Sākam DNS aktivizāciju

Kryon vēstījis caur Lī Kerolu

(nobeigums)


Divas – pašas svarīgākās...


Divas DNS enerģijas (kārtas), kuras es jums gatavojos dot tagad, ir vissvarīgākās Cilvēka DNS enerģijas uz planētas. Viņas vienmēr ir bijušas vissvarīgākās, kopš vada karmiskās sūtības dzinēju . Viņas ir atbildīgas par dzīves mācībstundām un viņas ir saistītas ar sesto kārtu, Augstāko-Es. Ieklausieties: ir tikai divas tādas enerģiju grupas, kura darbojas kā pāris. Ceturtā un piektā kārtā, kuras mēs šodien neapspriedīsim, un septītā un astotā kārta, kuras apspriedīsim.

Līdzīgi kā ceturtā un piektā, septītā un astotā ir apprecējušās. Jūs varētu teikt: „Labi, kāpēc ir tā? Kāpēc gan tās nenosaukt par vienu kārtu?” Tas ir, lai uzsvērtu un – numerologu dēļ. (Kryon smaida) Jums vajadzēja dzirdēt, cik liela ir šī enerģija, lai spētu to saprast, jo septīto un astoto kārtu mēs saucam par Lemūriešu kārtām. Viņas ir radīšanas kārtas, kuras ir jūsu Akašas pieraksti. Tas ir kā – katras jūsu dzīves, kas jums jelkad ir bijusi uz zemes,visa, ko jūs jelkad esat darījuši, visu sasniegumu, visu talantu, kurus jelkad esat apguvuši, un garīgo zināšanu kauss, kuru esat piepildījuši šī ceļojuma laikā, protokols.

Mēs esam jums snieguši vēstījumu pēc vēstījuma, lai izskaidrotu šīs enerģijas jums. Es teikšu atkal: jūsu DNS iekšienē ir garīgās zināšanas, kuras jūs esat apguvuši gadu miljardu laikā. Cik daudz iepriekšējo dzīvju jums ir bijis, kā jūs domājat – senā dvēsele? Jūs šeit sēžat bez jebkādiem pierādījumiem, ka jums būtu bijusi kaut viena pagātnes dzīve, bet intuitīvi jūs to zināt, vai nē? Ak, jūs zināt! Es zinu, kas šeit ir atnākuši, un jūs to nevarat noliegt.


Sava ceļojuma laikā, jūs esat iemācījušies to, ko tagad zināt. Sava ceļojuma laikā, jūs esat savākuši kopā savas garīgās sūtības un apmācību daļas un daļiņas .Jūs arī esat pielaiduši visas iespējamās kļūdas, kuras bija nepieciešams veikt, un tas piepilda jūsu garīgo zināšanu kausu DNS iekšienē. Tad jūs ierodaties šeit ap šo laiku kā Cilvēks, kurš sēž krēslā šajā istabā. Tātad - es jums jautāju: vai jūs jau esat atvēruši to kausu, vai arī jūs pieļausiet tās pašas kļūdas atkal? Jums ir jāzina: garīgajā kausā – šajās DNS kārtās, kuras sauc par Akašas pierakstiem, atrodas zināšanu mūži. Ja jūs izvēlēsities atvērt šo kvantisko kausu ar savu nodomu, tad ārā izplūdīs šamaniska enerģija! Tas būtu tik gudri no Tavas puses, mans mīļais, ja Tu tā izdarītu.

Es tikko aprakstīju vienu no pirmās dāvanas īpašībām. Spēja saņemt garīgo gudrību nekavējoties un tādējādi uzzināt savu sūtību, savi dzīves mācībstundu, jūsu Dieva mīlestību savā dzīvē, un sākt savienošanās procesu. Vienkārši atverot šo garīgo kausu – jūs to visu iegūstiet. Tas ir liels, vai ne? Tas jūs aizvedīs pie nepieciešamām zināšanām, un pie sinhronitātēm, kuras ir nepieciešamas jūsu dzīves uzdevuma manifestācijai. Tie, kuri atvērs garīgos kausus, uzzinās arī – kādus apmācību kursus ir nepieciešams apgūt jaunajā enerģijā, jo daudzi no tiem ir jauni. Tas palīdzēs tam, par ko es turpmāk stāstīšu, kas ir kvantiska informācija. Un galu galā tas viss ļoti labi sader kopā.

Tagad, parunāsim tālāk par septītās un astotās kārtas mijiedarbību ar sesto kārtu, ar Augstāko-Es. Kā jūs domājiet, kas ir svarīgs jūsu iepriekšējās dzīvēs? Es došu jums divus īpašības, kuras nav nekāds jaunums, bet tās attiecas uz šo diskusiju.

Skatoties kvantiski, nav tāda jēdziena kā iepriekšējā dzīve. Pierakstiet to, jo jūsu DNS un Akašas pieraksti atrodas kvantiskā stāvoklī. Tādējādi, jūs nevarat attiecībā pret to lietot laika atskaities sistēmu līdzīgi kā vārdu „pagātne”. „Tad kas,Kryon, ir iepriekšējā dzīve? Vai tad es neesmu to dzīvojis pagātnē?” Ak, trīs dimensiju realitātē – jā, bet pieredze mīt jūsu DNS kā pašreizējās dzīves enerģija. „”Ko tas nozīmē, Kryon?” Es došu jums šo tādā formā, lai jūs varētu viegli saprast un atklāt. Un, ja nu jūs bijāt lielisks gleznotājs 300 gadus atpakaļ? Vai zināt, ka šis talants joprojām ir tur? Tas joprojām ir tur! „Labi, Kryon, es pat nevaru vispār zīmēt.” Es redzu. Nu jā, tātad jūs tā izlēmāt un teiksiet man: „Nē, es esmu mēģinājis un es nespēju zīmēt!” un es jums teikšu, ka jūs to pamēģinājāt tikai trīs dimensijās(3D)! Kā būtu, ja jūs meditētu un aprunātos ar savu šūnu struktūru, sakot: „Es vēlētos „uzģērbt” to dzīvi, kurā es varēju gleznot.”

Es pastāstīšu jums kaut ko, ko jūs apgūsiet lēnām: Sāciet procesu! Ar nodomu, pieprasiet to talantu. Jūs sāksiet zīmēt, sākumā sliktāk, bet tad kaut kas notiek: Krāsas sāks parādīties tādā formā, kā viņas to nedarīja agrāk. Jūs zināsiet, kas sader kopā. Mans partneris zina, ka tā ir taisnība, jo viņš ir apģērbis/iedarbinājis savu Akašu tā, lai kādas lietas paveiktu, kuras es viņam lūdzu. Tas ir prasījis daudzus gadus, bet viņš ir atklājis to, kas viņam jau pieder, un tagad jūs to visu varat redzēt viņa darbā. Tātad, jūsu Akašas pieraksti ir tagadnē, nevis pagātnē. Pierakstiet to.

Un kāda gan tam saistība ar Augstāko-Es? Es jums pateikšu: Kad jūs paskatāties uz iepriekšējo dzīvi, kā jūs to saucat, pieņemsim – tas bija simtiem gadu atpakaļ, jūs esat tādā kā iepriekšējās dzīves regresijas birojā, viņi var jums izstāstīt, ka jūs bijāt kāds cits savā iepriekšējā dzīvē. Viņi var jums sniegt informāciju par to, kas jūs varējāt būt bijuši . Viņi to var izdarīt, jo tas ir ierakstīts jūsu Akašā, un to var „izlasīt” daudzi. Kā jūs jūtaties? Vai jūs jūtaties ar to (savu iepriekšējo dzīvi) savienoti vai arī atdalīti?

Labi, es jums ko teikšu: Augstākais-Es, numur seši, toreiz bija tieši tas pats Augstākais-Es, kas tas ir pašlaik. Jums ir saikne ar visu, ko jūs jelkad esat darījuši. Jūsu Augstākais-Es bija visi-viņi (visi šie cilvēki)! Un tieši tas pats Augstākais-Es jums ir pašlaik... tā jūsu daļiņa, kura ir tik vērtīga, tā bija viena un tā pati enerģija katru reizi, simtiem reižu, tas ats Augstākais-Es. Vai jūs zināt, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jums ir draugs, kurš bija tur!


Tas būs būtiski nākošajā mācībā, kuru es gribu jums dot. Tas kļūst sarežģītāk, un es zinu, ka mēs esam to izstiepuši (padarījuši garāku). Bet jums to ir ļoti svarīgi dzirdēt. Jūsu Akašas pierakstos ir īpašības (atribūti), kuri jums ir nepieciešami, Mīļais Cilvēk. Šajā laikā, tieši tagad, šajā jaunajā laikā, jums ir nepieciešami šie instrumenti. Jums ir nepieciešama šī meistarība. Jums ir nepieciešama šī kvantiskā pacietība. Kāpēc neieiet Akašā un nepalūgt savam Augstākajam-Es to aktivizēt? Jūsu augstākais-Es to paņems un veidos par pacietīgu cilvēku. Vai jūs tam ticat?


„Kryon, vai es varu izmainīt savas personības īpašības (atribūtus)?” Tas ir tieši tas, par ko tas ir – un tas ir jaunais instruments. Ak, tas var iet vēl tālāk. Vai jūs gribētu būt grūti sadusmojams? Vai jums patiktu būt personībai, kura nekad neiesaistās drāmā un bailēs? Cik daudz jums ir dzīvju, no kurām izvēlēties? Jūs varat iet un paņemt to. Tur tas ir. Tas dzīvo jūsu DNS iekšienē. Tāpēc tas tur tika uzglabāts, Lemūrieti. Tagad ejiet un paņemat to!

Tā ir Akašas revīzijā – tā mēs to saucam. Tas ir jauns instruments. Ejiet un paņemiet šīs daļas un daļiņas , kuras esiet – Jūs, kuras jūs esat dzīvojuši un pelnījuši. Ko jūs esiet iemācījušies šajā dzīvē? Ja es jums dotu laiku, ja es jums dotu visu vakaru, vai jūs tad sāktu uzskaitīt visu, ko esat apguvuši šajā dzīvē? Kā sieviete, kā vīrietis, kā Cilvēks? Un jūs teiktu: „Labi, man ir nepieciešams vairāk kā viens vakars, lai to visu pierakstītu.” Jā, jums vajadzētu vairāk laika1 Tagad, reiziniet to ar vēl dažiem simtiem dzīvju un tad jums būs jau gatava pieredzes un zināšanu bibliotēka. Jums ir liela krātuve. Jums ir milzīgs pieredzes daudzums, bet tā vietā, lai tas viss atrastos pagātnē – tas viss ir šeit un tagad. Un tie visi esat jūs.


Roberts Koksons

Man kreisajā pusē ir kāds Cilvēks (Roberts Koksons, kurš pavada vēstījumu ar mūziku). Viņš ir šīs dienas maestro. Ļaujiet man jums pastāstīt kaut ko par viņu: Kad viņš piedzima, viņš zināja, kā spēlēt klavieres. Vai jūs to zinājāt? Viņš varētu stāstīt, ka viņam bija klavieru stundas., bet patiesībā to nebija. Es jums pastāstīšu kaut ko par viņu. Kad viņš šeit ieradās, viņš zināja, kā spēlēt klavieres un viņš zināja, kā komponēt. Dziesmas jau bija viņa galvā, jo viņš tā nebija pārrāvis saikni ar savu iepriekšējo dzīvi! Viņš nemācījās spēlēt klavieres šajā laikā. Tā vietā - viņš mācījās kā turēt rokas, lai tad – kad tās būs pietiekami izaugušas, lai aizsniegtu taustiņus, viņš vienkārši varētu darīt to, ko viņš jau zināja. Viņam bija jāveic Akašas revīzija un jāatceras, ko darīt. Viņš revidēja kašu automātiski!

Vai jūs esat dzirdējuši par brīnumbērniem, kuri var gleznot kā meistari? Viņi ir, jūs zināt? Vai jūs varat iedomāties, kā tas ir noticis? Labi, es jau tikko jums to izstāstīju. Robeža starp viņu iepriekšējo un šo dzīvi ir tik caurspīdīga, ka tās savienojas cilvēkam piedzimstot, un viņš vienkārši turpina tajā vietā, kur iepriekšējā dzīvē pabeidza.

Tagad, daži no jums ir darījuši to citādākos veidos, jo tas, ko jums iepriekšējā dzīvē ir nācies pieredzēt, ir jūs nobiedējis. Daži pat ir šajā dzīvē ieradušies ar tām pašām bailēm, kas bija iepriekšējā dzīvē? Kāds atkal domā, ka virs viņa atrodas kāds īpašas formas enerģētisks lāsts, no kura nekad nebūs iespējams atbrīvoties. Es jums teikšu, ka šī enerģija ir jūsu Akašā un jūs to esat paņēmuši līdzi... bailes, kuras ir tik stipras, ka ietekmē jūsu dzīves mācībstundu, jūsu Augstāko-Es un visu jūsu Akašu.

Vai tad nav beidzot pienācis laiks no tā visa atbrīvoties? Jūs varat. Jūs varat sasniegt to tieši tur – tajās enerģētiskajās kārtās visās šajās dzīvēs, un izņemt ārā to vienu, kurā jūs bijāt varonis, pašpārliecināts, drošsirdīgs, mīlošs, miermīlīgs un vesels. Vai jūs ievērojāt, ka es vēl neesmu jums devis pašu pēdējo? Tagad es to izdarīšu.


Devītā kārta

Mēs esam definējuši devīto kārtu kā dziedinošo kārtu. Tagad, trīsdimensionalitātē jūs esat ļoti saintriģēti, un jūs iespējams teiksiet, „Labi, Es vēlos tieši to,” un kā domājuši – jūs varētu to sasniegt un paņemt, bet jūs nevariet. Viņi ir mijiedarbīgi, atcerieties? Es esmu to stāstījis jau agrāk. Kad jūs sēžiet zupas šķīvja priekšā, jūs nevariet paņemt no zupas tikai aromātu vai tomāta molekulu. Jūs nevariet to izdarīt arī ar DNS, jo tā ir mijiedarbīga.

Tas ir DNS aromāts, kuru jūs izgaršojiet, kuru jūs smaržojiet. Kā jums patiktu izmainīt to aromātu, kas esiet jūs? Kā jums patiktu paņemt to meistarību, kas ir ar jums jau notikusi citā dzīvē? Šeit ir instrumenti!

Devītā kārta ir nosaukta par dziedinošo kārtu ne tāpēc, ka tā dziedina ķermeni – mēs nekad to neesam teikuši – tā dziedina Akašu. Tagad mēs atklāsim dažus noslēpumus: visas šīs kārtas darbojas kopā, un dažas no tām ir atradušās miera stāvoklī visu cilvēces laiku uz šis planētas, lai tiktu aktivētas tad, kad zemes enerģija sasniegs noteiktu punktu. Un tagad tas ir noticis. Es šovakar runāju ar cilvēku grupu, kura zina, kā tas ir - būt ierobežotam vecajā enerģijā, un tad pēkšņi saņemt atbrīvošanu un neatkarīgu garu. Tas ir iemesls, kāpēc es izvēlējos sniegt šo ziņu šeit vispirms jums, jo jūs spējat to attiecināt uz apziņas paplašināšanos, atbrīvošanās prieku, uz ideju – ka viss ir iespējams.

Tātad devītā kārta dziedina Akašu. „Kryon, ko tas nozīmē?” Tas nozīmē, ka jums ir spēja ieiet iekšā pašiem savā Akašas Ierakstā un to savest kārtībā. Pašiem savā veidā, jūs dziediniet sevi radot pārmaiņas savā DNS caur Akašas pierakstiem.

Vai jūs esiet ieradušies šajā vietā Cilvēka ķermenī, kuram kaut kas nav kārtībā? „Kryon, Man ir nosliece uz kādu slimību. Maniem vecākiem tā bija un manai māsai tā ir. Es arī varētu saslimt.” Tagad jūs tam neticēsiet, bet es vēlos, lai jūs sajūtiet šīs ziņas tīrību un skaidrību. Es vēlos, lai jūs sajūtiet to mīlestību, kurā tā tiek jums sniegta, jo es nododu jums informāciju, kura izklausās ārzemnieciska, kura izklausās neiespējama, un, ka tikai meistariem, kuri ir bijuši uz zemes, tas ir bijis īstenojams. Es tieši tagad jums ko teikšu, mīļais Cilvēk. Jūs varat šķirot savos pašu Akašas pierakstos un atrast vistīrāko DNS, kurš vienmēr ir bijis jūsu, paņemt to un nolikt priekšā jūsu pašreizējās veselības atribūtiem. Tas ir tas- par ko atbild devītā kārta... Akašas dziedināšana.

 „Tu gribi sacīt, ka es pats varu sevi dziedināt?” O, jā! Tas ir tas, kāpēc jūs esiet šeit, un jūs esiet līdzsvaroti un gatavi, lai es jums varētu izstāstīt – kā. Tas ir viegli un tas ir grūti, atkarībā no tā cik daudz jūs tam ticiet. Vai tā ir reāla komunikācija no otrās puses („priekškara”), vai arī nē? Ja jūs tur sēžiet un sakiet, ka „Tas ir tikai kāds vīrietis krēslā,” tad – lai jums ir jauka dzīve, jo jūsu DNS paliks identisks ar to, kāds tas ir pašlaik. Ja jūs gribat būt apziņas lēciena(shift) daļa, tad jums būs jāsāk paplašināt savu apziņu, lai iekļautu tajā lietas, kuras ir neredzamas.

Vai jūs spējat sajust Dieva mīlestību šeit? Ja variet, tad tas jau ir labs sākums. Es jums ko sacīšu: ja jūs sajūtiet šo manu ziņu, tad jūs variet paveikt to, ko tā māca. Šī dziedināšana nenotiek uzreiz pēkšņi, bet es došu jums metodi. Katrs no jums uz šīs planētas ir unikāls. Katram no jums ir unikāls pagātnē izdzīvoto dzīvju zīmējums. Tas nozīmē, ka jūsu Akašas pieraksti katram ir tādi kā nevienam citam, un jūsu Augstākais – Es arī ir unikāls. Tas ierobežo manas spējas sniegt jums kaut kādus 3D (trīsdimensionāli) ģenerētus sarakstus par to, kā dziedināt sevi, jo jums ir darīšana ar īpašiem „jūs” ziņojumiem. Kāpēc gan tā vietā neapsēsties kādā klusākā brīdī, skaidrībā, un sacīt Garam, „Es vēlētos šīs lietas. Es dodu atļauju aktivizēt šīs enerģijas, kuras ir nepieciešams aktivizēt manā dzīvē, lai sasniegtu tos mērķus(nolūkus), kuru dēļ esmu šeit ieradies. Es vēlos, lai manu dzīvi piepilda prieks un vēlos atrast prieku visā manā Akašā, jo es esmu to pelnījis un nopelnījis. Man ir bijušas pozitīvas un priekpilnas dzīves, tāpēc es vēlos „uzģērbt ”tās enerģijas.”

Teiksim, jūs gribiet pašcieņu. Jūs to izsauciet. „Gars ... ķermeni, Es gribu pašcieņu, jo man tās nav daudz.”  Un tas, kas notiek tālāk, - Augstākais-Es dodas uz Akašu un atnes atpakaļ to cīnītāju no kaujas lauka... jūs - citā savā dzīvē. Šī personība ir krietni lielāka citu Cilvēku vidū, un ir ļoti drošsirdīga kaujā. Jūs nelūdzat „ego”, bet gan „personības pārliecību.” Atcerieties, jūs lūdziet tikai iegremdēties tajā, ko paši jau esiet radījuši!

Kādam, kurš grib uzrakstīt grāmatu, - ejiet un sameklējiet oratoru vai autoru savā DNS, dariet to! Viņi tur ir. Kā es to zinu? Jo tieši tie cilvēki, kuri to jautās, pašlaik klausās un lasa. Viņi ir šīs planētas vecās dvēseles un viņiem ir vispilnākie Akašas pieraksti ...vislielākā pieredze no visiem Cilvēkiem.


Kādam, kurš alkst garīgu zināšanu - ejiet un sameklējiet garīgo trauku! Tur iekšā ir tas Šamanis, kas jūs bijāt, vai arī garīgo zināšanu skolotājs savā ciemā. Tas viss tur ir. Es to zinu, jo pazīstu jūs!


Pārskats


Tātad, piecas kārtas-enerģijas ir aktivizētas: Dzīves mācību stunda (2.kārta), Augstākais – Es (6.kārta), divas Lemūriešu kārtas (7.&8.kārta), un dziedinošā kārta (9.kārta). Tās ir šī laikmeta dāvanas. Tās ir starpdimensionāas un es nevaru pabeigt šo vēstījumu tagad, šajā vietā, nelūdzot jums aizmest prom ciparus. Jums nav atļauts aplūkot viņas atsevišķi, kā esmu jums mācījis. Tā vietā, es vēlos, lai jūs tās aplūkojiet kā gaismas kodolu, kurš pulsē... ieeja (ceļš) . Es vēlos jums pastāstīt par šo aktivācijas ieeju: tā pulsē priekškara otrās puses mūzikā.

Ja meditācijās jūs šo gaismu virzīsiet uz priekšu ar tīru nodomu, tad tas, ko jūs atradīsiet - būs radītāja roka, kas sniedzas jums pretim! Iemesls? Jo radītājs vēlās būt atrasts! Vai jūs to zinājāt? Vai jums tika stāstīts, ka ceļš pie Dieva būs grūts? Vai jums tika stāstīts, ka jums būs jācieš, vai ka Dievam patiesi nav svarīgi? Nekas nav tālāk no patiesības! Radītājam ir svarīgi būt atrastam, jo radītājs ir ģimene. Kad jūs gribat atvērt durvis, jūs saņemsiet palīdzību. Tas nav uzdevums, kas jums ir jāpaveic vieniem pašiem. Tā ir kooperēšanās enerģija, tā ir partnerība. Un es vēlreiz lietošu šo frāzi: DNS ir kvantiska partnerība.

Apziņas lēciens notiek šobrīd šeit un, ja jūs uz to skatāties tikai trīs dimensijās, tad tas ir piepildīts ar pārmaiņām un bailēm, briesmām un nenoteiktību. Tas var izpausties laika apstākļos vai ekonomikā vai problēmās ģimenē vai pat darbā. Tas ir lēciens. Tomēr, notiek arī cits lēciens. Ja jūs lūkojaties kvantiski, par šo lēcienu mēs esam mācījuši jau 20 gadus. Tagad jums ir iedoti visi instrumenti, lai to varētu veikt. Pilnīgi visi.

Visas šīs lietas(zināšanas) ir apslēptas tajā, ko skolotāja Pegija sauc par Režģi (the Lattice) (Pegijas Dubro mācība par Kosmisko Režģi). Režģis attēlo Cilvēka personīgos Akašas atribūtus, kvantu enerģija, kura viņu aptver – kuru var lietot un virzīt. Tie ietver dziedināšanu, dzīves līdzsvaru un pat meistarību. DNS ir vienīgi kvantu stāvokļa fiziskais transporta līdzeklis. Kvantu stāvoklis ir visur. Jums to būs ļoti grūti saprast, Cilvēk, bet patiesībā šeit nav nekādu daļu un detaļu jūsu DNS. Viņas ir visā Visumā! Dievs zina, kas jūs esat, ak, Mans Kvantiskais. Ja jūs sāksiet aktivēt šīs daļas un detaļas, tad jūsu Režģis mainīs krāsu, vai jūs to zinājāt? Ak, bet mēs atstāsim, lai to visu jums pastāsta Pegija. (Kryon pamirkšķina)


Šeit ir jaunas enerģijas, un šodien mēs iedevām jums dažus jauno instrumentu aprakstus, kas uz to attiecas. Tas viss sākās daudzus gadus atpakaļ, tik daudz kā 20 gadus. Tā bija tā, lai jūs secīgi sagatavotu tam, ka jūs šeit sēdēsiet šajā vietā un varēsiet saņemt palīdzību. Viss, kam mans partneris ir izgājis cauri, un visas tās stadijas, kurās viņš ir bijis, ir sagatavojušas viņu šim momentam. Tagad viņš var sākt mācīšanu un rakstīt grāmatu par Cilvēka DNS. Tas ir iespaidīgi.

Tāds ir šodienas vēstījums. Ak, mīļais mans, mēs esam gatavi doties prom, un mēs esam jau agrāk sacījuši: mums visgrūtāk ir aiziet. Tā daļa, kas iet caur manu partneri nevēlas iet, jūs redziet, jo es esmu savienots ar viņu šādā veidā un viņš to jūt. Bet tā daļa, kas ir priekškara otrā pusē, kura ir kvantiska – tā nekad neiet prom. Tā ies ārā pa šīm durvīm ar jums, ja jūs to izvēlēsieties, turot jūsu Augstākā – Es roku, ja jūs to vēlēsieties. Kāda dāvana! Kāda enerģija! Patiešām, šeit ir arī tie, kuri teica – tas nekad nenotiks, nekad neattīstīsies; viņi nekad nepabeigs skolu, un viņi ir iestrēguši zemā apziņas līmenī. Viss tas izmainījās 1987 gadā. Daudzi no jums bija šeit, kas par to bija atbildīgi, un jūs pat to neatceraties. Daudz kas notiek priekškara otrā pusē, kas ir saistīts ar jums un ietver jūs. Daži no jums sēž krēslos tieši tāpēc un ja tā ir, tad jūs zināt par ko es runāju.

Es esmu Kryon. Es mīlu cilvēci. Es virpuļoju cieņas un pateicības enerģijā, kad es mazgāju jūsu kājas, par to, ka šāda iespēja vispār pastāv. Es galu galā jūtos vērtīgs, ka varu jums nest šāda veida vēsti. Apsveicu jūs, mīļā cilvēce, ka jūs esat jūsu ceļā. Ar brīvu izvēli, lai notiek tā, ka jūs aiziesiet prom no šīs vietas apgaismoti daudz vairāk nekā jūs šeit ieradāties. Ar brīvu izvēli, lai jūs aizietu prom no šīs vietas gatavi darīt lietas, kuras jūs iepriekš neapzinājāties, ka varēsiet izdarīt. Ar brīvu izvēli, izplatiet šī vēstījuma gaismu un ziņu par to, kas jūs esat ... Dieva daļa. Es ielūdzu jūs dzirdēt šo mūziku.

Un tā tas ir.

KRYON

Publicēts no http://www.kryon.com/k_channel09_Riga.html


No angļu valodas tulkoja Evita Kristapsone, septembris(2009) (www.taidzi.lv)Pievienots: 2009/10/12