Sākam DNS aktivizāciju

Kryon vēstījis caur Lī Kerolu

Sākam DNS aktivizāciju. „Beginning Activation of DNA”


Kryon vēstījums šī gada 15.martā, Rīgā, Latvijā.


Lai palīdzētu lasītājam, šis vēstījums tika vēlreiz vēstīts (caur Lī un Kryon) un papildināts, tādā veidā sniedzot vēl skaidrāku izpratni. Bieži dzīvajā vēstījumā ir ietverta enerģija, kura satur tāda veida saziņu, kuras nav rakstītajam vārdam. Tā kā izbaudiet šo uzlaboto ziņu, kura tika nodota 2009.gada martā Rīgā, Latvijas galvaspilsētā.Sveicināti, mani mīļie. Es esmu Kryon no Magnētiskā Dienesta. Un atkal mēs varam sacīt, ka šajā vietā klātesošā enerģija ir tīra. Atkal mēs sakām, ka nav nekāda iepriekšnoteikta kārtība vai  manipulācijas. Nav nekādu plānu gūt varu pār jūsu gribu; vienīgi velēšanās atvērt jūsu sirdi.

Cilvēki meklē Radītāju, un viņi dara to gandrīz kopš dzimšanas brīža, jo viņiem kaut kā pietrūkst. Es saukšu to par mūziku, to dziesmu, ko viņi jau ir dzirdējuši mūžiem ilgi priekškara otrā pusē... manā pusē. Kāds gan tas ir šoks – piedzimt uz šīs planētas Cilvēka ķermenī, pēkšņi ietērpties šūnu struktūrā – kura tev jau atkal ir uzdāvināta. Kāds gan tas ir šoks sistēmai, kuru sauc par dvēseli. Viena visacīmredzamākā lieta pārejot no vienas puses otrā ir sajūta, ka jūs pēkšņi esat vientuļi. Tad jūs veltāt visu pārējo jūsu dzīvi šīs trūkstošās daļas meklējumiem.

Daži no jums ir to atklājuši, iespējams tas ir noticis jūsu lūgšanu namos – jūs to sajūtat, kad jūs metaties ceļos un lūdzat Dievu ... un tad mīlestība plūst pāri jums. Vai tad ne tāpēc jūs vienkārši gribat tur uzturēties? Tas ir brīnišķīgi. Daži no jums to, savukārt, ir izjutuši savās meditācijās. Skaisti, tā tas ir! Tas ir kaut kas fizisks, kas jums jāizdara, lai atjaunotu šo iztrūkstošo saikni.

Šajos īsajos brīžos viss ir labi. Šajos brīžos jūs jūtaties tā, it kā radītu laiku, kurā jūs pieskaraties Dieva sejai – kaut mazliet. Un, kad jūs to darāt, tad jūs dzirdat mūziku un viss ir labi. Jūs tērējat ļoti daudz laika, lai atkal radītu kaut ko, kas pietrūkst... pietrūkst jau kopš dzimšanas brīža.

Cilvēce vienmēr to ir darījusi. Es zinu kāpēc, jo man šī mūzika nekad nebeidz skanēt. Es jums ko teikšu, kā Kryon, es nespēju iztēloties eksistenci bez šīs mūzikas. Debesu kori to dzied gaismā manā priekškara pusē, un pie tā mēs visi esam pieraduši, jo esam mūžīgi un piederīgi šeit. Jūs arī esat pavadījuši mūžību abos virzienos, klausoties tajā, tomēr tā tiek pilnīgi atslēgta tajā brīdī, kad jūs ierodaties uz Zemes. Tam jābūt ļoti nomācoši Cilvēkam, ka tās šeit nav ... ka tā ir aizgājusi prom.


Tātad mēs sākam savu mācīšanu šodien, un mēs sākam, sakot šo: Šeit ir jauna enerģija uz šīs planētas, un šī enerģija meklē ceļu, kā aktivizēt jūsu dvēseles enerģijas daļas, kuras mēs saucam par DNS. Tā ir jūsu ķermeņa daļa, kura vienlaicīgi ir gan 3D(trīsdimensionalitātē) un multi-D (daudzdimensionalitātē) – tur, kur atrodas Augstākais - Es. Tiklīdz jūs aktivizējat enerģiju, kuru jums sniedz jaunie instrumenti, jūs arī aktivizējat magnētiskā režģa pārkārtošanos, Kristāliskā Režģa pamatu, Gaijas vibrāciju ciklu, ko Maiji ir pareģojuši... visas šīs lietas ("rotaļlietas" :)) – tulkotāja piezīme) jau atrodas spēles laukumā. Tad jūs arī iekustiniet Harmoniskās Konverģences enerģiju, un tas viss kopā jums dod atļauju uzsākt svēto izlaiduma procesu, ko sauc par meistarību.   

Šie meistarības instrumenti – pielaide, lai jūs spētu saprast kvantu apziņas stāvokli, kas ir jūsu iekšienē. Šī atklājumu procesa laikā, daži no jums atkal sāks dzirdēt mūziku.Es apsolu. Tas nebūs nekas tāds, kas jums būtu jāpilnveido sēžot un meditējot, jo DNS, kad tā ir aktivēta, tāda arī saglabājas – paliek izmainīta. Jums tā nav jāizslēdz un jāieslēdz atkal no jauna. Tā visa ir sarežģīta mīkla, un es ierosināju manam partnerim šovakar būt uzmanīgākam un lēnākam, lai viss tiktu virzīts atbilstoši, izskaidrots īsi un kodolīgi, un izplatīts ar mīlestību.

Tas, kas sekos tiks, uzrakstīts grāmatā, tādējādi – šīs ir instrukcijas, kuras mans partneris (Lī) dzird pirmo reizi. Grāmata par DNS tiek gatavota un šī būs viena no tās nodaļām, kura būs ļoti praktiska, jo visa iepriekšējā informācija ir bijusi ļoti akadēmiska ... 12 DNS kārtas, kā tās tiek apzīmētas, kādi ir to nosaukumi, kādi mērķi. Bet tagad būs daudz vairāk, ko pievienot šim stātam, un šodien es esmu izvēlējies šo informāciju sniegt šajā lieliskajā vietā (Arēna Rīga), šajā daudzu valodu vietā (Baltijā), nesen brīvību atguvušajā vietā.

Ir kāds iemesls, kāpēc mēs to atklājam jums šeit, un daļa no šī iemesla ir, ka šis nav Rietumu vēstījums! Tas ir universāls vēstījums visai ģimenei, un viņi sēž manā priekšā pašlaik, klausoties dažādās valodās (Igauņu, Latviešu, Krievu, Lietuviešu, Angļu), bet jūt viņi tikai vienu valodu – un tā ir trešā valoda, mīlestības valoda.


Un Mācības sākas...

Tiem, kuri klausās tāda veida vēstījumus kā šis, uzdod manam partnerim tādus jautājumus: „Kas tajā DNS ir tik sevišķs? Kāpēc Kryon vienmēr runā par DNS? Kāpēc viņš nerunā par eņģeļiem un ezoteriku? Kāpēc viņš mums nepastāsta, kāpēc mēs šeit esam? Nē – tā vietā , viņš tikai grib runāt par ķīmiju. ” Mans mīļais, ja jūs esat viens no tiem, kas to ir teicis, tad jūs joprojām nesaprotat to milzīgo noslēpumu, kurš ir atklāts: jūsu šūnu struktūras iekšienē atrodas meistarības instrumenti, un tie nav neredzami. Viņi ir daļa no jūsu šūnu struktūras, kuru zinātne šodien pēta pavisam citādi. Garīgie noslēpumi atrodas jūsu DNS struktūrā! Meistarības instrukcijas atrodas jūsu DNS struktūrā! Tādējādi, DNS ezoteriskās studijas kļūst par meistarības, Dieva mūsos un ieejas durvīm „kas ir viss” studijām.

Jūsu ķermenī ir simtiem triljonu kopiju no jūsu dubultspirāles, un es esmu jums nosaucis vārdos enerģijas, kas atrodas tajās iekšā. Tagad mēs runāsim par dažām īpašām enerģijām, par enerģiju komplektu. Tomēr, pirms mēs runāsim par detaļām, mums vēlreiz būtu jāsniedz jums daži scenāriji, kuri jums ir jāsaprot.

Cilvēciskas būtnes vēlas sarakstus! Jūs vēlaties sadrumstalot pilnīgi visu, lai varētu savā prātā linearizēt un saprast, kā lietas darbojas. Tas palīdz jums mācīties, kopš jūs esat pieraduši lineāri domāt. Jūs arī esat pieraduši, ka ķīmiskiem un mehāniskiem procesiem ir tikai viens mērķis. Pat vissarežģītākās ķīmiskās funkcijas darbojas vienādi katru reizi. Jūs izpētiet, kas ko dara, un tad pielietojat to pašu īpašību sarakstam, kas visu laiku parādās noteiktā secībā. Galu galā jūs kļūstat par ķīmiķi, kurš pārzina šos lineāros procesus.

Kvantiskā DNS nedarbojas lineārā veidā. Tātad, jūs nevarat sadalīt daļās tās funkcijas. Lūk - kā es domāju: vissarežģītākajās mašīnās uz pasaules, pat tajās, kurās ir desmitiem tūkstošu detaļu, - daļas dara vienu un to pašu. Jums var būt kaut kas, kas ir tūkstošiem reižu sarežģītāks kā vislabākais pulkstenis, bet atsperes un slēdži vienmēr būs atsperes un slēdži. Viņi dara vienu un to pašu atkal un atkal – tikai sarežģītā veidā.

Jūsu visgudrākā elektronika dara tieši to pašu. Viņi nodrošina miljoniem identisku procesu atkal un atkal, un elektroni savās trajektorijās vienmēr veic vienu un to pašu pārslēgumu... vienkāršs process veikts ļoti ātri lineārā sarežģītībā. DNS iekšienē nekas tāds nenotiek. Tā nav mašīna. Jums jāsāk domāt par DNS kā būtni, kura ir totāli un pilnīgi interaktīva pati ar sevi. Ja viena daļa mainās, nākamā daļa arī mainās. Tādējādi, jūs nevarat atrast tādas specifiskas DNS daļas, kuras veiktu kādu vienkāršu identisku darbību. Padomājiet par to sarežģīto pulksteni, kuru es jau pieminēju. Ja nu tas būtu starp-dimensionāls, un atspere pēkšņi varētu kļūt par slēdzi, un slēdzis var mainīt veidu un izmēru kā nepieciešams? Padomājiet par to – tā daļa, kura vairs ilgāk nav nepieciešama, vienkārši izzūd un , ja kaut kas, kas nepieciešamas – tur nav, tad tas parādās! Tas patiešām , būtu sarežģīti, vai arī nē? Un vēl piedevām, šis kvantiskais pulkstenis pats izlemj manīt laika rāmjus, kuriem tas bija izveidots. Dīvaini? Tā ir kvantiska DNS. 

Kādu laiku atpakaļ mēs izskaidrojām 12 DNS kārtas kā tās eksistē teorētiski. Mēs bijām ļoti rūpīgi, tomēr – nepastāstījām jums, ko katra kārta īsti dara. Mēs tikai izskaidrojām viņu mērķus un viņu enerģiju vai glabāšanas kodus. Jūs to redzēsiet pēc brīža. Bet – kad viņi strādā kopā, ikviens pielāgojas; tas ir tā – tas izmainās atkarībā no tā, ko dara cits. Tā kā jūs varētu sacīt, ka jums ir ierīce, kur visas daļas turpina pārslēgties un mainīties atkarībā no tā, kas ierīcei ir nepieciešams. Tas ir sarežģīti, tas ir kvantiski.

Kvantu stāvoklī – laiks nepastāv. Kvantu stāvoklī nav kādas noteiktas vietas, kur viss atrastos. Kvantu mehānika nosaka, ka jebkāda matērija, ja jūs to tā gribat saukt, vai arī jebkura enerģija, ja gribat saucat to tā, viss it visur ir kopā – viss kā viens. Iedomājieties tik kaut ko tik sarežģītu! Tagad iztēlojaties to pavairotu simtiem tūkstošiem reižu jūsu ķermenī.

Ir vēl kaut kas. Pat pirms mēs sākām uzskaitīt šīs daļas, kas ietilpst jaunajā instrumentu komplektā, ir vēl kaut kas.

[Pauze]

Mans partneris kavējās, jo es viņas to rādu, bet viņš nevar atrast vārdus. Zinātnes šajā jomā vēl nav. Tas viss viņam ir jaunums. Lai DNS darbotos atbilstoši, lai tā spētu veikt savus ezoteriskos un kvantiskos uzdevumus, par kuriem mēs runājām, tad 300 triljoniem DNS daļiņu visām vienlaicīgi būtu kaut kas jāzina! Ir kāds komunikācijas process, kurš norisinās mikroskopiskā DNS daļā jūsu kājas īkšķa nagā un vienlaicīgi arī jūsu visgarākajā matā uz galvas. Viņiem abiem kaut kas ir jāuzzina vienā brīdī. Tad šim triljonam daļiņu ir jāpiekrīt, tām ir jābūt vienoti apziņas asimilēšanas enerģijai. Tam visam ir jānotiek trīsdimensiju konstrukcijā – tas ir jūsu realitātē. Zinātnieki nav aprakstījusi šādu procesu, tam nav nosaukuma – izņemot vienu, kuru izmanto fotonu aprakstiem – „mudžeklis” (pinums)

Tā vietā arī ir „enerģiju saplūšana.” Saplūšana angļu valodā nozīmē enerģiju sajaukšanās kopā, lai tās kļūtu par kaut ko citu – vienotu. Zinātne vēl to nesaskata DNS iekšienē, bet kaut kādā līmenī viņi nojauš, ka tādai ir jābūt. Kā gan citādi cilvēka ķermenis spētu darīt to, ko viņš dara?

Šūnu struktūra ir īpaša un unikāla. Līdzīgi kā lineāra ierīce, tā ir specializēta, un jūs noteikti esat dzirdējuši par cilmes šūnām, kurām ir šī specializācija. Bet DNS ir identiska visā ķermenī. Tā nav specializēta. Jums nav kājas īkšķa DNS vai matu DNS, vai sirds DNS. Jums ir vienīgi jūsu pašu unikālais DNS. Triljons kopiju no viena un tā paša Cilvēka kvantiskā projekta ir jāsarunājas savā starpā vienlaicīgi vai arī jūsu eksistence izbeidzas. Kā viņas to dara? Zinātnē tam patiesi nav dots vārds procesam, kurš apraksta komunikāciju starp DNS cilpām, bet tas noteikti būs. Tas kvantiskums magnētisma „zupā”.

Tagad papētīsim kā šī komunikācija notiek, un puzles daļiņas sāk pulcēties. Jo magnētisma meistars ir jūsu priekšā. Daudzi no jums gadiem ir domājuši, ka Kryon magnētiskais atribūts ir režģis (viņa darbs šeit ir saistīts tikai ar darbu ar režģi). Tā ir tikai daļēja patiesība, īstenība tas ir – par DNS magnētismu. Kā mans partneris jau norādīja lekciju sērijā, ko jūs noklausījāties šodien nedaudz agrāk, tad ir kaut kas – kas jums būtu jāzina par DNS, un tas ir – ka tai ir magnētiskie komponenti. Katrai DNS cilpai ir magnētiskais lauks, kas pārklāj katru nākošo cilpu, kurš savukārt – pārklāj nākošo. Simtiem triljonu pārklājumu ir vienādi, un ar vienu apziņu. Tas ir magnētiskais nospiedums („imprints”), kuru Cilvēks nēsā visapkārt sev līdzi. Magnētisms ir starp-dimensionāla enerģija, kvantiska enerģija, un šis nospiedums rada Cilvēka auru. Aura nav magnētiskais lauks un jūs nevarat saskatīt auru ar magnētisku aprīkojumu. Aura ir rezultāts DNS komunikācijas saplūšanai ar Cilvēka ķermeni, kvantiskais imprints, enerģiju saplūšana – lai radītu kvantisko lauku, kas pagaidām vēl nav izmērāms ar kādu ierīci uz šīs planētas.

Es stāstu jums šīs lietas, jo jums ir jāsaprot – ka tas, kas notiek DNS iekšienē, notiek viss vienlaicīgi arī ikvienā tās enerģētiskajā kārtā. Padomājiet par šo koordināciju, par šo puzli. Ja jūs gatavojaties kaut kāda veida ezoteriskai aktivēšanai, kas ir pilnīgi jauna jūs DNS iekšienē, padomājiet par to – kas tur norisināsies! Simtiem triljoni daļiņu saņems to visu vienlaicīgi. Kāda gan varētu būt sajūta?


(turpmāk vēl)


*Šo informāciju jūs varat brīvi izdrukāt, kopēt un izplatīt kā vēlaties. Tomēr to aizsargā autortiesības, kas aizliedz to tirdzniecību jebkurā veidā.


Publicēts no http://www.kryon.com/k_channel09_Riga.html

No angļu valodas tulkoja Evita Kristapsone, septembris(2009) (www.taidzi.lv)


Pievienots: 2009/10/09