Ceļš uz debesīm ir jūsu iekšienē


Babadži

2005. gads 8.aprīlis


ES ESMU Babadži. Es atnācu caur šo Sūtni.

Iespējams, ka jūs mani nepazīstat. Es biju iemiesojies 20. gadsimta beigās Indijā. Un es nepiedzimu tādā nozīmē, kā parasti dzimst bērni. Es tiku radīts ar domas spēku.

Es atnācu, lai atjaunotu patiesās ticības tradīcijas Indijā. Es biju Šivas iemiesojums.

Ak, to ir ļoti sarežģīti saprast, kā viens un tas pats Skolotājs var atnākt iemiesojumā caur dažādiem cilvēkiem, pa dažādiem ceļiem. Tomēr man jāsaka, ka Valdoņi, Augstas Būtnes, kuri atnākuši palīdzēt Zemei un tās cilvēcei, meklē jebkuru iespēju, lai būtu klāt fiziskajā pasaulē.

Tagad jūsu pasaule ir ļoti blīva un neļauj Augstām Gaismas Būtnēm būt jūsu vidū ilgu laiku. Tāpēc mēs izmantojam daļējus iemiesojumus vai pagaidu klātbūtni cilvēkos, kuri pienācīgā veidā ir parūpējušies par savām ķermeniskajām svētnīcām, lai padarītu iespējamu mūsu klātbūtni viņos.

Kad jūs uzaicināt mājās viesus, jūs cenšaties māju sakārtot. Jūs novācat nevajadzīgās lietas, noslaukāt putekļus, mazgājat grīdu.

Ļoti dīvaini ir vērot, kā daudzi no jums gaida brīnuma parādīšanos, gaida Augsto Valdoņu klātbūtni sevī vai vēlas sazināties ar savu augstāko daļu, bet nemaz pat nepapūlas kaut vai novākt savu miesīgo domu putekļus un cilvēcisko vēlmju nevajadzīgās lietas.

Mūsu pasaules ir daudz tuvāk viena otrai nekā jums liekas. Un mūsu pasaule vienmēr ir atvērta saskarsmei ar jums. Jums tikai jānoskaņojas uz vajadzīgo mūsu vibrāciju frekvenci.

Mēs esam gatavi sakaru uzturēšanai ar iemiesojumā esošajiem cilvēkiem, jautājums ir, vai jūs esat gatavi?

Kaut arī es neslēpšu, ka tās vietas, kur jūs dzīvojat, nav pilnībā derīgas mūsu klātbūtnei. Mana pēdējā iemiesojuma laikā, neskatoties uz to, ka es gandrīz neapmeklēju lielas pilsētas, man bija vajadzīgas krietnas pūles, lai atjaunotu savas enerģijas, savestu kārtībā savu svētnīcu pēc uzturēšanās cilvēku vidū, lai varētu ļaut Augstākām Būtnēm sazināties ar mani.

Es dzīvoju Indijā. Bet man bija iespēja vērot cilvēkus, kas atbrauca no Eiropas un Amerikas.

Viņu apziņa un mentalitāte ļoti stipri atšķiras no Indijā dzīvojošo cilvēku apziņas. Un galvenā apmācība un zināšanas, ko man nācās dot šiem cilvēkiem, bija Dievišķā izjūta, Dievišķā sajūta, ko es sūtīju viņiem manu daršanu laikā.

Es izlēju šo Dievišķību, šo Dieva Svētību no savām čakrām. Un es devu iespēju visiem klātesošajiem izjust šo Dieva Svētības sajūtu.

Bija brīnišķīgi vērot, kā augstprātīgie ārzemnieki uzplauka manā klātbūtnē, kā viņi aizmirsa savas civilizētās problēmas un pievērsās vienkāršai dzīvei un Dievišķai saskarsmei.

Ja mums izdotos būt klāt daudzos cilvēkos, kas sagatavojuši savas svētnīcas mūsu klātbūtnei, tad jūs varat iedomāties, kā izmainītos situācija uz planētas. Daudzi vēlas iegūt šo Dievišķo saiti, lai nostiprinātu savu ego. Tas ir ļoti interesanti vērot, kā cilvēks mēģina noturēt vienā rokā divus lielus arbūzus.

Viņš vēlas iegūt Dievišķo saskarsmi un vienlaicīgi viņš grib nostiprināt savu ego.

Kā jūs domājat, vai tāds cilvēks var iegūt Dievišķo saskarsmi?

Cilvēks vienmēr saņem to, uz ko viņš tiecas. Un, ja cilvēks ļoti vēlas iegūt Dievišķo saskarsmi, bet nesaved savu svētnīcu tādā kārtībā, kāda nepieciešama Augsto Būtņu atnākšanai, tad viņš iegūs saskarsmi ar būtnēm, bet tikai ar tām būtnēm, kuras atbilst viņa apziņas līmenim.

Ir ļoti daudz būtņu, kuras to tikai gaida, lai dabūtu tādu cilvēku savās rokās un vadītu viņu un sludinātu caur viņu. Jūs taču zināt, ka līdzīgais pievelkas līdzīgajam.

Tāpēc ir vajadzīgs, lai jūs savā apziņā pilnībā atteiktos no jebkurām cilvēciskām vēlmēm, no jebkurām domām, kas saistītas ar kaut kādu priekšrocību gūšanu sev personīgi.


Jūs vienkārši atdodat visus savus trūkumus, visas savas nepilnības Dievam un sakāt: „Kungs, jā, es esmu nepilnīgs, bet es mīlu Tevi, Kungs. Palīdzi man. Palīdzi man, Kungs. Es esmu noilgojies pēc Tevis, es esmu noilgojies pēc Tavas Svētības, pēc Tavas Mīlestības. Nav nekā šajā pasaulē, kas valdzinātu mani, Kungs. Es gribu būt Vienots ar Tevi. Es gribu izpildīt jebkuru Tavu vēlēšanos. Es kalpošu Tev. Es kalpošu visām dzīvajām būtnēm, kurās Tu esi. Palīdzi man, Kungs. Es esmu - Tavs”.


Pēc tāda aicinājuma, ja jūs to darījāt patiesi, no visas sirds, jūs saņemsiet mūsu palīdzību.

Tomēr cilvēku maldi saistīti ar to, ka viņi domā, ka uzreiz saņems Dieva svētību un kļūs pati pilnība miesā. Par nožēlu, ar šo aicinājumu jūsu ceļš pie Dieva tikai sākas.

Un es jums pateikšu, kas sekos šim jūsu aicinājumam. Jūs saņemsiet paātrinātu jūsu karmas atmaksu. Jūs sastapsieties ar situācijām ārpus jums, jūsu apkārtējā pasaulē un ar situācijām jūsu iekšienē jūsu psiholoģisko problēmu veidā, kas nepārtraukti nostāsies jūsu priekšā katru dienu.

Jūs gūsiet iespēju pierādīt Dievam, ka jūs patiešām esat gatavi izpildīt to, ko solījāt.

Un jūsu tiekšanās pie Dieva ir tā, kurai jāpalīdz jums pārvarēt visus šos testus un grūtības, lai cik smagi tie arī nebūtu.

Tas ir mācekļa etaps. Un šis etaps var norisināties bez iemiesota Skolotāja klātbūtnes jums blakus. Jūsu enerģijas, kas ir jūsu aurā, būs jūsu labākais skolotājs. Šīs enerģijas pievadīs jums tās situācijas, kurām jums jāiziet cauri, lai pierādītu, ka jūs patiešām esat gatavi šķirties no visa, kas jūs piesaista šai pasaulei. Jums nav obligāti jāzaudē viss: ģimene, darbs, mājas, bagātība. Bet jums vajag atmest pieķeršanos jebkurai šīs pasaules lietai. Un ne tikai reālai lietai, ko var aptaustīt ar rokām, bet arī tām iekšējām problēmām, kas jums piemīt un kas pavada jūs no dzīves dzīvē. Kādam tā ir skaudība, kādam tā ir kritika, nosodīšana, kādam tas ir žēlums pret sevi. Ļoti daudz īpašību, no kurām jums būs jāšķiras. Un tas ir ļoti sāpīgs process. Tāpēc, ka uzturēšanās laikā uz Zemes jūs burtiski esat saauguši ar šīm īpašībām. Un jums nākas tās noplēst no sevis. Un to var salīdzināt ar to, it kā jums patiešām nāktos nogriezt sev ādas gabalus. Bet tikai tās ir citas sāpes. Dvēseles sāpes, bet tās dažkārt ir pilnīgi nepanesamas.

Un, ja jūs sastapsiet skolotāju, kas jums teiks, ka viņš atbrīvos jūs no jūsu karmas, no jūsu problēmām, ņems to visu uz sevis, nekad neticiet tādam skolotājam. Neatkarīgi no tā, vai viņš ņems no jums par to naudu vai ne. No jūsu problēmām un jūsu karmiskās bagāžas atbrīvoties varat tikai jūs paši.

Ārējais skolotājs var tikai pateikt jums par jūsu problēmām, bet ne atrisināt tās jūsu vietā.

Tāpēc es nāku, lai brīdinātu jūs par jūsu ceļa sarežģījumiem, un lai sniegtu jums piemērotāko palīdzību ar saviem padomiem.

Es saprotu visu sarežģīto situāciju, kurā jūs atrodaties, kad brīžiem trūkst iespēja saņemt īsta, iemiesojumā esoša Guru padomu. Bet jūsu dvēselēm ir vajadzīgs padoms un palīdzība. Un mēs savukārt cenšamies sniegt jums tādu palīdzību un dot padomu.

Tāpēc agri vai vēlu mēs satiksimies.

Debesis un Zeme satiksies. Un tas notiks jūsu svētnīcas iekšienē. Tāpēc, ka Ceļš uz Debesīm ir jūsu iekšienē. Un jūs varat apstaigāt visu Zemi, meklējot īsto Guru, jūs varat iztērēt tam visus savus ietaupījumus un tā arī neko neatrast.

Bet durvis uz Debesīm patiesībā atrodas jūsos. Un tagad jums pat ir visas nepieciešamās atslēgas šīm durvīm. Bet pēdējās pūles, kas jums nepieciešamas, lai atvērtu šīs durvis, tomēr jūs pieliksiet paši.

Es biju priecīgs par šīsdienas tikšanos, un es domāju, ka tā bija jums derīga.

ES ESMU Babadži, un es sūtu jums savu Mīlestību.


© Tatjana Mikušina, 2005

http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.03-06.html


Tulkoja Daina Daija, Lauma Ērgle, Olga Gaile
Pievienots: 2009/10/21