Modinātājzvans

Sen Žermēns caur Nensiju Teitu


 19.novembrī/2009

Sveicināti, mīļie draugi!


Šis ir īpašs rīts, jo mani apmeklēja Sen Žermēns ar sekojošu informāciju.


Mani mīļie, ir pagājis kāds laiciņš kopš nācu caur šo kanālu, un es vēlos šodien dalīties ar jums pārdomās par to, kas notiek jūsu pasaulē. Es esmu Sen Žermēns un nāku ar ziņām, kas saistītas ar politisko/ finansiālo pasauli. Es dodu šo informāciju par abām apvienoti, jo nav iespējams tagadējā pasaulē tās vienu no otras atdalīt.


Pārmaiņas notiek ne tikai sabiedrībā, bet arī enerģijās. Daudz kas jau no pārveidotā nesīs jaunus pasaules uzskatus. Nākotnē sagaidāms pilnīgi jauns biznesa veidošanas stils.


Tūlīt paskaidrošu. Priekšstats par to, ka izmaiņas rada ilumināti, kritīs. Citādi nevar būt, jo savā lejupejošajā spirālē tie radījuši tādu momentumu (uzkrājumu), kuram nav cita atrisinājuma kā- pilnīgi noteikti, viegli un droši- griezties pie Radītāja ar lūgumu pēc otrās iespējas un žēlastības.


Ko tas nozīmē, jums, kas šobrīd pacietīgi stāvat ceļa malā un gaidāt savu kārtu? Pienāks īstais moments, kad izdzirdēsiet brīvības saucienu, un tad mainīsies straumes plūsma un jūs sajutīsiet tālākās kustēšanās nepieciešamību. Šī straume nesīs to jauno pasauli, ko tagad gatavojat.


Jā, pēdējos gados jūs esat strādājuši pie pilnīgām un absolūtām savas pasaules pārmaiņām. Ikviens  ir darījis savu darbu. Lai arī daži ir novērsušies no notiekošā ziņu plūdiem, jūs vienalga esat līdzsvara enerģijās. Jā, šis balanss ir nepieciešams tāpēc, lai ābolu vezums stāvētu stingri un stabili pirms tas apgāžas ar kājām gaisā un atklāj visus sapuvušos ābolus kaudzes apakšā.


Tagad pienācis mūsu laiks jūs - tos, kas līdz šim atturējušies šajā miera veidošanas kustībā, atbildot uz iepriekšējo klusumu, panākties uz priekšu  un skandēt patiesību un saņemt to, kas jums pienākas. Izturēt ne- iejaukšanos, jo nu spējat neiejaukties un palikt mierīgi, jo tā pozīcija kādā ilumināti šobrīd atrodas ir tāda, ka tiem jāpievērš visa sava uzmanība tikai un vienīgi sev.  Tie ir noķerti savos pašu slazdos un vienīgā atlikusī rīcība šajā brīdī ir rūpes par sevi. Jūs tajā laikā, mīļās gaismas būtnes, valdiet un radiet tādu pasauli, ko uzskatiet par ideālu jūsu dzīvei brīvībā, spēkā un mierā.


Tas ir bijis garš ciešanu un cīņas ceļojums. Kas tikpat kā beidzies. Tagad, straumēm mainoties, atklājas pavisam jauns dzīves veids uz zemes. Katastrofu daudzums samazināsies un, tuvojoties pareģotajiem notikumiem, redzēsiet, ka tie nav tik satraucoši kā tika stāstīts. Jūsu kopējās apvienoto labo nodomu enerģijas šos notikumus samazinās un tikai tie, kas nepieciešami zemes attīrīšanai tiks pieļauti notikt. Vienīgās dzīvības, kas tiks zaudētas būs tās, kas būs parakstījušas līgumu aiziet. Aiziet- lai pilnveidotos. Tās atgriezīsies un ienāks savās jaunajās dzīvēs un pasaulē, un tās būs kopā ar jums visiem jaunajā zemē un brīnišķīgajā pārbūves un miera svinēšanā. Miers būs  jūsu jaunais būtības veids atrodoties uz mīļās Gaijas.


Es nāku jums teikt, ka Zeme kā arī daudzi citi, kas bijuši kādu laiku relatīvi klusi, izplauks savās enerģijās kopā ar jums, brīnišķīgajām dvēselēm, kas glabājušas šo momentu, un jūsu apvienotās enerģijas pilnā spēkā saliedēsies kopā un radīs Debesis uz Zemes. Ir laiks, mīļie, atmodināt sevī Mušaba Spēku. Jūs atveraties iedzimtajai enerģijai, kas iepildīta jūsu būtībās tajā laikā, kad jūs fiziski tikāt radīti uz zemes. Tagad jūs esat gatavi spert nākamo soli un nest brīvības karogu. Jūs esat gatavi savu siržu mieram un priekam. Es stāvēšu jums blakus pilnīgi visiem. Jūs esat kopā ar savām ģimenēm no “debesīm”. Mēs dziedāsim mīlestības dziesmu un kopā iedejosim jaunā brīvības dejā. To redzēs un dzirdēs visā Visumā, jo Mīlestības un Gaismas dziesma skan pāri visam.

Paldies, Skolotāj Sen Žermēn


Ar mīlestību, Nensija Teita

 www.treeofthegoldenlight.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/02/22