Jūsu Sirds Portāla atvēršana

Ješua caur Mišeli Kotantu


Novembris, 2009


  Mīļie!

 

Atcerēšanās par to, ka esiet Mīlestība, varētu būt visvajadzīgākais un vissvarīgākais notikums daudziem no jums. Jūs esiet tikuši atdalīti no Dievišķās būtības lielu laika periodu, uzturoties trešajā dimensijā, jo nebija citas alternatīvas, citas iespējas un veida kā dzīvot. Tagad jūs sāciet atklāt, ka  pastāv cits veids kā dzīvot. Tas ir patiesības, līdzjūtības un sapratnes veids, un jūsu Mīlestības, kas esiet,  atcerēšanās ceļš. Tas  ir atpakaļ atgriešanās sākums uz dzīves viengabalainību, ko jūs tā vēlieties. Iepazīstot Mīlestību, jūs atveriet durvis uz augstāku sapratni, lielāku viedumu, ko nevarētu un nespētu sasniegt, atrodoties iesprostoti trešās dimensijas ierobežojumos. Tas  ir jauns solis uz priekšu, kura atalgojums ir- jūs sākat atvērt sirdi šai jaunajai sapratnei.


Sirds portāls jūsu sirds mugurpusē ir bijis aizvērts ilgu laika periodu, kopš laika, kad mūsu Dievs Māte atkāpās, kad jūs atgrūdāt vēlmi dzīvot Mīlestībā. Šie portāli, priekšpusē un mugurpusē, tika aizvērti, un jūs pārklājāt savai sirdij pāri plīvuru, lai nebūtu jācieš tās zaudējuma sāpes par atvienošanos no Avota. Jūs sajutāt  atvienošanos un tik ļoti cietāt, bet visbēdīgākais-, jūsu dzīves bija bez Mīlestības, tukšas. Jūs esiet pamatīgi cietuši savā atrautībā no Avota, no Visa Kas Ir, un tagad jums  ir iespēja atvērt savu sirdi, gan priekšpusi, gan mugurpusi, un saņemt Avota Mīlestību, Visu Kas Ir Mīlestību. Šī Mīlestība ietver sevī visu, tā ir bezgalīga un mūžīga un tā ir domāta jums katram un ikvienam.


Dievs Māte ir atgriezusies uz Zemes, lejot savu Mīlestību pār tiem, kas gatavi to pieņemt.

Sēdiet mierīgi un klusi meditācijā;

Koncentrējieties uz savu sirdi;

Redziet šo priekškaru izšķīstot, pazūdot; viegli un ātri;

Atverot jūs jaunām patiesībām un viedumam un

Dieva Mātes Mīlestībai.

Redzi atveroties savas sirds portāla mugurpusi

Un atplaukstam un izplešoties.

Durvis- ceļš atveras,

Gaisma līst pāri,

pumpurs izplaukst par ziedu.


Tas, mīļie ir tik viegli, jums vienkārši tas jādara un jāzina, ka augstākā patiesība būs jūsu tad, kad atvērsiet savu sirdi Visuma Mīlestībai, Visa Mīlestībai.

Ir tikai Viss un tas ir Mīlestība. Un jūs esiet šī Mīlestība.

 

Es esmu ar jums, es esmu jums blakus, turot jūs Radītāja Mīlestībā un Visa Kas Ir Mīlestībā. Ziniet to, es esmu ar jums.


Ješua


http://www.transformingradiance.com/jeshua.html

Mišele Kotanta


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2009/12/03