekas nestāv uz vietas. Zemes frekvences lēnām pieaug, tās ir augstākas nekā dekādes atpakaļ. Tāpēc dažiem jums ir sajūta, ka laiks iet ātrāk. Tas sniedz jums iespēju attīstīt savu apziņu vēl ātrāk, jo vairāk notikumu notiek īsā laikā un jūsu domas izpaužas ātrāk. Šajās augstajās frekvencēs nekas ļauns nevar eksistēt. Tas ir iemesls, kāpēc tumsas zeme kontrolē mūs, kas sastāv no Zemes cilvēkiem un ļaunajām ārpuszemes civilizācijām, kas dara visu, lai noturētu zemas Zemes frekvences. Tie spridzina atombumbas uz zemes un augstu debesīs un jauc Zemes magnētisko lauku. Caur medijiem tie izplata kara, naida, sacensības un muļķības enerģijas. Un rada bailes, manipulējot ar ekonomiku. Tie ir pētījuši cilvēku uzvedību jau simtiem gadu un lieto primitīvus iemeslus un masu vēlmes, lai turētu tos neziņā un nesaprašanā. Tie baidās, ka iedzīvotāju skaits var pieaugt un tādēļ izsmidzina ķimikālijas, lai saslimdinātu populāciju. Un dara pat vairāk: tie vēlas pilnīgu kontroli pār visu, bet ir spēks, kas tos var apturēt. Un šis spēks ir garīgā enerģija. Jo vairāk cilvēku izmanto garīgo patieso Kosmosa Mīlestības enerģiju, jo vieglāk šīs briesmas var novērst.


Kamēr jūs redzat pasauli kā atsevišķas valstis, izjūtat nepatiku un sacensību viens pret otru, jūs padarāt ļoti vieglu ļauno spēku kontroli pār jums. Ja vēlaties mainīt zemās enerģijas, jums jālieto augstāka enerģija. Dažos gadījumos tas notiks automātiski- jo vairāk cilvēku cietīs, jo vairāk tie meklēs jaunus ceļus kā pārvarēt zemās enerģijas. Tie sāks meklēt patiesību un eksistences garīgo enerģiju. Redziet to kā izaicinājumu un vingrinājumu sev, lai pārvarētu iekšējās un ārējās negatīvās izpausmes. Sāciet strādāt ar savu iekšējo dziedināšanu un attīstību. Augstās frekvences, kas nāk no Gaismas Avota, paceļ visas iekšējās blokādes un neizdziedinātās emocionālās lietas virspusē, lai jūs varētu ar tām strādāt un dziedināt tās. Jūs nevarat pāriet augstākās enerģijās ar bloķētām enerģijām, neatrisinātām lietām, naidu, augstprātīgu EGO, alkatību, kašķīgumu.


Ir cilvēki, kas nevar izturēt šīs augstās Mīlestības enerģijas. Tie ienīst Mīlestību un cilvēkus, kas runā par mīlestību, aizvainojot tos. Tie nīst visu, kas pauž mīlestību- harmonisku mūziku, skaistas krāsas vai dabu. Tie īpaši ienīst cilvēkus, kas runā par taisnību, jo to maskas tad krīt nost. Viņiem ir iespēja pārvarēt savu EGO vai arī palikt negatīviem un gūt šīs mācības nākamajās dzīvēs. Tas ir svarīgi dziedināt visus sava rakstura defektus, dziedināt karmiskās problēmas un traumatisko pieredzi no šīs vai pagājušajām dzīvēm un atbrīvoties no jūsu sabiedrības negatīvajām programmām- sacensība, konkurence, EGO, skaudība, sektas, kulti, viltus, ticības sistēmas...un cilvēku ienīšanas, kas dzīvo citās pasaules malās. Tas atbrīvos ceļu garīgās apziņas attīstībai. Ar Augstāko apziņu, jūs sapratīsiet, ka viss ir enerģija, domas, jūtas, lietas, krāsas, mūzika, formas, viss. Viss ir savstarpēji saistīts. Garīgā enerģija (Dievs) ir apziņa. Eksistence, radīšana, Avots un apziņa var izpausties daudzās formās- fiziskās un nefiziskās, atbilstoši frekvenču līmenim. Enerģija ir visa avots. Un jūs varat izmantot garīgo enerģiju, lai radītu savu realitāti un, faktiski, jūs to jau darāt, bet neapzināti un piejaucot savām domām negatīvas sastāvdaļas- dusmas vai naidu. Vai varat iedomāties, kas notiktu, ja pietiekošs cilvēku daudzums apzināti lietotu Kosmosa enerģiju, koncentrējoties uz Visuma Mīlestību? Tas paceltu jūsu apziņu un paaugstinātu dzīves kvalitāti. Un, kad es saku- Mīlestība- nedomāju kariķētu (izkropļotu) mīlestību, ko lietojat savās reliģijās, sektās, kultos vai attiecībās. Es domāju- tīru, patiesu Visuma Mīlestību, garīgās gaismas spēku. Visuma Mīlestība sāks tīrīt jūsu ķermeņa enerģijas un mainīt subatomisko struktūru. Jums būs vēlme uzturēt savu ķermeni tīru, lai saglabātu sevī šīs augstās enerģijas. Jums būs vēlme pēc harmonijas, izvairīties no agresivitātes vai negatīviem cilvēkiem. Agresivitāte, naids, dusmas, bailes, bēdas uztur zemas jūsu enerģijas. Tās pārmaina ķermeņa molekulāro struktūru, padarot ķermeni vāju. Tas izsauc sirdslēkmes, vēzi, iekaisumus, čūlas, abscesus, gremošanas problēmas, reimatismu u.c. slimības. Izvairieties no ļauniem cilvēkiem, stresa, zālēm, narkotikām, neveselīgas barības. Atrodiet saikni atpakaļ ar Avotu. Ejiet bieži pie dabas. Attīriet savu ķermeni no negatīvām enerģijām. Slimības rodas no negatīvajām enerģijām, no neizdziedinātām emocijām, nomāktām emocijām. Dažas rodas karmisku iemeslu dēļ, un dažas tiek radītas ar slepenās valdības ziņu. Ar augstas frekvences Kosmisko Mīlestību varat transformēt visas negatīvās enerģijas. Ar mīlestības enerģiju ir iespējas gūt viedumu. Viedums spēj dzēst negatīvo karmu un jūs apzināti veidojat savu dzīvi, jo sadarbojaties ar garīgajiem likumiem. Viedums nāk caur saprašanu un pieredzes apgūšanu no visām dzīvēm. Tas paceļ garīgo apziņu.


Pirms inkarnējāties uz Zemes, jūs izvēlējāties noteiktas mācības, ko apgūt un pārvaldīt, lai garīgi augtu un attīstītu jūsu dvēseli.


Labvēlīgie cilvēki no citām planētām netraucē jūs jūsu attīstībā. Mēs nekad neatņemtu jums iespēju mācīties un attīstīties. Mēs rādām ceļus, kā to izdarīt pašiem. Mums tikai tad ir tiesības iejaukties, ja mēs inkarnējamies uz Zemes arī paši. Tas ir ticis darīts jau simtiem reižu ar cilvēkiem no ārpuszemju civilizācijām. Lielākā daļa no tiem, kas iemiesojas ir Plejādieši, jo mums ir spēcīga saite ar Zemi jau kopš pagātnes un tāpēc, ka kaut ko tādu esam darījuši ar daudzām citām līdzīgām planētām un mums ir lielāka pieredze. Tādā veidā mēs varam ar jums runāt tieši un darboties kā Augstāko Kosmisko enerģiju magnēti.


Mēs esam Gaismas darbinieki ar daudziem talantiem. Mēs mīlam mākslu, visu, kas ir harmonisks. Mums nav nekā kopēja ar jūsu Zemes organizācijām vai kultiem. Daži no mums nāk no ļoti augstām dimensijām, kur viss ir TĪRA GAISMA. Viss, ko mēs darām ir saskaņā ar eksistences likumiem, karmu un īsto rīcības laiku. Jums jāzina, ka ir dažādas Plejādiešu grupas. Ir vairāk kā 2000 planētu Plejādes Zvaigžņu sistēmā un visām ir atšķirīgs attīstības līmenis, tās atrodas dažādās dimensijās. Dažas ir Galaktiskās Federācijas daļa, citas nav. Daži no mums spēj būt vienlaicīgi te un nākotnē, sadalot savu apziņu divās daļās un ievietojot to divos ķermeņos. Kad lasāt informāciju par Plejādiešiem, jums jālieto savs Augstākais Es, lai novērtētu, vai info nāk no mums, vai no ļaundabīgām ārpuszemes civilizācijām, kas mūsu vārdā izplata nepatiesu informāciju, vai no vienkārši egoistiskiem cilvēkiem, kuri alkst pēc uzmanības. Mums ir kontakts ar jums, bet pārsvarā astrālajā plānā, kad jūsu racionālais EGO prāts guļ. Ar Augstāko apziņu spēsiet sajust, vai informācija ir patiesa, vai nē. Jūs nelietosiet limitēto lineārās domāšanas veidu. Jūs lietosiet sfērisko domāšanu, lai apskatītu tēmu no visiem aspektiem. Jūs nevarat sasniegt garīgo pilnveidi ar intelektuālo prātu. Tikai ar mīlošu sirdi, kas brīva no ticības sistēmām. Tikai, kad sadarbojaties ar eksistenci un savu Augstāko Es. Lietojot savas sirds enerģijas jūs sniedzat vērtīgu ieguldījumu planētai. Katra rīcība, doma, emocija maina nākotnes virzienu, jo nākotne nav fiksēta. Jūsu domas un emocijas maina nākotni ik sekundi. Tādēļ nākotnei ir daudz iespēju. Dzīvē nav negadījumu, visam kas notiek ir iemesls (cēlonis). Arī tad, ja uzreiz acumirklī cēloni neredzat.


IV

Jūs piesaistāt cilvēkus vai situācijas, kad esat radījuši tām attiecīgas enerģijas. Lietojot savas sirds enerģiju un meditējot, jūs attīstāties ātrāk, jo tad esat saskaņā (uz viena viļņa) ar Avotu, Kosmiskās Apziņas Centru. Meditēšana ir viss, kas padara jūs mierīgu un atbrīvotu. Tā nav tikai klusa sēdēšana, bet arī tad, kad lasāt, gleznojat, dziedat, pastaigājaties dabā, mīliet kādu. Viss, kas izstaro jūsu smadzenēs alfa un delta viļņus.PLEJĀDIEŠU MEDITĀCIJA, LAI AKTIVIZĒTU ENERĢIJAS UN ATTĪRĪTU PLANĒTU ZEME NO ĻAUNAJĀM ENERĢIJĀM


Apsēdies ērti un atbrīvojies, lai enerģija var viegli plūst. Aizver acis. Pakāpeniski atbrīvo visu ķermeni: seju, pieri, vaigus, zobu sakodienu, kaklu, rokas, pirkstus, plaukstas, atslābini kājas, pēdas, kāju pirkstus. Caur tevi plūst enerģija.

Izdari trīs dziļas ieelpas. Tu ieelpo Kosmisko Gaismas Enerģiju, bet izelpo visu nevajadzīgo no sava ķermeņa.  Tu redzi kā Tavs ķermenis attīrās. Tu kļūsti gaišāks ar katru ieelpu.

Domas ir enerģija. Tās sākas ķermeņa ēteriskajā līmenī, tās ietekmē arī fizisko līmeni. Ar katru ieelpu un izelpu tavs ķermenis attīrās.

 Tu piepildi savu ķermeni ar tīru baltu Mīlestības gaismu. Tā ir Pirmavota brīnišķīgā gaisma - eksistences apziņa. Gaisma izplešas, tā kļūst lielāka un lielāka un tevi pārklāj liela piepildīta gaismas bumba. Izjūti mieru, gudrību un eksistences mīlestību. Ļauj šai gaismai harmonizēt un dziedināt tevi tur kur tas ir nepieciešams. Redzi kā visi tavu čakru enerģētiskie punkti tiek aktivizēti un harmonizēti. Tie visi savienojas kopā un satiekas tavā sirdī. Jūti kā tava sirds kļūst silta, karsta un spēcīga.

Saki sev: ”Es esmu gatavs augstākai gudrībai un gatavs mīlestībai. Mana apziņa un manas radošās spējas nepārtraukti pieaug. Es esmu vesels un brīvs no bloķējošām programmām un enerģijām. Es esmu brīvs no reliģijām, uzskatu, ticības sistēmām un uzņemos atbildību par savu dzīvi. Mani motīvi ir saskaņā ar eksistenci. Esmu draudzīgs un līdzjūtīgs. Es dodu un saņemu Mīlestību. Es dzīvoju Mīlestības dzīvi.”

Tagad redzi kā gaismas bumba, kas esi tu, kļūst tik liela, ka pārsedz visu planētu un gaisma tīra zemi no jebkuras negatīvās enerģijas. Redzi kā tumšās enerģijas sadeg un gaismas bumba ar uzliesmojumiem aiznes tās prom. Astrālajā plānā tas reāli arī notiek un tam ir savs iespaids arī fizskajā plānā.

Kad esi gatavs atgriezies šeit un tagad.


Rīkojies šādi kad vien vēlies, jo šī meditācija paaugstina enerģijas un ikviens var šajā procesā piedalīties. Atceries, viss ir enerģija, un laiks augstākajos plānos neeksistē, tas ir tikai 3 dimensiju pasaulē. Laiks un telpa ir kustībā. Domā kosmiski. Domā ar Mīlestību. Mīlestība ir atslēga visam.


Paldies.


www.youtube.com

Pleiadian message from the Galactic Federation

1 of 4; 2 of 4; 3 of 4; 4 of 4.


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/03/05