Strādājot ar saviem Augstākajiem Es

Erceņģelis Metatrons


2009.gada 3.decembris

 

Mīļie Gaismas darbinieki!


Nāku šajā dienā runāt par tām iespējām, kas parādīsies nākamo dažu nedēļu laikā. Tās būs iespējas saņemt enerģētisko palīdzību saplūšanai ar savu Augstāko Es. Tas ir nākamais solis, nākošā jūsu Augšāmcelšanās ceļojuma fāze, mīļie. Un tas notiks ar visiem jums, kas strādājuši, darbojušies  un atbrīvojuši visu to, kas jums, kā Gaismas Emisāriem, vairs tālākajā ceļā nekalpos. Lielākajam vairumam šis ceļš ir bijis garš un tas, kas notiek tagad ir saplūšana ar savu Augstāko Es. Saplūšana virzīs tālāk jūsu personīgo un garīgo izaugsmi. No jums tas prasa elastību un vēlmi sekot savas sirds teiktajam un intuīcijai. Papildus tas prasa arī piedzīvojumu kāri un sapratni par to, ka vēl kas lielāks slēpjas jūsos. Ticiet tam, mīļie, ar visu sirdi, jo nākotne piepildīs jūs ar notikumiem, kādi jums pat sapņos nav rādījušies.


Šobrīd daudzi atrodaties asimilācijas un pārsaplūšanas procesā. Pār jums gāžas milzīgs informācijas daudzums, vienlaicīgi notiek jūsu DNS aktivizēšana. Daudziem šobrīd iet diezgan pasmagi, jūs sākat palikt nepacietīgi un gribētu visu vienreiz sakārtot un pabeigt. Mīļie, tas ir normāls process. Nepacietība norāda uz to, ka kārtojas jūsu nervu sistēma. Tādēļ varētu justies īgni, sapīkuši, nepacietīgi un, jā, pat dusmīgi. Piedodiet sev šīs sajūtas un atcerieties- jūsu ķermenis pārvēršas par vieglāku ķermeni, par Gaismas ķermeni- un tā nebūt nav ‘normāla’ ikdienišķa parādība. Šajā laikā daudz kas mainās jūsu ķermeņos. Par to liecina jūsu ķermeņa sajūtas. Un ziniet, ar jums kopā strādā jūsu Augšāmcelšanās Komanda un ļoti noderētu ik dienas no rītiem lūgt tās palīdzību. Daudzas pārmaiņas notiek arī tad, kad jūsu fiziskie ķermeņi atpūšas un guļ nakts miegā. Šajā laikā jūsu Dvēseles apmeklē Mācību un Zinību plānus un citas vietas, kur jūsu Skolotāji ar jums strādā.


No šejienes nāk “déjà vu” sajūtas… tās sajūtas par jau notikušu sarunu vai atmiņas, ka esat šajā vietā jau bijuši un tikušies ar kādu konkrētu cilvēku jau agrāk…Jūsu Dvēsele veido plānus tad, kad fiziskais ķermenis atpūšas un iepludina tos jūsu ikdienā kādā piemērotā brīdī cauri apziņai. Pat ja nevarat atcerēties savus sapņus, jūs vienalga ļoti aktīvi piedalāties Augstāko Realitāšu darbībās, jūsu nākamā soļa sagatavošanā. Jūsu dvēsele nekad neslaistās; tai ir pieejama visa notiekošā kopaina, Dievišķais Plāns, kuru piekritāt pildīt pirms inkarnējāties uz planētas Zeme. Tieši tāds arī ir process un tādā veidā daudz kas tiek sasniegts. Tādēļ, kad nākamreiz kaut kas liksies jau pazīstams, zināsiet kāpēc tā notiek. Ja vēlaties, to var pielīdzināt aktiera mēģinājumam gatavojoties izrādei. Visi esat galveno lomu tēlotāji uz Dzīves skatuves un spēlējat visnozīmīgāko lomu Zemes evolūcijā. Viss tiek ņemts vērā un izstrādāts Augstākajās Realitātēs.


Tātad, uz doto brīdi 2009. gada enerģijas ievietojušas katru Gaismas darbinieku nepārtraukti mainīgā stāvoklī, enerģiju pieņemšanas stāvoklī, kas savukārt virza jūs uz iekšējās vadības sadzirdēšanu sevī. Katram jums ir savs darbojošs Plāns. Lielākā daļa to zināt un atliek tikai pacietīgi to pildīt un virzīties uz priekšu. Solis aiz soļa veido visu kopējo ainu. Ejot soli pa solim ir vieglāk uzņemt notiekošo un to pārstrādāt. Kopumā cilvēce ir ļoti izturīga un piemēroties spējīga un visu jauno uzņem ar nosvērtību, aukstasinīgi. Varenās Dvēseles, kas esat, šis ir laiks tuvoties savam Augstākajam Es un savas dzīves lielākajam Plānam! Brīžiem paši brīnāties par sevi, jo daudz kas izklausās daudz vieglāk nekā tas izdarāms reālajā dzīvē. Jūsu izvēles un vēlmes nosaka nodoma spēks un apziņa. Un jūsu Augstākais ES ikdienā sāk izpausties caur jūsu apziņu un darbību. Ja pieķerat sevi darām ko tādu, ko vecais Es nekad nebūtu darījis, tas parasti norāda tikai uz to, ka jūsu Augstākais Es rīkojas un ietekmē jūsu dzīvi kādā noteiktā virzienā. Turpinot tā strādāt ar savu augstāko Es, varat pabeigt saplūšanu ātrāk un harmoniskāk. Tas prasa apzināt notiekošo. Un tā būtu ļoti laba lieta- apzināti izdarīt izvēles.


ES ESMU Metatrons


©2009 Marlene Swetlishoff        Marlēne Svetlišofa

http://clevelandohiousa.tripod.com/yourhigherselves/


Tulkoja Māra Brante

Pievienots: 2009/12/15