Jūs savienojaties ar savu Augstāko Es

Dievišķā Māte caur Marlēni Svetlišofi

2009.gada 29.decembris


 Mīļie Gaismasdarbinieki!


 Šodien nāku runāt par ikdienas nepieciešamību iezemēties. Svētku dienu aktivitātes daudziem likušas pamest novārtā šo vissvarīgāko savas eksistences aspektu uz planētas Zeme un jūsu savienojumu ar to. Iezemēšanās notur jūsu enerģētisko laukus līdzsvarā un harmonijā, un saglabā spējas uztvert augstākās enerģijas un augstākās dimensijas. Ja jūtat enerģiju plūstam cauri jūsu pēdām, tad esat visā pilnībā iezemējušies. Tas ir savienojums ar Zemi, kas dara saprotamu un zināmu notiekošo ap jums. Notiekošais ne vienmēr ir acīmredzams. Savienojums dod spēju izšķirt arī to, kas saistīts ar jūsu mediju ziņām.


 Tie, kas izjūt spēcīgas enerģijas padeves, jūtas miegaini un apātiski, tiem ir grūti koncentrēties uz ikdienas disciplīnām. Tas arī ir radījis savienojuma atslābināšanos. Viss, kas jādara- ik dienas jāpraktizē iezemēšanās vingrinājumi. Tas ir ļoti nepieciešams, mīļie, jo ienākošās enerģijas savā spēkā nesamazināsies, bet gan tikai spēcināsies. Centieties ieskicēt sev apkārt Gaismas ķermeni un ietvert tajā savu fizisko ķermeni un enerģētisko lauku. Redziet sevi mirdzam Zeltīti baltā gaismā, tīrības un līdzsvara gaismā. Šī Zeltīti baltā Gaisma ir Kristus apziņa, kas šobrīd caurstrāvo visu planētu un turpinās savu darbību arī turpmāk.


 Šī Gaisma spēj tos, kas tam ir gatavi, sākt savienot ar to Augstākajiem Es. Ļaujiet tam notikt. Atpūtieties tik, cik nepieciešams, dzeriet daudz ūdens- lai atvieglotu spēcīgo enerģiju plūsmu blakus efektus. Jūsu piecu ķermeņu sistēma joprojām tīrās un tajā attīrās viss tas, kas nerezonē ar jūsu Gaismas ķermeni. Viss kļūst aizvien izsmalcinātāks. Tas, kas nāk no jūsu aizvien dziļākajām  būtības daļām, nesot un paceļot virspusē jūsu kodola būtību var likt šim procesam būt sāpīgam un emocionālam. Ziniet, jums ir jāiziet cauri attīrīšanās procesam. Pavisam drīz spēsiet saņemt lielāku zināšanu apjomus un informāciju no augstākajām pasaulēm, un tā vadīs jūs ikdienā.


 Atveriet sevi visā pilnībā šīm iespējam, izrunājot balsī nodomu- atvērties vadības saņemšanai no Augstākā Es, jūsu skolotājiem un pavadoņiem- gidiem. Tā jūs atļaujat sev palīdzēt, kā arī labāk izprotat notiekošo jūsu ķermeņos un tās pārsteidzošās transformācijas. Tāds process nav noticis nekad agrāk, tādēļ atbalsts no jūsu puses ļoti palīdz palīdzības sniegšanā un izmaiņas var notikt daudz vieglākā formā. Vienkārši izsakiet balsī jūsu simptomus, grūtības, novērojumus un tie palīdzēs jūsu Garīgajiem gidiem sniegt jums nepieciešamās balansējošās enerģijas, kas tiks nosūtītas tur, kur tās nepieciešamas.


 Jūsu pavadoņi, gidi, skolotāji un eņģeļu vienības atrodas ap jums un gaida jūsu lūgumus. Tie ir gatavi jums palīdzēt. Lūdzu, sauciet tos, mīļie! Pirms paši sajutīsiet, grūtības tiks izkliedētas un jūs jutīsieties labāk. Kļūt par daudzdimensiju būtnēm fiziskā ķermenī- tas ir pakāpenisks process. Tiek darīts viss, lai jūsu fiziskie ķermeņi varētu uzsūkt enerģijas un pielāgoties visam jaunajam pēc iespējas vieglākā veidā. Šis darbs tupinās dienu un nakti, ikvienam tiek sniegta neaprakstāmi liela  palīdzība, pat, ja jūs to neatceraties un neapzināties savā ikdienas apziņā.


Atrodiet ik dienas kādu brīdi sev, mieram un atpūtai. Sakiet paldies par visu savas dzīves svētību un tām dāvanām ko saņemat, izjūtiet katra brīža prieku, uzkavējieties priekā pēc iespējas vairāk. Ceļš uz Augšāmcelšanos ved cauri lūgšanas, uzslavas, prieka, pateicības atribūtiem. Jo vairāk vingrināties, jo tuvāk pienākat Avotam un spējat saņemt lejup nākošās atbildes. Ziniet, ka tiekat mīlēti, loloti un novērtēti it visā un visu laiku, mīļie.


 ES ESMU Dievišķā Māte


©2009 Marlene Swetlishoff   


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/01/14