2010. gadā - Sagaidi nesagaidāmo

Emmanuēls caur Langu2010. gada 15.janvāris


Jautājums: esmu saņēmis daudzus e-pastus par to, kas attiecas uz 2012.gadu.

Mīļie Zemes Brāļi un Māsas, mēs no Augstākajām realitātēm ar lielu prieku vērojam jaunās Gaijas piedzimšanu. Šī ir pirmā reize, kad vesela planēta jūsu saules sistēmā cenšas sevi dubultot augstākā eksistences plānā. Dubultošana ir pirmais Gaijas solis augšāmcelšanās procesā un kaut arī vēl nav beidzies mēs ticam, ka tas notiks drīz. Otrais solis ir abu planētu atdalīšanās, šis solis var tikt salīdzināts ar šūnu dalīšanos. Šūnu gadījumā to sauc par mitozi un pamatšūna sadala sevi divās pilnīgi jaunās šūnās, kas ir identiskas oriģinālajai. Gaijas gadījumā šis process vairāk līdzinās mejozei, jo procesā radītās šūnas nav identiskas oriģinālajai. Jūsu blīvumā tāds process attiecas īpaši uz sieviešu kārtas ķermeņiem.


Jūsu planētas dubultošanās pēc jūsu laika mērogiem aizņem aptuveni 9 gadus, bet pati atdalīšanās notiks vienā mirklī. Galaktiskā cikla noslēgumā Gaijai būs pavisam īss laika periods, kurā notiks atdalīšanās. Kad šis process beigsies, jaunā Gaija eksistēs 5.dimensijā, bet vecā Gaija paliks 3.D blīvumā. Tieši tāpēc pastāv tik daudz neskaidrību par to kam jānotiek 2012.gadā. Vieni saka katastrofa, citi- augšāmcelšanās, vēl citi- nenotiks nekas. Un visiem ir taisnība.


2012. gads nav saprotams vienīgi tad, ja to apskata tikai no 3dimensiju blīvuma redzes punkta, jo, faktiski, tas ir daudz-dimensiju/galaktiskās savienošanās notikums visos apziņas līmeņos no kurienes izplatās elektronu, protonu utt. plūsma pateicoties to elektrostatiskajai atgrūšanās īpašībai. Kopējais izstarojums uz jebkuru vektora lauka punktu ir bezgalīgs savā apjomā un tā manifestēšanās/ rezultāts tiek noteikts pēc tīkla apziņas plūsmas kādā noteiktā vektora laukā.


Tas nozīmē, ka veidosies daudzi dažādi risinājumi no viena un tā paša notikuma. Viss atkarīgs no jūsu apziņas līmeņu vibrāciju ātruma, tas nozīmē, ka ikviens indivīds pieredzēs citādāku iznākumu.


Citi piedzīvos katastrofu, citi augšāmcelšanos, citi pilnīgi neko. Divi indivīdi piedzīvos vienu un to pašu iznākumu tikai tad, ja viņu apziņas vibrēs vienā ātrumā, tāpēc, ja 2 indivīdi koncentrēs savu apjēgu uz vienu un to pašu apziņas vietas enerģētisko spektru, tad tie kļūst par ceļabiedriem tos vairs neatdalīs telpas un laika ilūzija.


Lai saprastu teikto, jums vispirms jāsaprot to, ka esat daudz- dimensiju būtnes, kas dzīvo vienlaicīgi tūkstošos paralēlās eksistences plānos.


Daudzi to spēj sajust, bet daudzi domā, ka tiem ir viens „galvenais-es” (tas, kurš tagad lasa) un visi „citi-es” ir mazāk reāli. Bet patiesībā jūsu apziņa ir vienādi sadalīta visos jūsu- es, padarot tos visus par jūsu „galveno-es”.


Ar ikviena lēmuma pieņemšanu, jūs pārsūtiet savu apziņu uz kādu no saviem tūkstošiem-es. Kad tas notiek, jūs pilnīgi neko nejūtat, bet jūs, ja tā var teikt. ieejat citā pasaulē. Viss izskatīsies tāpat kā pirms 10 minūtēm, dzīvosiet tajā pašā mājā, būsiet precējies ar to pašu cilvēku, strādāsiet turpat, utt., bet no vibrāciju skatījuma, visas tās lietas ir pilnīgi jaunas, jo jūs tagad dzīvojat jaunā pasaulē.


Radītājs radīja paralēlo visumu modeli ar mērķi bagātināt jūsu dvēseles pieredzi, un tagad tā ir jūsu brīvā griba izlemt, kurš no jums sasniegs 2012.gada pārbīdi ar pilnu apziņu.


Piemēram, jūsu un jūsu kaimiņa pieredze nebūt nav vienāda. Jūs turpināsiet dzīvot dažādās Zemēs. Visi tie, kam nebūs tāds pats vibrāciju ātrums kā jums, vienkārši izzudīs no jūsu realitātes. Tāpēc arī lielākā „masveida pareģojumu” daļa pēdējā laikā nepiepildās, tas notiek tāpēc, ka pareģojums ir izteikts īpašā vektora lauka punktā, kurā pareģa apjausma saplūda ar viņa/as apziņu vēl „citā-es”, un tagad jūs dzīvojat citā paralēlajā laika līnijā, kur paredzētais iznākums nenotiks.


Jūsu apjēga ir tā, kas nosaka kādā laika joslā eksistējat tagad, un jūsu uzskati piefiksē jūsu apjausmu kādā noteiktā laika līnijas daļā.


Ja ticat, ka 2012. iezīmē cilvēces galu, tad arī izjutīsies sava veida kaut kā noslēgumu. No otras puses, ja ticat, ka 2012. sāksies augšāmcelšanās, tad izjutīsiet sava veida kaut kā sākumu.


Atcerieties, jūsu domu paraugi rada sajūtas, jūsu sajūtas rada emocijas un jūsu emocijas rada jūsu realitāti.


Jautājums: daudzas reizes esi minējis, ka mums jātiek vaļā no bailēm, lasītājs no Austrālijas jautā, kā aizstāt Bailes ar Mīlestību?

Mīlestība ir dāvana no ārpuses un tā eksistē ārpus dualitātes. Nav veida kā aizstāt vienu ar otru, tas ir jāsaprot pamatīgi. Bailes un Mīlestība nav divas dažādas lietas, tās ir vienas enerģijas divas dažādas īpašības. Bailes ir Mīlestības negatīvais aspekts. Ja jūsu enerģētiskajam laukam cauri neplūst pirmavota enerģijas augstākās vibrācijas, tad tā enerģija kļūst par Bailēm. Ja tiek pieļauta frekvenču spektra augstākās daļas plūsma, Bailes izzūd un paliek Mīlestība.


Doma par Bailēm un Mīlestību kā par divām dažādām lietām, cirkulējusi kolektīvajā prātā daudzu gadu garumā tikai ar vienu mērķi - noturēt cilvēci verdzībā, tāpēc indivīdu nevar pakļaut verdzībai, ja tas saprot, ka bailes un Mīlestība ir viena un tā pati enerģija un viss atkarīgs no tā, kurā spektra daļā viņš/a fokusē uzmanību. Tāpēc, ja 2 indivīdi koncentrējas uz enerģētiskā spektra vienu punktu tie vairs nav atdalīti tie ir viens. Mīlestības vibrācijas palīdz jums izšķīst ar citiem.


Jautājums: tu esi teicis, ka mūsu DNS tiek aktivizēts ar augstu vibrāciju enerģiju padevēm uz Zemes, lasītājs no Francijas vēlas zināt, cik daudz no 12 DNS ķēdēm var tikt aktivizētas tagadējā cilvēces apziņas stāvoklī?

3D cilvēku būtnes potenciāli spēj aktivizēt neskaitāmas DNS ķēdes, lai gan patreizējā momentā cilvēces evolūcijā pastāv 144 galvenās ķēdes, kam jātiek aktivizētām, lai pamodinātu jūsu visu cilvēcisko potenciālu. Varenais Dievišķais Virzītājs un Karmas Valde noteikuši nepieciešamo ķēžu skaitu uz šo specifisko evolūcijas punktu- 144. Papildus šīm 144 virknēm, pastāv paaugstināts uzstādījums- 144000 „galaktisko” DNS virkņu pieejamība uz notiekošā brīdi.


Jautājums: lasītājs no Krievijas jautā: jo tālāk eju garīgo ceļu, jo nedrošāks jūtos, ko daru nepareizi?

Tu visu dari pareizi, tu tikai sajūti, ka reālā drošība neeksistē. Drošība nav nekas cits kā savas realitātes apstākļu apmierināšana. Tas ir ideāls, kas ielikts jūsu prātā, lai ievilktu jūs bailēs no nezināmā. Tāpēc, ja paliekat zināmajā, nav izaugsmes. Kad ieejat nezināmajā un jūs apņem neskaidrība, jūs spētu veikt kvanta lēcienu atverot durvis uz savu reālo es un jūsu daļu Dievišķajā Plānā.


Mīļie Zemes Brāļi un Māsas, jūs dzīvojat brīnumainā laikā!

Pār Zemi nākošās enerģijas ievērojami pieaug ik dienas, jaundzimušā bērna DNS satur nekad iepriekš uz Zemes nepieredzētu ģenētisko informāciju un jūsu zinātnieki var apstiprināt jaunu aktīvu DNS ķēdi daudzos jaundzimušajos. Jūsu debesis ir pilnas ar „gaismām””, ko redz tūkstoši ik dienas. Kolektīvā apziņa rada jaunus savienojumus to indivīdu starpā, kas pieder pie vienas „dvēseļu grupas” neatkarīgi no fiziskajiem attālumiem starp tiem. Telepātiskās spējas tagad pieejamas vai ikvienam. Jūsu enerģētiskais ķermenis sāka atcerēties tā spējas un aktivizē tā auto -dziedināšanas spējas.


Aizvien vairāk indivīdu atceras par sava dzīves kontrakta pildīšanu un maina attieksmi pret dzīvi, mainot pašu pasauli, kurā tie eksistē. Daudzi jo daudzi ir izgājuši cauri neskaidrībai un saredz pilnīgu brīvību dažu soļu attālumā. Jūsu kolektīva vairums aizmet kādreiz fiksētās pagātnes idejas un dzimst jauni uzskati.


Doma par jūsu separāciju - atdalītību izbāl ātrāk nekā jūs paši iedomājaties, jūsu dvēseles sākušas atcerēties to, ka nošķirtība eksistē tikai virspusē un dziļi iekšā jūs (mēs) visi esam viens. Ierobežojumu cikls tuvojas noslēgumam.


Apbrīnojams laiks cilvēcei, patiešām!

Bet jaunās iespējas nes jaunu atbildību. Apskatieties apkārt, lai ko darītu, tagad šķiet, ka ar to ir par maz. Pienācis laiks ienest kaut ko jaunu, jaunu sākumu ceļojumā, jaunu uzsākumu. Daudzas dzīves esat gatavojušies šim brīdim, nepalaidiet to garām.


Šis laiks ir apsvērtas jūsu nākotnes kopradīšanas laiks. Kopradīšanas noslēpums visai jaunajai realitātei ir vienkārši salauzt lielos mērķus mazākos. Ar katru mazu sasniegumu tuvosies gala mērķis. Esiet rīcības cilvēki tikai uz rīcību noskaņoti cilvēki liek kaut kam notikt. Negaidiet rītdienu. Šodiena ir laba dienas sākumam.


Sāciet ar ticību sev savām spējām ar jūsu savienošanos ar Visu Kas Ir un jūsu pilnīgi neaizvietojamo vietu Dievišķajā Plānā. Kad ticat sev ar visu sirdi jūsu apjēga vadīs jūs dzīvot dzīvi to godinot un apjaušot tās nozīmi!

ES ESMU Emmanuēls


©2009 Langa http://www.emmanuelmessages.com


Tulkoja Māra Brante
Pievienots: 2010/01/23