Neatliec uz citu dienu

Emanuēls caur Langu


15.11. 2009


Jautājums: man ir daži jautājumi par Mēnesi…vai tas ir mākslīgs?

Vārds ‘mākslīgs’ eksistē tikai trešās dimensijas blīvumā. Nekas Visumā nav ‘mākslīgs’…

Jūsu Mēness ir vecāks par jūsu saules sistēmu; to radīja augsti attīstīta rase un tas tika ievietots Zemes orbītā ar galveno domu- samazināt jūsu planētas griešanās ātrumu.


Jautājums: kad Mēness tika novietots Zemes orbītā?

Mēness tika ievietots jūsu saules sistēmā 1,7 biljonus jūsu gadu atpakaļ. Tajā laikā Mēness atradās daudz tuvāk Zemei nekā tagad, un tas bija ieprogrammēts novietoties 30 zemes diametru attālumā no Zemes uz šo tagadējo Galaktiskā cikla noslēguma laiku.


Jautājums: Vai Mēness ir izdobts?

Jūsu Mēness ir pus-izdobts.


Jautājums: vai Mēness ir apdzīvots?

Jūsu Mēnesi apdzīvo ārpuszemes būtnes un cilvēki no Zemes.


Jautājums: kur tie dzīvo?

Divās galvenajās pazemes pilsētās un 17 citos objektos.


Jautājums: Vai uz Mēness ir ūdens?

Pretēji tam, ko stāsta jums, jūsu Mēnesim ir ūdens un arī atmosfēra.


Jautājums: kā tas iespējams, ka Mēness vienmēr rāda tikai vienu savu pusi un tā tumšā puse vienmēr no mums ir paslēpta?

Jūsu Mēness rotē ap jūsu planētu 655.719 stundās, un vienlaicīgi griežas ap savu asi- viens pilns apgrieziens katrās 655.719 stundās; tādējādi jūs varat redzēt tikai vienu pusi. Bet tas nav vienīgais iemesls; aptuveni pēc jūsu laika vienu miljonu gadus atpakaļ uz jūsu Mēness tika novietoti četri balansētāji, lai sinhronizētu tā kustības ar jūsu planētas rotācijas ātrumu.


Jautājums: vai uz Marsa dzīvo cilvēki?

Jā.


Jautājums: kādēļ šī informācija tiek turēta slepenībā?

Tāpēc, ka uz jūsu planētas eksistē ambiciozas grupas, kas vēlas kontrolēt jūsu likteni turot jūs neziņā.

Šīs  grupas uzskata sevi par ģenētiski pārākām pār pārējo cilvēci, un tās ir lūgušas negatīvo/ tumšo vienību palīdzību savu plānu izkopšanā- valdīt pār jūsu realitāti.


Jautājums: kā tumšie tiem palīdz?

Negatīvās/ tumšās vienības palīdz kontrolēt jūsu realitāti no Formējošā Plāna. Formējošajā Plānā domu formas tiek apstrādātas pirms ieviešanas materiālajā eksistencē. Tas ir vibrāciju izmēģinājumu plāns un pieder pie jūsu astrālā plāna noteiktas daļas.


Jautājums: kad Dievs radīja mūsu Visumu, kāpēc Viņš radīja negatīvās vienības?

Dievs neradīja jūsu Visumu, to izdarījāt jūs.


Jautājums: kādēļ negatīvie piekrita palīdzēt valdošajām grupām?

Negatīvās/tumsas vienības strādā slepeni ar šīm grupām, jo to mērķis ir tāds pats: valdīt pār jūsu planētu. Tie, kas atrodas pie varas vēlas valdīt pār jūsu fiziskajām būtībām, bet negatīvie/ tumšie vēlas valdīt pār jūsu dvēseli. Abu grupu lietotās metodes ir vienādas: iznīcināt Mīlestību radot tūkstošiem dažādu baiļu veidus.

Personība, kas pilna ar bailēm, nevar sajust mīlestību, un Mīlestība ir vienīgā enerģija, kas pārveido dvēseli, padarot iespējamu pacelšanos augstākos eksistences plānos.

Atņemot jūsu dvēselei Mīlestības vibrācijas, tie radījuši jūsu enerģētiskā lauka plūsmā plaisu, turot jūs pastāvīgā iekšējā konfliktā. Un kamēr esiet konfliktā ar sevi, jūsu realitātes uztvere ir ierobežota, tādēļ arī

nevariet redzēt viņu darbību, stratēģiju, kas norisinās jūsu acu priekšā.

Jautājums: vai tie lieto tumšu enerģiju?

Tie lieto jūsu pašu enerģiju, lai turētu jūs jūsu minimālajā  potenciālā.

Vēl nepietiekošs cilvēku daudzums nopietni domā par jaunas realitātes radīšanas iespējām ar domu formām Formatīvajā Plānā- tās vienkārši tur projicējot. Jauna mīlestības, miera, prieka un harmonijas realitāte var tikt acumirklī radīta, izpausta un īstenota jūsu eksistencē. Bet lielākā cilvēces daļa nezina, ka tie ir viņi, kas sevī nes dzīves pārmaiņu spēku, un tie pieņēmuši, ka nekad nekas nevar mainīties. Tieši tādēļ tūkstošiem gadus miljoniem Zemes cilvēku dzīvojuši ciešanās un mokās.


Jautājums: kādēļ tie vēlas mūs kontrolēt?

Vibrāciju līmenī valdīšana ir vāja apziņas aizstājēja.

Tādēļ neapzinīgā cilvēce pēdējo 2500 gadu garumā radījusi vairāk kā 4000 karus uz Zemes. Kari tiek uzsākti ar mērķi radīt ego ilūzijas, sadalīt jūsu kolektīvu uzvarētājos un zaudētājos. Mēs, no Augstākajām realitātēm, varam jums  pateikt-  jūsu karos nekad nav bijuši uzvarētāji.


Jautājums: tas nozīmē, ka karā nevar uzvarēt?

Jūs uzvarēsiet tajā brīdi, kad ļausiet aiziet jūsu vēlmei uzvarēt.


Jautājums: tu esi pieminējis, ka šeit atrodas Gaismas Federācija, kas novēro notiekošo uz mūsu planētas, vai tie palīdzēs apturēt negatīvos/ tumšos?

Gaismas Federācijas augstākās tehnoloģijas kalpo Dievišķajam, bet nekas nav izdarāms kamēr jūs to nelūdziet, jo šis ir brīvās gribas visums.


Jautājums: vai mums jāceļ savas frekvences, lai kontaktētos ar tiem?

Jau tik vienkāršā darbībā- kā lūgšana no visas sirds-, jūs paaugstiniet savas frekvences.

Lūdziet no sava prāta  un tiksiet sadzirdēti. Lūdziet no savas sirds un saņemsiet atbildi.


Jautājums: tu esi pieminējis, ka Galaktiskā cikla beigās, viss, kas nepievienojas Dievišķajam Plānam, sabruks, kas notiks ar tumšajiem?

Tagadējā cikla beigās tumsas kolektīvs sastapsies ar totāla zaudējuma rūgtumu.

Mīļie Zemes Brāļi un Māsas, jūs esiet aculiecinieki vienam no visneparastākajiem momentiem  Galaktikas vēsturē. Galaktiskais cikls, kurā dzīvojiet, sasniedz savu pilnību/ pabeigšanu/ nobeigšanu. Cilvēce šobrīd evolucionārajā ceļojumā atrodas savā pēdējā tagadējā posma krustcelēs.

Jūsu kosmiskie DNS ir aktivizēti ar augstu vibrāciju enerģijas padevēm, kas pludinātas uz Zemi no pašas Dievišķās apziņas Galaktiskā Apvienotā Lauka. Šīs  enerģijas ir atvērušas augstu vibrāciju virpuļus, kas attīra Gaijas augšāmcelšanās ceļu, un veic reālas izmaiņas jūsu ķermeņa šūnu struktūrā.

Cilvēces kolektīvā apziņa ievērojami paplašinās, bet atmodušos personību skaits vēl joprojām ir zems. Tā ir jūsu atbildība- kā noteikts jūsu dzīves kontraktā- palīdzēt kolektīvajām masām apziņas aktivizēšanā, pilnveidojot un turpinot  jūsu individuālās apziņas paplašināšanos.

Atcerieties, jūsos mīt spēks noteikt savu nākotni. Noskaņojot sevi Mīlestības augstākajām frekvencēm, jūs atvērsiet kanālus un cauri tiem uz apziņas virspusi plūdīs jūsu  iekšējais spēks, tā jūs paši kontrolēsiet savu likteni.

Tagad ir laiks, nevilcinieties, nešaubieties, nenokavējiet. Citas iespējas jums nebūs. Neatlieciet uz vēlāku laiku, jo augšāmcelšanās procesā ļoti svarīgs ir īstais brīdis…


ES ESMU Emanuēls


©2009 Langa www.emmanuelmessages.com
http://www.emmanuelmessages.com/?page_id=245


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2009/11/20