Ceturtais enerģijas vilnis - Mīlestība un Nošķirt spēja

Melhisedeks caur Natāliju Glasoni


Tā kā es jūs iepazīstināju ar trešo enerģijas pieņemšanas vilni, domāju būtu pareizi tagad jūs iepazīstināt ar 4enerģijas vilni, kas tagad iezemējas Zemē.

Pieņemšanas enerģijas vilnis, kas uzsāka savu darbību 09/09/09 ir nepārtraukta gaismas viļņu kustība, kas satur īpašas Radītāja dvēseles īpašības, kas paredzētas cilvēces garīgajai attīstībai. Daudzas gaismas enerģijas tiks vēl iezemētas Zemē, lai nodrošinātu pozitīvo gaismas enerģiju pārsvaru pār negatīvo apziņu un bailēm, kas tik ilgi turējušas cilvēci. Iezemējot pozitīvās un mīlošās enerģijas uz Zemes, mēs- Gaismas skolotāji un eņģeļi- vēlamies manifestēt Mīlestības laikmetu, kas sāksies 2012.gadā. Sākot ar šo laiku cilvēce spēs izjust lielāku un spēcīgāku Radītāja mīlestības ietekmi.

           Pieņemšanas enerģijas ir jāiezemē un pilnībā jāpieņem tādēļ, lai mīlestības ēra spētu izpausties uz Zemes, lai augstākas mīlestības vibrācijas spētu iezemēties Zemē. Mīlestība ir Radītāja būtība un patiesība. Un mīlestības klātbūtne uz Zemes vērienīgi mainīs cilvēces uzskatus par realitāti un eksistenci. Pieņemšanas enerģijas vilnī kopš 09/09/09 uz zemi nāk sekojošas īpašības- beznosacījumu mīlestība, līdzsvars, pieņemšana, nošķiršana un meistarība- prasme. Lai palīdzētu cilvēcei saprast un uzņemt šīs enerģijas, tās tiek pakāpeniski raidītas lejup uz Zemi. Kad kāds noteikts apjoms enerģijas tiek pieņemts, tad tiek palaista nākamā enerģijas deva. 9.oktobrī uz Zemes tika iezemēts Neitrālās Nostājas (attieksmes) mīlestības enerģijas vilnis. Šis vilnis mācīja ieraudzīt mīlestību no līdzsvarota noskaņojuma stāvokļa, iedrošinot ikvienu izpaust savas iekšējās enerģijas, sirdi un dvēseli paliekot konstantam emocionālajā un mentālajā miera stāvoklī. Kaut arī jūs vēl strādājiet ar šo enerģijas vilni, 9.novembrī pār Zemi nolaidās nākamais pieņemšanas enerģijas vilnis- Mīlestības vilnis kopā ar Nošķiršanas spējām.

Šīs enerģijas: mīlestība un nošķiršana, iekrāsojas īpašās krāsās- rozā un dzeltenā. Šīs enerģijas pastiprina ne tikai mīlestības izpausmes jūsu būtībās, bet arī intensificē garīgo mīlestību jūsos un dalīšanos tajā ar citiem. Šīs enerģijas var aktivizēt jūsu emocijas, radot nedrošības sajūtas. Bet tām turpinot iezemēties jūsu būtībās, tās aktivizēs drosmi, paļāvību un ticību sev. Drosme, ticība un paļāvība, kas plūst no mīlestības, ļauj radīt pozitīvu pieredzi un nepieciešamo rīcību jūsu realitātē.

Pēdējās nedēļas laikā varbūt būsiet pamanījuši, ka nebijāt tā savienoti ar enerģijām kā bijāt iepriekš raduši. Atpakaļ nāca vecās enerģijas, sliktas sajūtas, emocijas. Tas notika tādēļ, ka tika iezemēts augstāku mīlestības vibrāciju vilnis. Un tas lika atkal pacelties virspusē un atbrīvot vecās enerģijas, tikt pāri kādiem izaicinājumiem vai palikt mierīgiem un centrētiem. Ziniet- iezemējot jaunas enerģijas jūsu būtībās, tās šķīdina visu negatīvo un tad atkal savieno jūs ar līdzsvaru.

Jaunā enerģijas viļņa otrais aspekts ir spēja nošķirt, norobežot, atradināt. Šīs īpašības satur dzeltenu gaismu, kas arī veicina mentālo skaidrību, tīras domas un uztveri, kā arī to, kas patiešām jums ir vajadzīgs jūsu progresam. Svarīgi saprast, ka šī enerģija māca spējas, procesu vai apjēgu par to, kad nošķiršana ir nepieciešama, kad tā ir labāka par reālu nošķiršanas darbību. Kad tā tiks iezemēta jūsu būtībā, tā palīdzēs jums saskatīt savus nevajadzīgos ieradumus, rīcību vai uzskatus, kas izsauc domstarpības vai kavēkļus tajā mīlestībā, kas plūst no Radītāja pie jums.

Esiet atvērti jaunajai enerģijai, jo laikam jau ir lietas, kas traucē jums izbaudīt Radītāja tīro mīlestību. Ieskatieties savās enerģijās, emocijās, domās, īpašības, kas traucē jums izbaudīt un eksistēt kā mīlestībai. Un vainot citus nav izeja. Mīlestībai piestiprinātās īpašības ir nošķiršana, izpētīšana un rīcība, lai izšķīdinātu jebkādas negatīvās izpausmes, kādas sevī atrodiet.

Šis enerģijas vilnis mudinās jūs uz pašatklāsmēm, pašizpēti un sapratni par to, kas jums ir atbilstošs un kas nē, veidos dziļāku sapratni par to kā atbrīvoties no nevajadzīgajām enerģijām.


Meditējiet klusumā un mierā. Variet izteikt lūgumu vai invokāciju vairākas dienas pēc kārtas.

Es piesaucu un aicinu manus pavadoņus, eņģeļus, Melhisedeka un Radītāja klātbūtni aizsargāt mani un pārraudzīt šo integrācijas procesu.

Mīļais Melhisedek, lūdzu, savieno mani ar man vispiemērotākajām gaismas, vibrāciju, apziņu un enerģijām, kas atrodas Pieņemšanas enerģijas vilnī un šī enerģijas viļņa jaunajiem aspektiem, kas tagad iezemējas uz Zemes, Mīlestības enerģijas vilni un Nošķiršanas Spējām. Es esamu atvērts un uzņemu rozā un dzelteno mīlestības gaismu un iezemēju to dziļi manā būtībā un realitātē, kas ļauj man izprast Radītāja mīlestības pieaugumu manī un manu mīlestību uz Radītāju. Palīdzi saglabāt manu prāta skaidrību, lai saprotu, kad vajadzīga nošķiršana un kad vajadzīga lielāka mīlestība. Ļauj man sajust drosmi, pašpaļāvību un ticību manā garīgajā ceļā ar Radītāju kā manu atbalstu.

Lūdzu, palīdziet man turpināt pieņemt Neitrālās attieksmes mīlestību iemiesojot Radītāja beznosacījuma mīlestību, līdzsvaru, pieņemšanu, nošķiršanu un meistarību.

Es esmu spēcīga un pieaugoša Radītāja Mīlestība un spēju nošķirties no nevajadzīgākajām enerģijām, kad tas ir nepieciešams, lai spēcinātu manu garīgo izaugsmi.

Es atļauju jaunajam enerģijas vilnim dziļi iezemēties manā būtībā, palīdzēt man sajust tās vibrācijas un sapratnes, tās mācības, kas nāk no Radītāja dvēseles.

Sacīts – darīts!


Svētā mīlestībā,

Es esmu Melhisedeks, Visuma Logoss


http://snoedel.punt.nl/?id=484473&r=1


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2009/11/25