Sen Žermēna un ercenģeļa Mihaēla sniegtie atbalsta līdzekļi

Saņemts caur Natāliju Glasoni


Saaukstēšanās, gripa un slimošana


Saaukstēšanās, gripa un slimības ir fiziskā ķermeņa attīrīšanas simptomi un pati tīrīšanās. Zeme ir fiziskais plāns un tādēļ satur lēnas un zemas gaismas vibrācijas, kas ietekmē jūsu dabīgo labsajūtu, jūsu dvēseles augstās vibrācijas un jūsu iekšējās enerģijas. Fiziskajām enerģijām piemīt spēja manifestēties un vairot jūsu pašu enerģijas, emocijas, domas un pieredzi tā, ka tās kļūtu par realitāti. Ja jums pārsvarā apkārt atrodas negatīvās vai pat neitrālās enerģijas, tad tas ietekmē jūsu auru, radot tajā stagnantu enerģiju. Kā jau cilvēki, jūs pārsvarā esat koncentrējušies uz savu fizisko ķermeni un tādēļ nejūtat pārveidojumus un izmaiņas jūsu aurā vai enerģētiskajā laukā ap jums. Blokiem un stagnantajām enerģijām pieaugot, tās nonāk tuvāk jūsu fiziskā ķermeņa virspusei. Jūsu fiziskais ķermenis salīdzinot ar visiem citiem tiek ietekmēts visspēcīgāk un visdažādākajos veidos. Kad jums ir iesnas, gripa vai slimība, tas ir trauksmes signāls no jūsu dvēseles un auras, ka jums ir kāds bloks (aizsprostojums), ko varētu būt izsaukušas problēmas, bailes vai emocijas, kam jāpievērš uzmanība vai jāatbrīvo.


Ja daudziem cilvēkiem vienā apvidū ‘piemetas’ viena slimība, tad visticamāk tie visi satur vienu un to paši bloku, uzskatus vai vibrācijas, kas ir kaitējošas vai noplicina viņu enerģiju. Kamēr zinātnieki meklē slimības izcelsmi, kas pierāda tās avotu, tikmēr augstas vibrācijas saturošs fiziskais ķermenis spēj palikt vesels arī atrodoties slimības zonā. Jūs varat paļauties arī uz saviem dakteriem, bet mēs lūdzam palikt atvērtiem tajā viedumā ar ko dalāmies mēs.


Jūsu ķermenis atspoguļo jūsu prātu un domas. Tas nozīmē viss, kam ticat, visu ko saprotat, tas viss atrodas katrā jūsu fiziskā ķermeņa aspektā. Mainot šos priekšstatus par sevi un slimību, jūs samazināt slimību un ļaujat sev eksistēt perfektā veselībā ik brīdi. Ja jūs visi ticētu, ka esat veseli un veselīgi, ka slimība, tas ir mīts un esat tīra gaisma, tad šis fakts mainītu tagadējo pasauli.


Slimība nav negatīvs process, tā ir spēcīgs attīrīšanās veids un veco pieķeršanos, veco lietu atlaišana, bet ir arī citi veidi kā tas var notikt. Apjēga un sapratne nāks ar laiku, kad cilvēce progresēs un iezemēs vairāk gaismas savā realitātē. Vēlamies piedāvāt dažas invokācijas, lai veicinātu dziedināšanu un atgrieztu jūs pie perfektas veselības.


"Es lūdzu manus pavadoņus - gidus un eņģeļu gidus tuvināties man un apņemt mani savā gaismas oreolā, lejot savu gaismu un mīlestību dziļi manā būtībā.

Es lūdzu vispiemērotāko Arktūriešu būtņu, kuras pārrauga Kungs Arkturus, mīlestības un dziedinošo klātbūtni un enerģiju. Es lūdzu jūs apņemt mani tīrošā un uzturošā gaismā, ļaujot tai ieiet katrā manas būtības un ķermeņa aspektā. Es piesaucu Kristāla Gaismas Tehnoloģijas cilindru pārklāt manu būtību. Kristāla gaismas vibrācijām strādājot ar manu enerģiju, es lūdzu tai pārvērst visu negatīvo, blokus/aizsprostojumus, sastāvējušās enerģijas un slimību simptomus augstā mīlestības vibrāciju gaismā. Es lūdzu arktūriešu Kristāla Gaismas Tehnoloģiju virzīties cauri visam manam ķermenim un atbrīvot no visām zemajām enerģijām un dziedēt mani. Es lūdzu jūs koncentrēties uz.... ķermeņa daļu, spēcinot attīrīšanu un dziedināšanu šajā vietā.

Es būtu dziļi pateicīga, ja palīdzētu man saprast manas slimības vai bloka patieso būtību/ izcelsmi/sakni tā lai es to saprastu, piedotu sev un atlaistu to.

Es esmu atvērta un uzņemu arktūtiešu Dziedinātājus un to Kristāla Gaismas tehnoloģiju. Paldies."


Arktūriešu Kristāla Gaismas tehnoloģija ir gaisma, kas sastāv no tūkstošiem augstu vibrāciju kristāliem. Kad piesauciet šo enerģiju attīrīt un dziedināt, tad gaismas apziņa uztvers jūsu nolūku un atjaunos jūsu būtību. Tā ir ļoti spēcīga attīrīšana un dziedināšana, kas teicami strādā ar fizisko ķermeni; tieši tāpēc to jums piedāvājam. Pēc invokācijas atbrīvojieties, sajūtiet enerģijas plūsmu sevī, ja iemiedziet- gaisma vienalga turpinās savu darbu. Praktizējiet un šī kristāliskā gaisma dziedinās jūs.


Bailes un Dusmas/neapmierinātība

Bailes ir bieži izjusta emocija, tās rodas kā ļoti vienkāršās tā sarežģītās situācijās, notikumos un pat tikai no izrunātiem vārdiem. Bailes ir visspēcīgāka enerģija, kas pārgriež kontaktu ar Radītāju, ar intuīciju un atgriež mūs no gidu palīdzības. Bailēs zūd koncentrēšanās spējas un grūti atrast to cēloni; kopumā tas tikai veicina izolāciju. Kad jūtat baiļu lēkmi, tad apsēdieties, atgulieties un izejiet cauri šādam procesam.


„Es piesaucu manus pavadoņus- gidus un eņģeļu gidus tuvināties man un apņemt mani savā gaismas oreolā, lejot savu gaismu un mīlestību dziļi manā būtībā.


Es piesaucu jūras putu krāsas 8.stara valdnieci Nadu pārklāt mani ar garīgās tīrīšanas gaismu. Savienojumā ar manu dvēseli un Radītāju, lūdzu, aizskalo visus blokus vai bailes manās garīgajās enerģijās un ķermenī. Šķīdini visas saites, saistības un pieķeršanās starp mani un šo baiļu sajūtu, un no ārējas ietekmes, kas varētu atkal rosināt manas bailes, uztraukumus, šaubas vai nedrošību.


Es piesaucu Violetā Gaismas Stara valdnieci Porciju, kas glabā transmutējošās Violetās Liesmas apziņu, pārklāt un piepildīt manu būtību, noņemot negatīvās baiļu izpausmes no mana fiziskā ķermeņa, emocijām un domām.


Tagad es ļauju aiziet visām bailēm, šaubām un nedrošībai; un miers un paļāvība izstaro no katra manas būtības aspekta.


Es lūdzu mīlestības un dziedināšanas eņģeļus no eņģeļu valstības tuvoties man radīt aizsargājošu gaismas lauku ap mani un sniegt man savu beznosacījuma mīlestību, lai es justos droši, stipri un mīlēti. Palīdziet man uzņemt jūsu mīlestību tā lai varu transformēt visas bailes dzīvīgajā un brīnumainajā mīlestības apziņā. Paldies.”


Pēc šīs invokācijas pavērojiet savas sajūtas un ļaujiet sev pasapņot, sajust vai izjust tīrošās gaismas darbu kā maģisku kas eņģeļu maigajā klātbūtnē lutinoši un rūpīgi strādā ar jūsu enerģiju un emocijām.


Saprotiet, lai kā jūs justos uz Zemes, vienmēr jums ir Radītāja atbalsts. Lai kādu enerģiju piesauktu palīdzībai vai dziedināšanai vēl svarīgāk ir piesaukt Radītāju vai radītāja dvēseles daudzos aspektus, jo tas piepilda jūs ar gaismu un vieglāk virza un bīda uz augšu, visus šķēršļus pārvarot daudz mierīgāk.


Lūgšana ir pirmais dziedināšanas un atjaunošanās solis, kad uzsākat garīgo ceļu, visam, kas parādās virspusē –negatīvs vai pozitīvs- ir sava nozīme un mērķis jūsu attīstībā, tāpēc lūdziet palīdzību un lūdziet iezemēt gaismu jūsu būtībā tā, lai nodrošinātu gludu un taisnu ceļojumu te uz Zemes.


Mīlestības pārpilnībā un Radītāja dvēseles dziļumu svētajās enerģijās,

Sen Žermēns un erceņģelis Mihaēls


http://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/tools-of-support-saint-germain


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/01/18