Mācība par situāciju uz planētas

Skolotājs Ilarions caur Tatjanu Mikušinu

   

18. janvāris 2010. gads


ES ESMU Ilarions.

Es atkal atnācu pie jums uz Patiesības, zinātnes un dziedniecības stara. Un šodien man gribētos izmantot šo Dievišķo iespēju dot vēstījumus jūsu pasaulē, lai dotu Mācību par to, kā jums vajag noskaņoties uz kārtējiem notikumiem.


Ir pienācis tas brīdis, tas pagrieziena punkts, ar kuru sākot, viss jūsu pasaulē sāks mainīties. Tie no jums, kuriem savā sirdī ir uzticība Lielajai baltajai Brālībai, ir paguruši gaidīt, kad tad uz Zemes notiks tās pārmaiņas, par kurām Skolotāji runā un runā savos vēstījumos.


Mīļotie, viss jau mainās. Un jūsu apziņas līmenis vienkārši neļauj jums apjēgt visu uz Zemes notiekošo pārmaiņu mērogu. Vēl ātrāki izmaiņu tempi fiziski vienkārši nav iespējami. Tāpēc, ka mēs esam spiesti vienlaikus gan saglabāt līdzsvaru uz planētas, gan attīrīt planētu no visa novecojušā un savu laiku pārdzīvojušā. Un mūsu kalpošana planētas Zeme evolūcijām dažkārt atgādina staigāšanu pa naža asmeni. Mums ir ļoti stingri jānotur visas proporcijas, lai nenoripotu ne pa labi, ne pa kreisi.


No vienas puses, planētas vibrācijas paaugstinās. Un tas ir acīm redzami. Pat laicīgā zinātne fiksē izmaiņas, kuras norisinās Zemes bāzes frekvencē un planētas magnētiskajā laukā. Šos jaunos apstākļus ļoti slikti panes tie indivīdi, kuri ir izvēlējušies kalpot mums pretējiem spēkiem. Viņi jūtas neomulīgi. Un, lai normalizētos, viņi ir spiesti pastiprināt to pārbaudīto līdzekļu iedarbību, kuri vienmēr ir noveduši  pie vibrāciju pazemināšanās: alkohols, nikotīns, sekss, mūzika ar zemām vibrācijām, azartspēles, narkotikas, agresija. Var vēl turpināt šo sarakstu.


Mans uzdevums ir novest līdz jūsu apziņai notikumu, kas norisinās, izpratni. Tātad, milzum daudz cilvēku ļoti slikti panes vibrāciju līmeņa paaugstināšanos uz planētas tāpēc, ka viņu apziņas līmenis nav gatavs pārmaiņām. No otras puses, tie cilvēki, kuri ir gatavi pārmaiņām, kuriem no dabas ir augstas vibrācijas un augsts jūtīgums, arī zaudē orientierus, atrazdamies visas šīs elles vidū, jo to, kas ir ap viņiem šajā pasaulē, viņi uztver tieši kā elli. Viņi varētu ļoti veiksmīgi eksistēt uz tā vibrāciju fona, kāds tagad ir izveidojies uz planētas. Bet, tā kā uz planētas vienlaicīgi ir tie indivīdi, kuriem vibrāciju paaugstināšana ir kā nāve, un viņi mēģina izmantot visu, lai pēc iespējas ilgāk noturētos un nosargātu savu dzīves veidu, neko tajā nemainot, tad šo pēc savas iekšējās būtības pilnīgi dažādo indivīdu dzīvošana vienā megapolē, vienā mājā izraisa izbrīnu un neizpratni no gaismas nesēju puses.


Es atnācu šodien, lai vēl reizi doti izpratni par procesiem, kas notiek uz Zemes. Un jūs tagad saprotat, cik sarežģīts ir mūsu uzdevums. Jo, ja pilsētā iedzīvotāju miljona vidū dzīvo pavisam tikai viens vai daži cilvēki, kuri ir gaismas nesēji, bet pārējie iedzīvotāji izvēlējušies iznīcīgo pasauli, tad mums nākas apturēt stihiju, lai nenopostītu šo pilsētu, lai izglābtu dažreiz šo vienu vai dažas dvēseles.


Jums būs nesaprotami daži mūsu principi, pēc kuriem mēs vadāmies. Tomēr mēs darbojamies vienīgi Kosmiskā Likuma ietvaros un ticiet man, visas iespējas dvēseļu glābšanai tiek izmantotas par 1000 procentiem. Un dažkārt vienas dvēseles glābšanas dēļ nākas mainīt dabisko procesu gaitu, kas norisinās uz planētas Zeme.


Jūs droši vien lasījāt mūsu vēstījumos, ka ir pieņemts lēmums turpmākai planētas vibrāciju palielināšanai *. Un jūs droši vien sekojat jaunumiem, kuros tiek ziņots, ka ir pastiprinājusies seismiskā aktivitāte uz planētas.


Šie procesi ir izskaidrojami. Kad planētas vibrācijas paaugstinās, bet cilvēku apziņa aiztur vibrāciju paaugstināšanos, tad Zemes smalkajā plānā rodas spriedzes perēkļi, kuri fiziskajā plānā izpaužas seismiskās aktivitātes, viesuļvētru, tehnogēno katastrofu veidā.


Saprotiet, ka ne jau mēs esam visu šo nelaimju cēlonis. Tikai negatīvās enerģijas, kuras radījusi cilvēce, noved pie visām šim nelaimēm.


Un, ja uz minūti iztēlotos, ka kaut vai 10 procenti cilvēcisko indivīdu, kas dzīvo uz planētas, ietu pa mūsu norādīto ceļu, tad visa situācija uz planētas risinātos mērenākā ceļā.


Faktiski Dievišķo Pulku darbība tagad reducējas uz to, lai pēc iespējas vairāk mīkstinātu tos triecienus, kuru pārdzīvošana stāv Zemes cilvēcei priekšā. Un tam mēs tērējam lauvas tiesu no enerģijas, ko mums atvēlējusi Lielā Centrālā Saule.


Tagad man gribētos pieskarties vēl vienai tēmai. Es gribu pasniegt palīdzīgu roku tiem indivīdiem, kuri ir izvēlējušies Gaismu, bet pagaidām vēl savas karmas dēļ nevar tikt laukā no tiem dzīves apstākļiem, kas ir viņu apkārtnē. Es ļoti labi saprotu, cik jums mēdz būt grūti. Tomēr, pirmkārt, karmiskajai enerģijai ir pilnīgi jāizsmeļ sevi. Un jums nāksies ar to samierināties. Otrkārt, Dievs vienmēr dod jums vieglāka ceļa iespēju, bet tādēļ, ka jūs esat apkrauti ar lielu karmisko nastu, jūs ne vienmēr ieraugāt šo ceļu. Tāpēc vērsieties biežāk pie Skolotājiem pēc palīdzības. Pie tā Skolotāja, kurš jums ir tuvāks. Jūs varat izklāstīt jūsu lūgumus rakstiskā veidā vai pirms miega palūgt nokļūšanu mūsu svētmītnēs, lai no rīta līdz jūsu ārējai apziņai tiktu nonesta informācija, kā iziet no jūs ieskāvušās karmas mietu žoga. Nekautrējieties lūgt, lai jums tiktu norādīta izeja no jūsu karmiskā stāvokļa. Vienīgais: pierakstiet, fiksējiet uz papīra jūsu lūgumus. Jo tad, kad jūs pēc dažiem gadiem izlasīsiet to, ko jūs lūdzāt, jūs ar izbrīnu redzēsiet, ka visi jūsu lūgumi ir īstenoti. Un jums tas būs vislabākais Lielās Baltās Brālības, kura nekad neatstāj savus brāļus bez aizsardzības un palīdzības, eksistēšanas pierādījums.


Es centos šodien nonest līdz jums to informāciju, kura, iespējams, atbalstīs jūs un noderēs kā jūsu vecākā brāļa palīdzības roka.

ES ESMU Ilarions.


* Kungs Šiva 05.01.2010. ; Vienotā Klātbūtne 01.01.2010.


© Tatjana Mikušina, 2010

http://www.sirius-riga.lv/

Tulkoja Lauma ĒrglePievienots: 2010/01/18