Sākam DNS aktivizāciju

Kryon vēstījis caur Lī Kerolu

(1. turpinājums)


Padomājiet kādu mirkli...

Es esmu sniedzis vēstījumu dažas minūtes. Tomēr, šāda lieluma pūlī ir daudz garīgo ceļu. Daži sāk saprast, ka šī ir reāla komunikācija un daži to nesapratīs nekad. Būs tādi, kuri sapratīs, kas tuvojas un būs tādi, kuri nesapratīs. Tāpēc arī šī informācija ir pierakstīta tādā formā, lai jūs varētu pie tās atgriezties, kad jums tas būs nepieciešams. Bet nekas jums nesniegts atkal to, kas notiek tieši tagad; jūs un es esam kvantu stāvoklī, mīļā ģimene, tieši šajā brīdī. Izmantojiet šo iespēju. Šajā vietā starp rindām staigā kvantiskās enerģijas. Dažas no tām pieskaras jums tieši tagad un jūs tās varat sajust.


Sīkāk...

Parunāsim par DNS. Tagad, mans mīļais partneri, būs ļoti svarīga informācija. Uztver skaitļus pareizi; uztver mērķus pareizi, un māci tos tādā veidā, kas atļauj to visu saprast. (Tās bija instrukcijas priekš Lī)

Šajā jaunajā enerģijā piecas kārtas ir aktivētas līdz tādam līmenim, lai jūs spētu saņemt lielas dāvanas. Bet es kļūdīšos, ja sacīšu, ka tas notiek lineārā veidā, jo viens no tiem ir bijis aktīvs vienmēr. Tātad – patiesībā ir četri plus viens! Nu jau mēs esam grūtībās, jo cenšoties saskatīt kvantiskās enerģijas, mēs viņas linearizējam. Jebkurā gadījumā, mēs to darīsim, jo nav citas iespējas kā es jums varu kvantisko enerģiju darīt zināmu, kamēr es to nesamazinu līdz trīsdimensionālai struktūrai, lai jums to mācītu. Tātad es mēģināšu.

Piecas kvantiskās enerģijas ir ietvertas šī laikmeta dāvanās. Tieši – piecas. Jūs teiksiet, ka mēs nevaram neņemt vērā pašu galveno kārtu, jo tā atrodas trīs dimensiju realitātē. Ja jūs tā teiksiet, jums būs pilnīga taisnība. Tad kopā iznāk sešas enerģijas, bet es joprojām turēšos pie piecu koncepcijas, jo DNS Pirmo kārtu vienmēr ietekmē tas, kas notiek citās kārtās. Pirmo kārtu jūs esat identificējuši kā trīsdimensiju dubultspirāli ... šī ir lineārā ķīmija, ko jūs varat redzēt zem mikroskopa. Lai gan tās daļas nemainās, tomēr viņu mijiedarbību nosaka parējās 11 (kārtas). Tādējādi – pirmā kārta vienmēr atrodas kustībā. Tā ir ķīmija; tādējādi tā rāda, ko jūs redzat un sajūtat.


Numeroloģijā, skaitlis pieci ir pārmaiņu skaitlis, un tas mums tieši šajā mācību stundā ir nepieciešama šī enerģija. Šo kārtu piecas enerģijas vai identitātes ir skaitlis divi, skaitlis seši, septītās un astotās kārtas kombinācija, un skaitlis deviņi. Šie skaitļi attēlo piecas enerģijas, kas ietver sešas kārtas. Es izskaidrošu tos pakāpeniski un uzskaitīšu viņus vēlreiz pārskatā. Šī ir ezoteriska mācība un tā ir sarežģīta. Tā ir skaista, jauna un sāk izskaidrot jums dažas lietas, koncepcijas, kuras jums ir nepieciešams zināt. Tā sniedz jums izskaidrojumu pārmaiņu sākuma dāvanām, un piedāvā jums tādas īpašības, ar kuru palīdzību jūs varēsiet darīt to, ko agrāk nevarējāt darīt. Tā sāk izskaidrot neizskaidrojamo.

Esmu jau jums devis šīs mācību stundas kopīgo numeroloģiju. Tātad – mēs jau esam šajā numeroloģijas enerģijā. Ja jūs vēl šaubāties, ka mēs strādājam ar skaitļa pieci enerģiju, tad izdariet sekojošo: ņemiet otro kārtu, sesto kārtu, septīto kārtu, astoto un devīto kārtu, un tad  saskaitiet tās kopā, un jūs dabūsiet enerģiju numeroloģijā, skaitļa pieci enerģiju ( 2 + 6 + 7 + 8 + 9 =32). Šis 32, kad to pārvērš par vienu ciparu – ir pieci. Tātad  vēlreiz, pieci nozīmē universālas pārmaiņas. Gatavojaties pārmaiņām!

Tagad, kā mans partneris to sauc – došu jums atrunu (jeb „noliegumu”) (Kryon smaida). Nekādas pārmaiņas ar jums nenotiks, ja jūs to nevēlēsieties. Šīs ir dāvanas Gaismas Meistariem. Ja Gaismas Meistari grib atvērt durvis, ja viņi grib iedarbināt savas kvantiskās daļas ar apzinātas izvēles palīdzību, tad pārmaiņas notiks. Ja nē, nekas vispār nenotiks. Jūsu realitāti uz šīs planētas vada Cilvēka apziņas izvēle.

Tiem, kuri neizprot šo koncepciju, es vēlreiz atkārtošu ļoti slavenu Hārdija Paradoksu. Tas apgalvo (jūsu pašu zinātnē), ka kvantu stāvoklī, fotoni, kuri tiek novēroti, maina savas īpašības. Un nav šeit nekādas atšķirības, jūsu nodoms ir šī novērošana, kas rada pārmaiņas jūsu DNS. Bez nodoma nekas nenotiek.


Kāds labs ārsts ar pa pusei Lietuviešu vārdu (Kryon komandas loceklis – Dr. Tods Ovokaitis) to ir ļoti labi izskaidroja. Viņš saka, ka DNS ir ļoti līdzīga vispilnīgākajai reaktīvajai lidmašīnai, kas jebkad ir izgatavota. Tomēr enerģija, kura sarunājās ar jūsu DNS caur magnētisko lauku, uz šīs planētas Zemes vienmēr ir bijusi zema. Salīdzinot ar meistarības enerģiju, salīdzinot ar praviešiem, jūsu DNS vienmēr ir bijusi ļoti zemā enerģētiskā līmenī. Tādējādi, visos laikos, visā jūsu vēstures laikā visiem cilvēkiem šī brīnišķīgā reaktīvā lidmašīna spēja brīžiem tik vien kā pacelties, tad atkal nolaisties atpakaļ uz skrejceļa. Tāda, lūk, ir šī ziņa, un tā tas vienmēr ir bijis. Ļaujiet mums uzskaitīt – kas tad ir mainījies.


Mācība par DNS ... kvantiskās mācību stundas jums un jūsu pagātnei


DNS otrā kārta ir aprakstīta kā Cilvēka Būtnes dzīves mācībstunda. Ir vieglāk šo visu saprast, ja jūs DNS sadrumstalojat enerģijās, tad ievietojiet to trīsdimensionālā mācībā.Ir svarīgi, lai jūs saprotiet, kas ir dzīves mācībstunda, un kāpēc tā atrodas jūsu DNS iekšienē. Jūs ierodaties uz šīs planētas ar šo dzīves mācībstundu, un tas ir kaut kas, kas ir bijis izveidots saskaņa ar Akašas Ierakstu. Citiem vārdiem izsakoties, jūsu dzīves mācībstunda ir saistīta ar jūsu iepriekšējām dzīvēm.


Tādējādi –tā kā tā ir saistīta ar iepriekšējām dzīvēm, jūsu personīgajiem Akašas DNS pierakstiem, tad tā ir saistīta arī ar septīto un astoto kārtu (jūsu DNS Lemūrijas kārtas). Jau šajā brīdī tās mijiedarbojas, vai ne? Neviena kārta nestrādā viena – atsevišķi, bet atgriezīsimies pie otrās kārtas.

Starp jums daži varētu sacīt: „Dzīves mācībstunda? Izklausās kā karma.” Tā nav. Tai nav nekādas saistības ar karmu. Tieši pretēji, tā ir enerģija, kas jums pārklājas, ko daži no jums ir nosaukuši par sūtību. Kas ir tas, kas jūs vada? Kad jūs šeit ierodaties, dažiem no jums šūnas dzied vēstījumu, kura saturs ir – „Es negribu būt vientuļš/a.” Kā jūs domājat, kas ir jūsu mācībstunda? Būt vientuļam! Neizklausās godīgi, vai ne? Bet tā ir mācībstundas enerģija.

Lai vai kas veidotu jūsu „puzli”, kas pārstāv jūsu iepriekšējo dzīvju neatrisinātās lietas – tas kļūst par jūsu dzīves mācībstundu. Šajā zālē ir ļoti daudz cilvēku ar ļoti līdzīgu dzīves mācībstundu un, kad es pastāstīšu, kas tas ir – tad jūs zināsiet, ka man ir taisnība. No paaudzes paaudzē, Baltijas dzīves realitāti noteica kāds cits. Jūs esat šis, jūs esat tas. Jūs domāsiet tā, jūs domāsiet šādā veidā, un daudzi no jums saprot, par ko es runāju. Tāpēc – šeit ir tik daudz līdzīgu dzīves mācībstundu šeit, šajā zālē: Nekad vairs nevienam neļaujiet noteikt jūs kā sabiedrību(mācīt – kādiem jums jābūt). Ļaujiet jums piederošajai brīvībai un neatkarībai izplesties atspoguļoties jūsu apziņā .Tā nav karma, bet tas ir ļoti personīgi un atspoguļojas tajā – ko jūs dariet attiecībā pret citiem. Tieši tāda ir jūsu dzīves mācībstunda.

Vai jūs zināt, kā tas ietekmē jūs kā grupu? Tas ļauj jūs enerģijai pacelties gaisā! Neesiet pārsteigti, ja šeit notiks pamošanās, jo šai vietai ir gara atbalsts. Tādā veidā arī viss notiek. Tā ir otrā kārta un pašlaik tā mainās. Tā tiek pārveidota. Tā tiek mainīta. Jūs varētu jautāt: „Labi, kā tad tā tiek mainīta? Dzīves mācībstundai ir jābūt dzīves mācībstundai. Kā gan tā var tikt mainīta, ja tā pamatojas tajā, kas jau ir noticis?” Es atbildēšu šādi: Tā ir pārveidota saskaņā ar tās spēju manifestēties (realizēties dzīvē). Tātad mācībstunda var būt tā pati, bet mācībstundas rezultāts ir ļoti pastiprināts. Palieciet ar mani.

Kārta, kura vienmēr ir iesaistīta visā ir numur seši. Vai jūs zināt skaitļa seši numeroloģiju? Paskatieties iepriekš, mēs jums esam stāstījuši: skaitlis seši pārstāv Augstākā-Es enerģiju. (Pauze) Ja jūs par to neesat dzirdējuši jau agrāk, jums tas ir jādzird tagad: Kur ir Augstākais-Es? Nu labi, pamatojoties uz jau manis teiktajiem vārdiem, tam vajadzētu būt augstāk, pareizi? Bet tā tas nav. Vienīgais, kāpēc viņa ir augstāk, ir tas, ka jūs to tā uztverat. Tā atrodas tādā vietā, ka jūs gribas viņu dievināt. Vai jūs aptverat – cik daudzi no jums iet uz dievnamiem, lai savienotos paši ar sevi? Tādējādi – jūs metaties ceļos un jūs dzirdat mūziku, un jūs lūdzat paši sev!

Es tagad nezaimoju. Es jums sniedzu būtības informāciju par to, kā Cilvēki darbojās, un par jūsu Dieva uztveri. Augstākais-Es, tas milzu eņģelis, tas zeltītais, tā jūsu daļiņa, kura ir savienota ar otru priekškara pusi, kura ir jūsu būtības dvēsele, vienmēr jums ir izskatījusies kā Dievs. Jā, tā ir jūsu daļa... un tā atrodas jūsu DNS iekšienē! Jūs gribētu būt savienoti ar viņu visu laiku, vai ne? Labi, kopš šī jaunā enerģija parādījās, viņa pieprasa – lai jūs visu laiku ar sevi strādātu, jo agrāk tas nebija pieejams vienkāršai Cilvēka apziņai. Bet tagad Ir!

Kā būta ar nepārtrauktu 100% pieslēgumu savam Augstākajam-Es? „Labi, tagad Kryon, ja man tas būtu, es būtu kā meistars.” Tieši tā! Un kas tad jūs attur no domas, ka kaut kas tāds ir iespējams, mīļais Cilvēk? Vai tas jums ir mazliet par grandiozu? Tas nav par grandiozu! Tā ir savas dzīves sūtības sajūta, ka jūsu dzīvei ir kāds svēts iemesls – tas, kāpēc jūs esat šeit. Ak, pārmaiņas nāk un iet, bet tā ir tikai dzīve. Dieva mīlestība vienmēr ir jūsu sirdī, jūs vienmēr esat saistīti. Pārslēgšanās enerģija sāk izmainīt priekš jums iespēju, lai tā būtu ar jums kopā visu laiku; un tagad aizvien vieglāk ir sasniegt meistarību.

Sestā kārta būs iekļauta ikvienā instrumentu komplektā, kuru es jums jelkad aprakstīšu. Tātad – intelektuāļi, kuri grib visu salikt trīs dimensijās, skaitīs kārtas numeroloģiskos nolūkos un teiks: „Labi, ja jau šī kārta ir visu laiku iesaistīta – vai tad mēs to rēķinām, vai arī nē?” Es jums teikšu, lūk, ko, tam patiešām nav nekādas nozīmes. Jo tā turpina mainīties kopā ar ikvienu kārtu, ar kuru tā sadarbojas. Kāpēc gan censties notvert šo izvairīgo enerģiju, kura ir kvantiska? Vai jums tiešām viņa pilnībā ir jāsaprot, lai jūs to spētu lietot? Tātad, otrā kārta ir dzīves mācībtunda un sestā kārta ir Augstākais –Es. Viņas abas ir iesaistītas šajā instrumentu komplektā. Un nu mēs esam nonākuši līdz tām divām ļoti svarīgajām kārtām, par kurām jau pieminējām agrāk.


Publicēts no http://www.kryon.com/k_channel09_Riga.html

No angļu valodas tulkoja Evita Kristapsone, septembris(2009) (www.taidzi.lv)

Pievienots: 2009/10/11