Gaismas Spēki - par nepieciešamību gada nogalē pastiprināt garīgo darbuCitāti no Gaismas Spēku diktātiem (vēstījumiem), kuros tie sniedz paskaidrojumus, kāpēc gada nogalē ir svarīgi pastiprināt lūgšanu darbu. Ļoti ceram, ka jūs ne tikai izlasīsiet šo informāciju, bet arī reāli pievienosieties garīgajam darbam.


Mācība par karmas nonākšanu gada beigās


Iemīļotais Kuthumi 19. decembris 2005. gads


ES ESMU Kuthumi, atnācis pie jums caur mūsu sūtni.

ES ESMU atnācis, lai dotu jums Mācību par to, kādai jābūt jūsu attieksmei pret to karmu, kura nāk pār jums gada beigās. Kas tā ir par karmu, un kā jums izturēties pret tās nonākšanu.

Jūs zināt, ka jūsu četri zemākie ķermeņi satur enerģētiskos ierakstus par tām nepareizajām, nosodāmajām, nedievišķīgajām darbībām, kuras jūs kaut kad esat izdarījuši šajā vai iepriekšējās dzīvēs. Tie var būt ieraksti par pastāvīgiem negatīviem stāvokļiem, kuri pavadījuši jūs pagātnē un no kuriem jūs vēl neesat varējuši atbrīvoties tagadnē.

Jūs zināt par karmu, kas atgriežas pie jums. Jūs zināt par to karmu, kas saskaņā ar Likumu par kosmiskajiem cikliem aktivizējas jūsu aurā un nostājas jūsu priekšā kādas situācijas, jūtu vai nekvalitatīva apziņas stāvokļa veidā. Šī karmas atgriešanās notiek pastāvīgi un pakāpeniski gada laikā. Kad nobeidzas gada cikls, tad jūsu sastopaties ar mazliet citādāku situāciju. Var būt tā, ka to karmu, kas atbilstoši Kosmiskajam Likumam atgriezās pie jums gada laikā, jūs neesat atstrādājuši tādā mērā, kādā tas bija nepieciešams no Likuma viedokļa. Iedomājieties, ka arī citi cilvēki atvēlētā gada cikla laikā nespēja vajadzīgajā mērā atstrādāt savu karmu ar pareizām izvēlēm, lūgšanām vai labu darbību veikšanu.

Tādā gadījumā gada beigās notiek karmas pārpalikumu uzkrāšanās, kura karājas pār cilvēci un ir gatava uzgāzties dažādu cilvēcei raksturīgu stāvokļu veidā: slimību, depresijas, bada vai dažādu stihisku nelaimju un dabas katastrofu veidā.

Jebkurā gadījumā gada beigās jūs pat pēc savas iekšējās pašsajūtas varat sajust, ka jūs izjūtat kaut kādu palielinātu smagumu. Tā arī ir tā papildus karmiskā nasta, kas gulstas uz cilvēci netransmutētas negatīvās enerģijas veidā.

Tāpēc ir tik svarīgi gada beigās ievērot paaugstinātu jūsu apziņas disciplīnu. Ļoti derīgi ir jebkuri apzināti ierobežojumi, ko jūs sev uzliekat, gavēšanas, klusēšanas, lūgšanu veidā vai to upuru veidā, ko jūs varat nolikt uz kalpošanas altāra palīdzības veidā trūkumcietējiem un dzīves pabērniem.

Tādā gadījumā jūs radāt papildus labo karmu, kas sliktākajā gadījumā var tikt izlietota stāvokļa balansēšanai uz planētas kopumā.

Lūk, kāpēc mēs nākam pie jums šī iesāktā diktātu cikla laikā un atkal un atkal atgādinām jums par kataklizmas vai stihisku nelaimju iespēju. Ne tāpēc, ka gribam jūs iebiedēt un likt jums lūgties. Nē, mēs nākam, lai izskaidrotu jums izveidojušos smago situāciju uz Zemes un ierosinātu tiem no jums, kas ir gatavi, kļūt par Dieva un Gaismas Hierarhijas, kura pastāv visumā, līdzradītājiem.


Atstājiet jūsu svētku rūpes. Ķerieties pie reāla planētas balansēšanas darba


Iemīļotais Maha Čohans 18. decembris 2005. gads


Saprotiet, ka jūs vairs nevarat būt bezatbildīgi. Jūs vairs nevarat izlikties, ka uz planētas nekas nenotiek un, pat ja kaut kas notiek, tad uz jums tas nekā neattiecas. Tāpēc, ka agri vai vēlu jums ir jāizaug no bērnu vecuma un pilnībā jāuzņemas visa atbildība par jūsu dzimto planētu.

Es nāku pie jums nevis ar lūgumu, bet ar prasību. Atlieciet jūsu svētku rūpes. Sāciet nodarboties ar reālu planētas balansēšanas darbu.

Ja es būtu kopā ar jums iemiesojumā, tad visus savus spēkus atlikušajā laikā līdz šī gada beigām virzītu uz to, lai lūgtos par līdzsvaru uz planētas un par to nolaidīgo bērnu pārliecināšanu, kuri nekā negrib iziet no bezatbildības un nesaprātīguma stāvokļa.

Mums ir tiesības cerēt uz to, ka Zemes cilvēkiem nākamo Zemes rasu atnākšanas priekšvakarā beidzot jākļūst pieaugušiem un jāšķiras no tām sava ego izpausmēm, kuras kļūst bīstamas visas dzīvības turpmākai eksistencei uz Zemes.

Jūs zināt, ka pagātnē bija daudz tādu periodu, kad situācija uz planētas bija kritiska, un katru reizi planētai palīgā nāca Kosmiskās Būtnes vai Skolotāji, kuri ziedoja savus kauzālos ķermeņus un izglāba planētu.

Tagad situācija ir izmainījusies un planētas glābšanai jātiek realizētai ar jūsu pūlēm.

Ir pienācis gatavības eksāmena laiks tām dvēselēm, kuras tagad ir iemiesojumā uz planētas.

Tāpēc es nāku, un es griežos pie jums pat ne ar lūgumu, bet ar prasību.

Jūs varat nesekot manām rekomendācijām un padomiem. Tomēr es ceru, ka atradīsies pietiekošs skaits iemiesojumā esošo dvēseļu uz planētas Zeme, kuras apzinās savu atbildību par planētu un izpildīs savu pienākumu.

Lai vai ar kādu garīgo praksi jūs nodarbotos, un lai pie kādas reliģijas piederētu, es lūdzu jūs līdz gada beigām atlikušajā laikā veltīt tik daudz laika, cik jūs varēsiet, jūsu lūgšanu prakses izpildīšanai. Lasiet pavēles, lūgšanas, Rozārijus.

Dariet to tik, cik nebūs apgrūtinoši jūsu tuviniekiem un jūsu kārtējo pienākumu izpildīšanai mājās un darbā.

Mēs nevaram piespiest jūs lasīt lūgšanas, bet aicināt jūs un lūgt jūs to darīt, izmantojot jebkuru radušos iespēju, mēs nevaram pārtraukt. Ir pienākusi jūsu kārta darboties.

Uzņemieties pūles pastāstīt par tām bažām, kuras mēs jums nododam, visiem tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi uztvert šo informāciju un kuri ir gatavi tērēt visu savu personīgo laiku Zemes balansēšanas realizēšanai.

Centieties darīt visu, kas no jums atkarīgs, un es ceru, ka mēs varēsim satikties ar jums nākošā gada sākumā un apkopot jūsu pūliņu rezultātus.

ES ESMU Maha Čohans, un es biju ar jums šodien pēc Debesu lūguma.


© Tatjana Mikušina, 2005

http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.08-2006.01.html


Tulkoja Lauma Ērgle
Pievienots: 2009/11/21