Sen Žermēna ieskats 2010.gadā

Saņemts caur Natāliju GlasoniTas ir liels gods saņemt atļauju nākt un runāt ar jums, mani draugi un piedāvāt ieskatu tajās pārmaiņās, kas notiks uz Zemes. Pārmaiņas ir visierastākā mācību stunda, kas šobrīd tiek iezemēta Zemē un daudzu jo daudzu dzīvēs. Patiesībā notiek daudz kas vairāk Zemes enerģētiskajā līmenī un augstākajās vibrācijās. Pateicoties notiekošajam uz Zemes, tām transformācijām un lielākas mīlestības apjoma iezemēšanai, mēs esam nodēvējuši šo Zemes gadu par Eņģeļu gadu un Svinību gadu. Uz Zemi plūstošās enerģijas un tās situācijas, kas būs daudziem jāizdzīvo, priekšplānā izvirzīs godināšanu, atmodu un lielāku savienošanos. 2010. gadā notiks Lielā Atmoda. Mēs jūtam, ka tās sāk apjomīgi piepildīties un lūdzam jūs pievienoties mums izsakot pateicību visām dvēselēm uz Zemes un iekšējos plānos, teiksim paldies par tuvināšanos un kopā strādāšanu vienotībā, lai realizētu tās nepieciešamas pārmaiņas gan Zemes līmenī, gan iekšējos plānos.  Mēs pateicamies par tām saitēm, kas mūs vieno ar Radītāju. Šī gada laikā tās kļūs vēl izteiktākas. Vēlos atgādināt, ka aizvien vairāk cilvēku modīsies dievišķajam, tad, lūdzu, atcerieties, ka mēs, kā jūsu gidi un mīloši draugi, esam jūsu rīcībā. Mēs esam ne tikai palīdzības sniegšanai, bet arī vadīšanai, virzībai un līdzdalībai jūsu fiziskās realitātes ceļojumā un vērtīgo dzīves stundu apgūšanā. Šis ir mans vissvarīgākais teikums visā vēstījumā, lūdzu, pieņemiet to savās sirdīs un ziniet, ka mēs esam ar jums, strādājam caur jums un apvienojamies par vienu.


Pieaugošā cilvēces saplūšana ar Radītāju radīs arī mācību stundas fiziskajā plānā un pārmaiņas saskarsmē ar mīļajiem, draugiem, svešiniekiem un pat gaismas būtnēm no iekšējiem plāniem. Mācību stundas var būt gan vieglas, gan grūtas, tas atkarīgs no jūsu dvēseles ceļojuma, bet saitēm ir jātiek veidotām tādēļ, lai sāktos integrācijas (saplūšanas) process, atkal saplūšanas process ar dievišķo Radītāja dvēseli. Cilvēcei jātiek apvienotai kā vienam un katram individuāli ir jāatrod savs ceļš kā to sasniegt, es ticu, ka atrisinājums ir beznosacījumu mīlestībā.  Beznosacījumu mīlestība pārvar bailes, ierobežojumus, atdalīšanos, patmīlību un pat sāpes, bet tas ir pagarš process, kas pieprasa ticības, uzticēšanās un intuīcijas apvienojumu, kurām jānāk kopā ar beznosacījuma mīlestību.


2010. gada laikā joprojām Zemes apziņā tiks iestrādātas Pieņemšanas enerģijas līdz pat 10/10/2010. Šīs  enerģijas palīdzēs mums adoptēties, pārvarēt negatīvās enerģijas un sākt eksistēt Zemes plānā kā tīrai mīlestībai. Atgādinu, ka Pieņemšanas enerģiju vilnis ietver sevī beznosacījumu mīlestību, pieņemšanu, līdzsvaru, nošķiršanu (nodalīšanos), saplūšanu, mieru un disciplīnu. Enerģiju viļņi ir pavisam vienkārši dažādi mīlestības enerģijas veidi. Radītāja mīlestības enerģijai iezemējoties uz Zemes tā iekustina vecās sastāvējušās, stagnantā un negatīvās enerģijas un mēs redzam sākamies un notiekam transformācijas un atmodu.


2010.gads nosaukts par Eņģeļu gadu, jo šogad jūs sajutīsiet daudz spēcīgāk eņģeļu mīlestību un enerģiju. Viņu dziedināšanas spēks aizies līdz cilvēku sirdīm. Lielā mīlestības deva, kas jau iezemēta Zemē ļauj šķīdināt daudzos ierobežojumus un blokus un padara cilvēkiem pieejamāku eņģeļu dievišķo klātbūtni. Sāciet 2010. gadu lūdzot dziedināšanas, mīlestības, veselības un pārpilnības eņģeļiem pulcēties ap jums eņģeļu gaismas lokos. Lūdziet tiem ievadīt viņu eņģelisko gaismu dziļi jūsu būtības daudzajos līmeņos un veidot jūsu spējas kontaktēties un savienoties ar eņģeļu valstību. Tie ir eņģeļi, kas sevī nes Radītāja gaismas spēku cilvēcei, tādēļ lūdziet atrasties eņģeļu gaismā. Eņģeļi dalīsies visvērtīgākajās viedajās zinībās un apgaismībā ar cilvēci visa 2010. gada garumā tā, lai šī informācija klusi un diskrēti sasniegtu cilvēku prātus. Eņģeļu valstība pietuvojas Zemei, ieskaujot cilvēci. Šajā gadā, kad notiks visu līmeņu transformācijas, eņģeļi būs te, lai sniegtu savu atbalsta roku un mīlētu jūs bezgalīgi, tā lai jūs varētu eksistēt uz Zemes visā pilnībā kā eņģelis un mīlestība.


Zemes apziņas pārmaiņas kļūst aizvien manāmākas. Cilvēkiem var būt sajūta, ka tie tiek izģērbti, tiem tiek atņemtas visas agrākās zināšanas un sapratnes, citiem var būt sajūtas par atrašanos okeāna vidū balansējot uz maza koka gabaliņa. Kontrastam, citi jutīs laimes klātbūtni un vispārēju pārpilnību, tas viss atkarīgs no tām stundām, kas jāapgūst šeit uz Zemes. Tiem, kas nejūtas līdzsvarā un jūtas neaizsargāti, tiem jāatrod patiesība sevī un tai jāsāk mirdzēt no jūsu sirdīm, bet tie, kas izjutīs Radītāja pārpilnību, tiem jāmācās pieņemt dzīvi brīvu no bailēm vai bezvērtības sajūtām. Protams, šis ir ļoti virspusējs skaidrojums.


Enerģiju pārmaiņas, par kurām runāju ir tādas, kas pārvietojas cauri dimensijām, pārveidojot negatīvo pozitīvajā un no fiziskās pasaules un apziņu. Tām ir dažāda iedarbība, rezultāti, mācības un pieredze. Augstākā Zemes gaismas vibrācija atrodas pārveides periodā pārvietojoties no ceturtās uz piekto dimensiju. Tas redzams kā Zemes apziņas augstākais aspekts, kas paceļas jaunā līmenī. Varētu arī teikt, ka tas ir sākums Zemes augšāmcelšanai no fiziskām uz garīgajām enerģijām. Lai Zeme un tās cilvēce varētu eksistēt 5.dimensijā, kas ir enerģijas un realitātes līmenis, kas atbrīvo no reinkarnācijas un fiziskajiem plāniem un pieļauj garīgās apziņas, sapratnes un gaismas augstākas vibrācijas, Zemei un tās cilvēcei ir jāiziet no 3.dimensijas. 3.dimensija ir materiālā pasaule ar materiālo domāšanu, kas neietver sevī Radītāja sapratni. Tas nenozīmē, ka jums jāizmet visas materiālās lietas, jums jāgodā materiāls un jāsaprot, ka tas ir tikai Radītāja dvēseles vienkārša izpausme, kas ļauj mācīties un augt fiziskajos plānos. Patiesībā, aiziešana no trešās dimensijas nozīmē vairāk koncentrēties savienībai ar Radītāju. Trešās dimensijas mācība ir saprast, kur jābūt koncentrētai jūsu enerģijai. Kamēr cilvēce eksistē 3.dimensijā, arī jūs eksistējat tajā un lietojiet 4.dimensiju, kas pieļauj jums paaugstināt savas garīgās spējas un mācīties eksistēt kā mīlošai garīgai būtnei. Atcerieties, jūs neesat viena dimensija, jūs esat visas dimensijas, jo jūs esat Radītājs un Viss Kas Ir. Ļoti svarīgi jums to tagad izskaidrot, jo jums jāsaprot, ka turpinot koncentrēties uz garīgo attīstību, jūs faktiski ļaujat piektajai dimensijai integrēties/ieplūst fiziskajos Zemes līmeņos. Mēs vienmēr pārvietojamies cauri dimensijām, jo tām ir daudz enerģētisko līmeņu un ir vajadzīgs laiks pielāgoties un saprast. Tas nozīmē, daudzi cilvēki vēl nepamana enerģiju izmaiņas un pārbīdes.


Ar mīlestības enerģijas un eņģeļu valstības iezemēšanos uz Zemes un cilvēcē 2010. gada laikā jūsu sirds modīsies tālāk, iedrošinot jūs kontrolēt savas domas, jo sapratīsiet, ka negatīvās, šaubu pilnās un graujošās prāta domas ierobežo sirds izplešanos. Sirdij un prātam tagad ir jāvada augšāmcelšanās process, lai sasniegtu tīrību un mieru.


Nu varat redzēt, ka 2010. gads sagaidāms kā brīnišķīgs daudzu cilvēku atmodas gads, kas nesīs savas mācības un jaunas atziņas. Mēs nevēlamies uzspiest gaidīt kaut ko īpašu, bet vēlamies jums piedāvāt un darīt zināmu mūsu atbalstu un nepārtraukto mīlestību. Lai 2010. gads kļūst par lielākas saskares, atmodas un integrācijas gadu! Mēs esam jūsu draugi un esam te tāpēc, lai strādātu kopā ar jums.


Svētā mīlestībā,

es esmu Sen Žermēns, Mahačohans


http://www.wisdomofthelight.com/Weekly-Messages.html


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/01/08