2010. gads- Laiks dot

Skolotājs Kuthumi caur Lineti Lecki - Klarku


Mani draugi, mani lūdza pastāstīt jums par to, kas sagaidāms 2010.gadā. Jūs visi stāvat durvīs - Gaismas durvīs, Dvēseles zināšanu durvīs un pabeigšanas durvīs.


Jūs zināt, ka daudzi jūsu planētas cikli tiek šobrīd pabeigti. Viss ir cikls. Vai katra dzīve nav mācību cikls? Dažkārt šie cikli pārklājas vai arī tie jāatkārto. Ja kāda Dvēsele vēlēsies ciklu atkārtot, tad tas arī notiks. Tas nozīmē, ka Dvēsele iegūs lielākas zināšanas, sapratni, kas uz šo brīdi vēl nebija sasniegta. Viss ir pieredze, viss tiek apgūts caur pieredzi.


2010.gadā lieli notikumi notiks finanšu tirgū un laikapstākļos. Mainās arī planētas magnētiskais lauks. Paskatieties, cik spoži pie debesīm spīd mēness. Magnētiskā lauka vājināšanās uz izmaiņas pieļauj citām planetārajām daļiņām ienākt jūsu atmosfērā.


Katra nozīmīga portāla atvēršanās ļauj ienākt augstākām vibrāciju frekvencēm. Tas ietekmē jūsu apzinīgo prātu un kļūstat gudrāki. Un tad mēs varam sūtīt jums un planētai vēl lielākas Gaismas enerģiju frekvences. Tā notiek jūsu transformāciju process.


 Jo lielāks jūsu skaits atmostas savām Augstākajām Sirds enerģijām, vairāk mīlestībai un līdzcietībai, jo tas viss piepilda atmosfēru. Visuma Gaismas tīkls, Matrica, ir ļoti piepildīta. Tas arī izplūst jūsu atmosfērā. Aug un izplūst. Jūs kļūstat par Gaismas plūsmas daļu, kā augšā, tā apakšā, visi ar to ir saistīti.


Pasaules finansu plūsma nākamajā gadā pieredzēs apvērsumu. Parādīsies jaunas valūtas. Daži šajā procesā finansiāli zaudēs. Tāpēc būtu gudri aktivizēt savas materiālās lietas. Tie, kas nebūs sagatavojušies, tie zaudēs, daudziem būs jāsāk vienkāršot sava dzīve, kas savukārt nesīs mieru no radītā stresa. Par to esmu jau runājis arī agrāk un gatavojis tam.


Bailēm nedodiet ne drusciņas no savas enerģijas. Jūsu ego pats labprāt uzsūks tās bailes  un pieprasīs vēl. Labāk dzīvojiet ar sapratni, ka esat pārmaiņu laikā. Un ar attiecīgām izvēlēm pielāgojiet savu dzīves veidu. Citiem tas var izlikties grūti. Bet es saku, labāk izvēlieties paši to, ko gribat nevis gaidiet, ka kāds to izdarīs jūsu vietā, un iespējams, tad, kad nebūsiet tam gatavi. Paši saviem spēkiem vienkāršojiet savu dzīvi. Izvēlieties. Nolemiet, kas vairs nav vajadzīgs vai nelietojat un laidiet to prom. Izvērtējiet savu laimi par sasniegumiem nevis materiālo pozīciju. Un turpmāk, nenovērsies no sava brāļa. Kā tu vari zināt vai tas cilvēks nav tavas Dvēseles ģimenes loceklis?


Izplešanās un dvēseles izaugsme ir viss.

Būs tādi, kas joprojām centīsies valdīt pa vecam, kontrolēt un baidīt. Pievērsiet uzmanību diviem vārdiem - pa vecam. Tālāk uz priekšu ejiet mierā.


Viens no jūsu planētas gudrajiem, Gandijs, teicis: ”esi pats tās pārmaiņas, ko vēlies redzēt savā pasaulē.“
Tas ir jūsu priekšā jaunajā gadā, personīgajā līmenī. Koncentrējieties uz to, un nevis uz ārējo pasauli. Ja daudzi jums apkārt koncentrēsies uz iekšējo pasauli nevis ārējo, kas cenšas jūs noturēt bēdās un likstās, tie kļūs bezspēcīgi. Jūsu iekšējai pasaulei ar tās iekšējo balsi un sajūtām piemīt milzu spēks.


Tādas arī būs 2010. gada pārmaiņas. Finanšu tirgu strautiņi aizplūdīs no daudzām planētas valstīm. To es teicu arī jau šī gada janvārī. Uz planētas valda pārmaiņu cikls. Un jūs tam varat sagatavoties. Varat pielāgot savu dzīves veidu un samazināt izmaiņu iedarbību. Savienojieties sevī. Esiet mierīgi, klausieties. Nāciet atpakaļ pie dabas, pie tās varenajām dziedinošajām enerģijām. Vai tas nav vienkārši? Tas ir viegli, bet tas esat tikai jūs pats, kas izvēlas, kam ir jāsagatavo sevi.


Cilvēcei ir jālutina Zeme. Jātur godā. Aizsargājiet to, sāciet to atkal barot. Ja cilvēks to nedarīs, daudz kas ies bojā, un Zemes nākotne tiks mainīta uz daudziem simtiem jūsu gadu. Tas padarīs jūsu dzīves laiku daudz grūtākus nekā tas būtu vajadzīgs.


Tā vietā, lai visu laiku ņemtu, pienācis laiks dot citiem un pašai Zemei. Barojiet Zemi un tā baros jūs. Pienācis laiks novērsties no sagraušanas cikla.


Zeme bija paredzēta visu jūsu uzturēšanai. Vēl nav par vēlu. 2010. gads var būt varens gads ikvienam jums, ja vien paši to gribēsiet. Ir laiks dot sev, citiem, Zemei. Padomājiet par maniem vārdiem, lūdzu. Esiet mierīgi, norimstiet un padomājiet. Ko gribat mainīt savā dzīvē, lai tā kļūtu labāka jums, Zemei. Jūs varat sagatavoties, varat sev palīdzēt šajā finansiālo pārmaiņu gadā. Tas nav grūti. Atveriet savu sirdi. Atveriet savu sirdi došanai, rūpēm par citiem- par jūsu planētu. Esiet pārmaiņas, lai cik trauslas tās var sākumā būt- sāciet tagad.


Skolotājs Kuthumi


http://lightworkers.org/node/95629


Tulkoja Māra Brante

Pievienots: 2010/01/09