Patiesība ir vienkāršībā

Skolotājs El Morija caur Natāliju Glasoni


25.janvāris/2010

     

Es izplešu savu bezgalīgo mīlestību un svētību pāri visam uz Zemes un tiem, kas šobrīd uzņem manas domas. Radītājs un augstāko kosmisko līmeņu vibrāciju būtnes mani lūdza dot jums īpašu ziņojumu un dalītos kādā sapratnē ar jums, kas eksistē šobrīd uz Zemes. Es, Skolotājs El Morija, esmu 1.gaismas stara valdnieks vai čohans un manas darbības mērķis ir apkopot, atšifrēt un iezemēt Radītāja gribu uz Zemes tā, lai katra dvēsele saņemtu sev nepieciešamo vadību īstajā laikā un spētu paātrināt savu garīgo attīstību. Radītāja griba palīdz mums saprast to, kas mums jāsasniedz, lai spētu īstenot savus mērķus un atgriezties stingrā un pilnā vienotībā pie Radītāja dvēseles. Kamēr iezemēju Radītāja gribu vai virsvadību cilvēcei, mana dvēsele piesaistīja mani pie īpašas apziņas, kas atrodas Radītāja gaismā, es tādēļ gribētu tajā dalīties ar jums, tā ir vienkārša, bet spēcīga ziņa un atgādinājums.


Vienkāršība ir atrisinājums visām tām vēlmēm, kas saistītas ar garīgo attīstību uz Zemes, visām tām rīcībām vai darbībām, ko veicat, visām lielajām atklāsmēm, ko saņemat, visam kas kalpo par iemeslu jūsu domu un uzskatu pārmaiņām, un kas galu galā ir jūsu gala mērķis. Tie ir ļoti svarīgi jautājumi, jo palīdz apjēgt to, kas jums jāsasniedz, kā arī to, kādā attīstības pakāpē atrodaties. Izskaidrošu sīkāk. Es dzirdu daudzu Zemes dvēseļu lūgšanas un domas, kas lūdz palīdzību savas būtības atmodināšanai, lai attīstītu un pilnveidotu savas garīgas spējas un iemaņas. Tas ir ļoti labi, bet jūtu, ka visa pamatā jābūt vēl lielākai domai- kā gala mērķis jāuzstāda savienošanās ar Radītāju kā vienam veselam- rīkoties, darboties, domāt, eksistēt kā Radītāja gaismai un tajā atrasties iekšā. Garīgās spējas, prasmes un apgaismība ir tikai rezultāts jūsu savienībai ar Radītāju; jo vairāk koncentrējaties uz savienošanos, saplūšanu ar Radītāju, jo vairojās jūsu garīgās spējas un iekšējās spējas. Tas ir rezultāts jūsu kalpošanai, (atdošanās) Radītājam, jo tad, kad savienojaties ar radītāju, tad uzņemat viņa Gaismu un vairojiet viņa augstības klātbūtni sevī. Ja piemēram, vēlaties Zemes dzīvē kļūt par ārstu, jūs to varat vēlēties daudzu iemeslu dēļ, bet pats galvenais- ir palīdzēt cilvēkiem. Lai kļūtu par ārstu, jums būs jāmācās ne jau lai veiktu tikai kādu vienu procedūru visas dzīves garumā, jūs mācāties lai kļūtu par pilnīgu ārstu un varētu patiešām palīdzēt cilvēkiem ne tikai vienas kaites gadījumā. Kad mostaties garīgajam ceļam, jūs nemostaties lai kļūtu par dziednieku, mēdiju, vēstītāju vai vēl kaut ko citu, lai arī tas varētu būt jūsu ejamais ceļš, kas aizved jūs pie Radītāja, jūs mostaties, lai apjēgtu sevi atkal kā radītāju. Tā ir tā sapratne, ko vēlos jums atgādināt un lūgt paturēt prātā. Atcerieties jūsu gala mērķi un lai tas darbina visu, ko sasniedzat te uz Zemes.


Savienošanās ar Radītāju ir skaistākais, kas var notikt, ko var sasniegt, sajust, izjust vai saprast, mīlestība un gaisma ieplūst jūsu būtībā un nodrošina jūsu aizsardzību pilnīgi vienmēr, vada, aizsargā, ceļo jums līdzi piemeklējot jums pareizo ceļu. Koncentrēšanas uz šīs savienības palielināšanos ir vienkāršs paņēmiens, ko varat praktizēt lai paātrinātu savu garīgo izaugsmi. Kad sākat mosties, tad bieži apjūkat no lielā gaismas būtņu daudzuma, eņģeļu skaita, gaismas skolotāju klātbūtnes, pavadoņu un gidu daudzuma. Tā ir pilnīgi jauna pasaule, kas jāpieņem sevī, jums jāatceras tik daudzi jauni vārdi, enerģijas, tehnikas un uzskati. Un tad jūs varat aizmirst jūsu lielo gala mērķi un atstāt novārtā jūsu tiešo savienību ar Radītāju. Vienmēr palieciet sevī, savā centrā un koncentrējieties tiešai savienībai ar Radītāju.


To var viegli sasniegt mierīgi apsēžoties un lūdzot vispiemērotākajām Radītāja dvēseles gaismas vibrācijām ienākt jūsu būtībā. Tāpat varat mierīgi sēdēt un skaitīt „Om” vārdu, kas satur Radītāja apziņu. Abas tehnikas ir vienkāršas un piesaistīs gaismu, mīlestību un Radītāja dzīves spēka enerģiju jūsu būtībā. Būtu patiešām priecīgs, ja ik dienas dažas minūtes varētu tam veltīt, iedomājoties gaismas savienojumu starp jūsu sirds čakru un dievišķo Radītāja dvēseli visumā. Ja katra dvēsele tā darītu, mēs pieredzētu varenas enerģiju pārmaiņas uz Zemes. Ja ikviens paliktu savienojumā ar Radītāja enerģiju visas dienas garumā, tad pārmaiņas būtu iedvesmojošas.


Gribu teikt, ka Gaismas skolotāji, eņģeļi, gidi un pavadoņi ir ar un ap jums, lai jums palīdzētu un vadītu. Savienojoties ar viņu enerģiju un apziņu, jūs caur viņiem savienojaties ar Radītāja dvēseles vispiemērotākajām īpašībām tieši sev un pieņemat vajadzīgo un būtisko apziņu, bet strādājot ar saviem pavadoņiem, nekad neaizmirstiet par tiešās savienības uzturēšanu ar Radītāju. Atcerieties savu gala mērķi un savu pavadoņus un viņu mīlestības pilno palīdzību lietojiet gala mērķa sasniegšanai.

 

Ar vienkāršības palīdzību atradīsiet Radītāja patiesību, turpiniet izmantot un atklāt sevi un iekšējos plānu, bet atcerieties gala mērķi.

No Radītāja Klātbūtnes manī,

Es esmu Skolotājs El Morija


http://www.wisdomofthelight.com/Weekly-Messages.html


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/01/29