Vientulības dienas ir gandrīz beigušās

2009.gada 17.novembris

 

Sviecieni, mīļie Gaismas darbinieki!


Šodien vēlos pārrunāt ar jums par atturēšanās vērtīgumu no ikdienas pasaules izpriecām, kādās jūs dzīvojiet, un kas tik ļoti valda pār jums. Ziniet, ka kārdinājums dalīties zemajās enerģijās ir ļoti mānīgs un viltīgs, un ikvienam Gaismas darbiniekam jābūt uzmanīgam un jāsargā sevi no šo enerģiju iefiltrēšanās. Lai paceltos augstākos Gaismas un frekvenču līmeņos, jums ir jāpiesātina sevi ar konstantām augstāku vibrāciju domām, ieskaitot tās, kuras domājiet pildot ikdienas darbus. Jūsu dzīvēs ir tik daudz tādu izpriecu, kas ar nolūku ir radītas jūsu paverdzināšanai, tās stājušās primārā dievišķā nodoma vietā. Kad Gaismas darbinieks paaugstina frekvenču līmeņus, tad dabīgā veidā daudzas lietas atkrīt no tiem. Tiem, kuri tiecas uz Augšāmcelšanos ir jāiet nevainojams ceļš.


No daudz kā jau esat atteikušies un mēs zinām, ka vēlaties, un ikviens jūs tiecaties, atrasties Tīrības Gaismā. Šī Gaisma ir Pasaules cerība, jo tie ir jūsu centieni un pūles, kas pulcina tos kas mostas ap jums. Uzturot sevī kalpošanas dzīves veidu, kas veicina jūsu saplūšanu ar savu Vareno ES ESMU Klātbūtni, un tālāk paceļoties pāri, tā sauktajām pasaulīgajām izpriecām, jūs kaldiniet daudzus ceļus saviem biedriem, tiem, kas mostās, lai sekotu. Būsiet pamanījuši šobrīd notiekošo. Šobrīd mostās spēcīgas Dvēseles un to līgumā, tieši pamosties šajā laikā ir paredzēts, radīt varenas izmaiņas uz Zemes. Tie mostās un ikvienā Zemes dzīves šķautnē pieprasa ko labāku un patiesāku, vairāk atbildības no tiem, kam iepriekš uzticējās kā arī, apjaušot savu spēku un neatkarību, spēj aizgriezties prom no notiekošā, jo paliekot kopā ar veco, tas tiek stiprināts.


Visur kur skatieties, redziet, masas vairs neatbalsta veco sistēma. Vecās sistēmas veidotāji, valdītāji un turētāji tagad ir visiem acīm redzami, un cilvēce ilgāk vairs neļaus manipulēt ar sevi. Iepriekš uzturētā maldināšana vairs nestrādā un vecā aizstāvjos valda liels apjukums un bailes. Zeme Pati viņus, kā arī to aktivitātes, vairs neatbalsta un tā nu pienāk laiks, kad viņu valdīšana uz Zemes būs pilnīgi un galīgi beigusies. Cilvēces un visa uz Zemes priekšā ir labāks ceļs un labāka dzīve. Zemes dieviete ir runājusi un Dievišķā Sievišķā enerģija ir atkal atjaunojusi tās spēku un klātbūtni visās tās valstībās. Šajā laikā pašas Debesis ir savienojušās ar Zemi un viss strādā unisonā, lai Dievišķais Plāns nestu augļus. Miers un harmonija valdīs pār Zemi un visa cilvēce sāks saprast Miera realitāti.


Kosmiskajām enerģijām turpinot ienākt visā notiekošajā, jūs būsiet liecinieki daudzām visur notiekošām izmaiņām. Atveriet savas acis un ausis, un skatieties pasaulē ap jums uz šīm izmaiņām un ziniet, ka jūs tikāt saukti palīdzēt tieši tā, kā to tagad dariet. Apvienojoties Gaismas darbinieki var turēt un valdīt milzīgu spēku un jūs esiet saukti tā rīkoties, jūs būsiet daļa no mierīgās revolūcijas, kas tagad sākas. Koncentrējiet savu uzmanību ik dienas Tagad momentā, esiet modri un vērīgi. Nedodiet baiļu tirgoņiem iespējas. Ziniet, ap jums un jūsu mīļajiem ir izveidota aizsardzība un tā strādā visu laiku, un viss ir kārtībā. Vientulības dienas uz Gaismas Ceļa ir gandrīz jau pagājušas un tas kļūs aizvien skaidrāks, kad turpināsiet savu ceļu. Veltiet savas domas un nolūkus izbaudot un savienojoties ar pasauli ap sevi, jo atmosfēra ir piesātināta ar vislielāko brīnumu dzīvi, kas tuvojas. Jaunais Zelta Laikmets, kurā ieejam, tas būs jums pagaidām neaptveramu brīnumu un maģiskuma laikmets. Jūs to nu gan negribētu palaist garām, Mīļie!


ES ESMU Sen Žermēns


©2009 Marlene Swetlishoff          

http://www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante

 
Pievienots: 2009/11/24