Ilariona vēstījums. (2009. gada 22.-29.novembris)

Marlēne Svetlišofa


Mīļie, Gaismas darbinieki!

 

Šonedēļ gribu runāt par savienošanos ar savu Augstāko Būtību. Šis process šobrīd aizvien biežāk un biežāk notiek ar ļoti daudziem no jums. Kā zināt, ka esat savienoti ar savu Augstāko Es? Jūsu ārējais Es kļūst mīlošāks un līdzcietīgāks, vairāk vērsts uz jūsu un visu apkārt esošo augstāko labumu. Norimst jūsu zemākā ego uzstājība un pārliecība par pareizību, jūs apjaušat, ka viss ir daļa no Visa Kas Ir un katra Dvēsele, kā visa Vienotā aspekts, izvēlējusies savu ceļu. Jūs saprotat arī to, ka jāmainās ir tikai jums pašam, ka citus jūs izmainīt nevarat. Ikdienā jūtat un redzat, ka dzīve ir vieglāka un daudz harmoniskāka, jūsu domas ir tīras un harmonijā ar pasauli ap jums.


     Kad dodaties ārpasaulē sevis meklējumos, savā svētnīcā jūs atgriežaties ar iepriekš nebijušām domām un atziņām. Jūs saprotat, ka esat salasījuši un savākuši domas un sajūtas, kas īsti nav jūsējās. Tas ir ļoti svarīgi un mēs uzsveram, izziniet un iepazīstiet sevi. Kad pazīstat sevi, jūs mierīgi paliekat savā centrā (mierā) un jūs neizšūpinās nekādi ārējie spēki. Jūs zināt, ka patiešām ejat savu ceļu un nesekojat citu vadībai. Jūs, mīļie, sevī, savā stabilitātē atgriežaties, pildot ikdienas disciplīnas. Jūs varbūt esat kādreiz nodomājis: “tagad esmu sasniedzis augstu frekvenču līmeni un vairs nav vajadzības būt tik centīgam un strādīgam”, bet ja samaziniet savas ikdienas disciplīnas, tad sākat klumpačot savā stabilitātē un drīz vien šūpojaties citu ietekmē un padodaties citu nodomiem tā vietā, lai sekotu savai patiesībai; un tā, jums ir atkal jāmeklē kontakts ar savu Būtību un savu izvēlēto ceļu, tāpēc, ja ikdienas palieciet uzticīgi savām disciplīnām un savienojieties ar savu Augstāko patiesību un savu Vareno ES ESMU Klātbūtni, jūsu ceļš vienmēr būs tīrs, skaidrs un dzidrs.


     Jo vairāk Gaismas sasniedzat un izstarojat, jo vairāk pievelkat citus uz savu Gaismu. Ļoti svarīgi ir saprast un spēt izvērtēt situācijas, kad citi tikai vēlas savtīgi paņemt kaut ko no jūsu Gaismas sev un izmantot jūs viņu personīgo iemeslu un vajadzību dēļ. Ja jums sevī rodas šaubas vai jautājumi attiecībā uz jūsu lūgumiem, vai skaidrības trūkums, tad ir pienācis brīdis atiet soli atpakaļ un atbrīvot situāciju līdz atkal sasniegta skaidrība. Sekojiet savai iekšējai vadībai, jūs vienmēr esiet pareizā vietā un laikā. Jums katram ir savs personīgais darba ritms, kad radāt vairāk enerģijas nekā citā laikā, tāpēc ir svarīgi atklāt, kad tieši tas ir, lai jūs to zinātu un varētu izmantot lielāka potenciāla iegūšanai sev un pasaulei, kurā dzīvojat. Tad, tajos brīžos arī vairāk ieguldiet un strādājiet, lai uzturētu Zemes un visus tās režģu stabilitāti un piepildiet savas Dvēseles mērķi atrasties šeit šajā laikā.


     Ja konstatējat, ka lielākās darbības un aktivitātes laiks jums ir miega periodā, tad izsakiet nodomu strādāt un pilnveidoties Gaismā un visu Augstākā labuma enerģijās pirms gulēt iešanas. Ja augstākas un spēcīgākas enerģijas caur jums plūst dienas gaismas stundās, tad tas ir jūsu laiks strādā unisonā ar jūsu Augstāko Es, lai nestu un iezemētu vairāk Gaismas. Tas ir vēl kāds sevis izzināšanas aspekts. Vēl citi veidi ir apzināt sevī tās kaitnieciskās domas un rīcību, kas var parādīties pēc tam, kad esat pavadījuši laiku un enerģiju vizualizējot, afirmējot vai lūdzot to ko vēlaties savā eksistencē piedzīvot; vai apzināt sevī ierobežojošās domas, padošanos vai neticību. Ir daudz veidu kā parādās vecās programmas un ir ļoti svarīgi, šī iemesla dēļ, kļūt absolūti zinošiem par Sevi. Ja sākat dienu skaidrībā par sevi, tad tas ir kritērijs tam, ka šī skaidrība saglabāsies arī satiekoties ar citiem.


     Jūsu lielākais vairums saprot, ka jāuzņemas pilnīga atbildība par to, kas notiek jūsu dzīvēs, un to, ka esat visa tā, kas ar jums notiek radītāji. Tā ir diezgan grūta koncepcija ļoti daudziem, jo pasaule, kurā dzīvojat nemanifestē jūsu domas un nolūkus tik ātri kā tas notiek augstākās dimensijās. Tas nenotiek momentā un tādējādi tā saistība starp jūsu domām, jūtām un nodomiem- nav saredzama līdz brīdim kad tās piepildās. Tā kā ikviens no jums  pieņemas gudrībā un meistarībā, šīs atziņas kļūst aizvien vieglāk pieņemamas un uztveramas. Ik dienas veltiet laiku analizējot savas ārējās būtības uzvedību, domas un rīcību un sasaistiet tās ar notikumiem, kas notiek vēlāk. Šī iemesla dēļ jums lieti noderētu dienasgrāmata, kurā ik dienas atzīmēt savas domas un sajūtas, tad varēsiet ieskatīties tajā un teikt “Ahā! Šito radīju es pats!” Kļūšana par savas dzīves saimnieku un noteicēju varētu būt jūsu visaizraujošākā nodarbošanās un ceļojums sevī, padariet to par piedzīvojumu!


Līdz nākamajai nedēļai…

ES ESMU Ilarions


©2009 Marlene Swetlishoff           

http://www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2009/11/27