HAOSA VIDŪ... ATVERIET SAVU SIRDI

Patrīcija Diāna Kota-Robles


2010. gads Gaismas būtņu skatījumā tiek uzskatīts par manifestēšanās gadu. Ar katru dienu mēs esam un esam tuvāk Gaismai. Ievelciet pāris dziļas ieelpas, un ļaujiet jūsu apziņai paplašināties un saskatīt lielāku notiekošā ainu. Haosa pašā vidū notiek brīnumi.

Gaismas Būtnes mums atklājušas, ka ļoti augsti attīstītas dvēseles brīvprātīgi ir iemiesojušās uz Zemes tajās vietās, kas nes vislielākās sāpes un ciešanas. Cerība bija sekojoša - tādām dvēselēm būtu lielākas izredzes pamodināt ātrāk pārējos. Un tas radītu paceļošu plūsmu cilvēces apziņā un palīdzētu atkal savienoties ar Apgaismoto Patiesību pasaulēm.


Tā kā mēs visi esam viens un visi esam saistīti, kas ietekmē vienu dzīves jomu, tas ietekmē visu dzīvi. Ko tas nozīmē tīri praktiski- cilvēces negatīvo domu, jūtu, vārdu un rīcības uzkrājumam ir jānāk virspusē un tam jātiek transmutētam atpakaļ par Gaismu ja KĀDS no mums gatavojas pāriet uz gaismas 5D realitāti.


Enerģiju nevar iznīcināt. To var tikai transformēt. Mēs nevaram tā vienkārši pateikt „atcelt, atcelt” un notīrīt daudzu dzīvju laikos uzkrātā ego apgrūtinošo spēku. Mums vispirms ir jāapjēdz mūsu pagātnes pārkāpumi pret Dievišķās Mīlestības Likumiem, Dzīves Godbijība, un Vienotība, tā, lai tad varētu aicināt Dieva Gaismu un transmutēt šīs milzīgās mutācijas atpakaļ tās oriģinālajā nevainībā.


Cilvēce ir radījusi pamatīgu kļūd - radīšanu/ anti radīšanu. To esam radījuši ar savu nepareizo atoma un subatoma daļiņu pielietojumu un to enerģijas viļņu, ko mums deva Dievs Tēvs - Māte mūsu Dzīves spēkam, nepareizu izmantošanu. Šo enerģiju ar savām domām, vārdiem, rīcību, jūtām pārvērtām ciešanās, bēdās. Un tagad, lai ieietu piektajā dimensijā kopā ar visu pārējo Saules Sistēmu, nav citu variantu kā pašiem sastapties ar savu anti- radīto, lai varētu to transmutēt atpakaļ par Gaismu.


Apzinot situāciju, mūsu Dievs Tēvs- Māte ļāva augsti attīstītām dvēselēm iesaistīties šķīstīšanā un cilvēces dziedināšanā no šiem anti- radītajiem vēl nebijušā veidā. Tās ir dota atļauj saiemiesoties uz Zemes un apvienot savas pūles un centienus ar Zemes bērniem. Tiem tika atļauts uzņemties uz sevi cilvēces miljonu gadu laikā savākto kolektīvo karmu. Un šīs dvēseles iemiesojas tāpēc tieši zemēs, kurās uzkrājušās viszemākās sāpju un ciešanu frekvences.


Tādas spēcīgas dvēseles atrodas it visur pasaulē. Ļoti daudzas uzņēmušās inkarnēties vistumšākajās vietās uz planētas. Un zināja, ka viss zemais un tumšais tiks pacelts augšup Gaismā, lai taptu dziedināts. Mūsu Dievs Tēvs-Māte ticēja, ka šīs augsti attīstītās dvēseles spēs pārvērst sāpes vieglāk nekā Zemes Bērni, kuri bija iedzīti bezcerībā jau miljonu gadu ilgumā.


Ja atskatāmies uz pēdējiem 100 gadiem, tad redzam daudzu māsu un brāļu sevis ziedošanu mūsu labā. Savu dzīvju laikā un ļoti bieži pēc nāves, šīs brīnumainās dvēseles pievērsa cilvēces uzmanību tām cilvēka ego anti- radītajām lietām, kas ietekmē visu planētu.


Dažas dvēseles laikā pamodās un apzināti atcerējās savas iemiesošanās jēgu un kādēļ tie iziet tik sāpīgus pārbaudījumus, bet ļoti daudzas nepamostas. Šo dvēseļu ziedošanās ļāva cilvēci katapultēt pretim Gaismai.


Haiti notiekošais ir daļa no attīrīšanās procesa. Šī katastrofa notika Dievišķā Laikā. 31.ddatuma mēness aptumsums svētīja planētu ar spēcīgām dziedinošām frekvencēm un transformācijām. Gaismas Būtnes teica, ka šīs enerģijas tikai ar katru dienu pieņemsies spēkā līdz Saules aptumsumam 14./15datumā. Šī aptumsuma radītā gaismas padeve spēcinās visu pilnveidoties Jaunajai Zemei un katapultēs šo planētu tālāk Gaismā, tā bruģējot ceļu Jaunās Zemes fiziskajai manifestācijai.


12.janavāra Haiti zemestrīce pievērsa visas pasaules, īpaši rietumu puslodes uzmanību. Haosa vidū cilvēce atvēra savas sirdis. Mūsu līdzjūtība un mīlestība ļāva lielākai Dieva dziedinošajai mīlestībai un Gaismai ieplūst Zemē.


Cilvēces kolektīvā apziņa, kas pacēlās no izpaustās mīlestības un līdzjūtības pret mazāk veiksmīgajiem brāļiem un māsām, radīja Gaismas Kausu, kas tagad apņēmis Zemi un visu tās Dzīvi. Kolektīvās apziņas durvis ir atvērtas un tās neviens vairs neaizvērs. Caur tām nāk iekšā Dieva gaisma un appludina katru Dzīves daļiņu uz šīs jaukās Zemes. Cilvēces enerģijas, vibrācijas un apziņa ir pacelti vēl nebijušā augstumā.


Tās dvēseles, kas iemiesojās Haiti, ir svētītas par to īpašo ziedošanos, ko tās veica visas cilvēces vārdā.


Eņģeļu leģioni bojā gājušo dvēseles eskortēja un Dievišķajām pasaulēm. Tām, kas palika vēl priekšā tāls ceļš, bet Māte Marija katru ir ietinusi Dievišķās Mīlestības un Maiguma mantijā. Viņas eņģeļi paliks blakus katram Haiti iedzīvotājam, lai palīdzētu tos dziedināt un transformēt. Cilvēku masas tika paceltas apziņā ar šī traģiskā notikuma starpniecību, un Vienotība ar VISU Dzīvi tika ierakstīta katra cilvēka apziņā.


Mēs turpinām ceļu Gaismā un ļoti lielā ātrumā. Tagad ir TAVS laiks būt tās Dievišķās Gaismas spēkam, kas tu esi. Esi Gaismā. Pienācis tavs laiks!


Patrīcija Diāna Kota-Robles


New Age Study of Humanity's Purpose a 501 (c) 3 nonprofit educational organization


http://eraofpeace.org     

http://spiritlibrary.com/patricia-diane-cota-robles


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/01/30