Brīnumainais laiks priekšā

Erceņģelis Raziēls caur Marlēni Svetlišofu

15.decembris/2009Vismīļie Pasaules Gaismasdarbinieki!


Nāku šodien runāt par izmaiņām, kas tuvojas un parādīsies pavisam drīz. Kad mēs, no eņģeļu pasaules, runājam par laiku, tas var nozīmēt daudzus notikumus īsā laika sprīdī un tas var ilgt arī dažu gadu garumā. Lūdzu, atcerieties to. Šodien nāku atbalstīt visus pasaules Gaismasdarbiniekus. Mēs redzam jūsu gaismiņas uz Zemes kļūstam aizvien spožākas un spožākas ar katru dienu. Jūsu spēks pieaug, tāpat arī jūsu skaits un šī tendence vēl tikai spēcināsies, jo arvien vairāk potenciālo Gaismasdarbinieku Modīsies no dziļā miega, kurā snauž lielākā cilvēces daļa. Daudzi no tiem, kas modīsies, nekavējoties sāks kārtot un mainīt pasaulē notiekošās nepareizības un uzsāks nepieciešamās izmaiņas visās dzīvēs jomās uz Zemes. Tādēļ šie cilvēki ir nākuši uz šejieni. Ikviens jūs esat Celmlauži un Ceļa rādītāji un ar savu darbu atvieglojiet ceļu tiem, kas mostās tagad. Laiki mainās, cilvēce mostās un drīzumā gūs ļoti labus panākumus savos centienos un pūliņos.


Augstākajās realitātes tie, kas to jau sen bija gaidījuši, notiekošo novērtē ar lielu prieku. Nākotnē sagaidāms liels progress un, jo vairāk  cilvēki modīsies, jo pieaugošāka plūsma cels augšup uz Augstāku Apziņu visu cilvēci. Tā notiek izmaiņas. Vai kāds no jums kādreiz domāja, ka ļaudis tādā mērā pieņems, piemēram, jogurtu savā ēdienkartē? Tagad šis produkts redzams katrā veikalā. Un, vai kādreiz jel domājāt, ka smēķēšana tiks aizliegta sabiedriskās vietās? Tomēr, tas ir noticis daudzās valstīs un tas ir noticis mierīgā veidā. Un tā tas būs arī ar pārmaiņām, kas sākas tagad. Cilvēce kopumā ir adaptēties spējīgi īpatņi un vienmēr veic attiecīgu pielāgošanos.


Daudzi šobrīd izjūt daudz, daudz spēcīgāku enerģiju lejuplādes nekā tas bija agrāk. Tas nozīmē- esat pabeiguši savu tīrīšanos un kārtošanos, un gatavi nākamajam solim.  Jūs būsiet spēcīgo enerģiju, kas plūst krustām šķērsām pār jūsu planētu, pārvadītāji un pārveidotāji. Jūs visi esat kvalificēti to darīt, esat apmācīti šim laikam un darbam, jūs būsiet kā spīdoši ceļa stabiņi priekšā stāvošajā laikā un piekritāt to darīt visu Augstākajam labumam. Jūs esiet Zemes Stjuarti, kas nākuši nest mierīgas izmaiņas jūsu planētai; jūs paši vēlējāties to darīt un pildīt šo lomu; un izcili labi to veicat, jo spējat izturēt šos patiešām milzīgos Kosmiskās Enerģijas apjomus. Tagad jūsu paaugstināto frekvenču līmenis sāk darboties pasaules līmeņa kalpošanā. Šos laikus jūs gaidījāt  un tādēļ strādājāt. Laiks ir pienācis, tas ir klāt , tas ir TAGAD. Tagad jūsu darbs ieiet nākamajā fāzē un daudzi jau ir parakstījušies uz nākamo misiju, jo ar visu sirdi vēlaties redzēt īstenojoties uz planētas Zeme Zelta Laikmetu.


Daudzi sāks saņemt vēstījumus un ziņojumus no citām dimensijām. Ziņojumi nāks no citām civilizācijām, no tiem, kas atstājuši šo eksistences plānu, un no tiem, kas dzīvo slēpti no jums uz jūsu pašu planētas. Jaunās Zemes kristāliskā režģa komunikāciju tīkls sāk darboties, un cauri tam sāk plūst aizvien vairāk informācijas. Tādā veidā parādīsies daudzas jaunas zināšanas. Jūs, kā Gaismasdarbinieki, spēsiet uzsūkt šīs jaunās zināšanas ātri un viegli, jo šī  informācija pa kristāliskajiem režģiem tiek pludināta apkārt visai planētai. Visiem ir vienāda pieeja šai jaunajai informācijai un tas kļūs acīmredzams, ka esat savienoti ar to. Jūs būsiet līdz-zinoši tam, kas ies cauri šīm komunikāciju sistēmām.


Patiesi brīnumaini laiki ir jūsu visu priekšā un daudzi jau patlaban tajā atrodas. Tā kā jūs katrs izejat savas transformācijas un gūstat pieredzi, jūs dalīsieties  savās atziņās un gūtajās mācībās ar citiem, lai arī tie gūtu labumu, lietotu šīs zināšanas un ar apjēgu, viegli un ātri izietu cauri savām transformācijām. Un tad pienāks diena, kad acīmredzamās apziņas izmaiņās visi kļūs vienoti kā Viens savās vēlmēs pēc pasaules miera, Mīlestības, harmonijas un labklājības. Tā būs liela diena, pagātne būs aiz muguras un tiks ātri aizmirsta, nākotne ātri pārņems visu. Jau tagad to radāt. Es saku- labi darīts, palieciet stingri savā Gaismā!

ES ESMU Raziēls


©2009 Marlene Swetlishoff       

 www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/02/25