Tāpēc jūs nācāt tagad

Melhisedeks caur Marlēne Svetlišofa


2010. 21. 01


Mīļie Gaismasdarbinieki!

Paldies no Augstākajām dimensijām par to Gaismasdarbu, ko šobrīd veicat. Mēs pateicamies tiem, kuri ik dienas veltī laiku, lai piesauktu palīdzību Haiti iedzīvotājiem un dzīvniekiem. Mēs lūdzam jūs iekļaut savās lūgšanās arī Māti Zemi Haiti apkaimē, jo arī viņa cieš no tām darbībām, kas mainījušas zemes garozu. Lūdzu, iekļaujiet Māti Zemi savās lūgšanās un piesaukumos. Ļoti daudzi cilvēki ir iesaistījušies labdarībā, lai palīdzētu Haiti iedzīvotājiem gruvešu novākšanā, viņu māju un dzīvju atjaunošanā. No visas pasaules cilvēces sirdīm plūst liels daudzums Gaismas kā atbilde lielajiem postījumiem, kas notikuši Haiti apvidū.


Cilvēces atbilde uz notikušo vēsta par lielāku Mīlestības enerģijas esamību, tā aizvien pieaugošā intensitātē tagad plūst pāri katram un visam uz Zemes. Cilvēce sāk saprast, ka vairs nepastāv attālumi starp Zemes teritorijām vai cilvēkiem. Cilvēki reaģē uz savas sirds aicinājumu un pamazām atceras to, ka tikai Zemes plānā eksistē Dvēseļu atdalītība un Dieva sirdī mēs visi esam kopā un katrs indivīds ir Radītāja Mūžīgās izpausmes pārstāvis. Kad sirdīs atpakaļ atgriežas šīs sapratnes, tad notiek vēl lielākas pārmaiņas katra indivīda Dvēseles apziņā.


Dvēselēm atceroties savu patieso tīrību, mīlestību un labestību, ikviena cilvēka sirds šīs īpašības spēs aizvien vairāk sniegt savā pasaulē apkārtējiem. Sāksies liels varens spēks no iekšienes, jo Mīlestība ir vislielākais un spēcīgākais eksistences spēks. Mīlestība mainīs to kam jāmainās un Mīlestība to izdarīs visiedvesmojošākajā un paceļošākajā veidā. Cilvēces sirdis ir atvērušās augstākām Mīlestības un Gaismas enerģijām, kas tagad appludina Zemi un visu uz tās. Laipnība un cilvēces cēlsirdība mainīs jūsu Pasauli un visiem laikiem.


 Šobrīd svarīgi ir palikt sevī iecentrētiem un dot Gaismu katrai vietai, kurā uzturaties. Jau iepriekš esam teikuši, ka ikviens atrodaties tieši tur, kur jums pēc sava līguma ir jāatrodas, lai varētu izstarot savu Gaismu cilvēku sabiedrībai, vai nu to kāds pamana vai nē. Tikai esot tam, kas jūs esat, jūs jau darāt labu darbu visai pasaulei. Tā ir atmodinātā sirds, kas nu iekļaujas rīcībā , kas rada pārmaiņas visās dzīves šķautnēs, visā tajā, kas radīts iepriekšējās paaudzēs. Viss tiks mainīts, dažas izmaiņas būs ātras, citas pakāpeniskākas, jo cilvēce pakāpeniski mostas no garā miega.


Pienācis laiks, kurā paši brīvprātīgi vēlējāties piedalīties. Jūsu pasaule ieies mirdzošajā Jaunajā Pasaulē, ko sauc par Debesīm uz Zemes. Cilvēce pabeigs savu individuālo dzīvi te uz Zemes un radīs savas Debesis uz Zemes izjūtot Vienotību ar Dzīvi, ar Visuma Radītāju. Patiešām, šis ir visaizraujošākais laiks dzīvei uz jūsu planētas un būt par daļu no šīm pārmaiņām. Mēs esam kopā ar jums enerģētiski, spēcinām un solidarizējamies ar jums, jo mēs visi esam kopā.

 ES ESMU Melhisedeks


©2010 Marlene Swetlishoff        


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/01/24