Kļūstot Kvantiski

Kryon vēstījis caur Lī Kerolu


Kryon vēstījums šī gada 13. jūnijā, Sedonā, Arizonas štatā, ASV.

Gadskārtējā Kryon Vasaras Gaismas Konferencē.Lai palīdzētu lasītājam, šis vēstījums tika vēlreiz vēstīts (caur Lī un Kryon) un papildināts, tādā veidā sniedzot vēl skaidrāku izpratni. Bieži dzīvajā vēstījumā ir ietverta enerģija, kura satur tāda veida saziņu, kuras nav rakstītajam vārdam. Tā kā izbaudiet šo uzlaboto ziņu, kura tika nodota 2009.gada jūnijā Sedonā.


Sveicināti, mani mīļie, Es esmu Kryon no Magnētiskā dienesta. 20 gadus atpakaļ, Es sacīju šos vārdus manam partnerim. Vai jūs zināt, ko viņš man atbildēja? „Tev ir jāizmaina savs vārds. Tas nav pietiekami pūkains. Tas nav pietiekoši eņģelisks un kurš jelkad būtu ko dzirdējis par magnētisko eņģeli?” Tas ir tas, ko viņš teica, tas bija 20 gadus atpakaļ.


Šodien, kad jūs sēžat šajā vietā, galu galā - vai jūs saprotat, kā zemes magnētisms ietekmē jūsu dzīves? Vai tam nav nekāda nozīme, ja arī mēs to zinām priekškara otrajā pusē? Vai tam nav nekāda nozīme, ja šie fakti ir sinhronizēti, ka fiziskie fakti, fraktāļu fakti un apziņas fakti – tie visi attiecas uz to, kāpēc jūs šeit esat? Varbūt jūs šeit atrodaties tāpēc, lai veicinātu izvēles punktu garīgo

sastāvdaļu.


Tagad jūs esat sākuši dzirdēt to zinātniski (runājot par šodien agrāk Grega Bradena prezentēto pētījumu). Dažiem no jums tas bija tieši tas, ko jūs bijāt gaidījuši, bet priekš magnētisma meistara tam nebija nekādas nozīmes. Varbūt pat vēstījumam nebija nekādas nozīmes. Cilvēks, kurš sēž krēslā, jūs sakāt, „izliekas, ka saņem ziņas no priekškara otas puses.”


Pašlaik nedaudz atkārtosim. Ja vēlaties, tad varat iet un sameklēt pirmās ziņas, kuras es sniedzu 1989.gadā. Es jums stāstīju: būs tāds laiks, kad jūs vairs nevarēsiet audzēt labību tur, kur jūs audzējat pašlaik. Mēs arī teicām, ka vietās, kur nekad neaudzēja – audzēs! Es stāstīju arī par to pamatīgumu, kas attiecās uz pārmaiņām klimatā. Es jums to teicu. Un tagad jūs to piedzīvojat!


Es runāju par apziņas pārslēgšanos (shift) un tas ir šeit, un tiem – kuri vēlas uzzināt, kad tas notiks, es pateikšu... jūs to esat nokavējuši! Tas jau ir jums visapkārt. Tas ir tas, kas ir noticis kopš 80-to gadu beigām, un tas ir tas, kas noticis šajā gadā. Tas ir visapkārt jums. Tas ir izvēles punkts... punkts, kurā Cilvēka apziņa izvēlas anulēt atkārtojušās fraktāļu enerģijas uz planētas.


Mēs stāstījām jums, ka globālā sasilšana bija cikliska un ka jūs to neizraisāt. Vai jūs tagad tam ticat? Tas tika vēstīts, bet tagad jums ir zinātne, kas to var parādīt. Mēs jums stāstījām, ka šī sasilšana būs īslaicīga, kas novedīs pie aukstuma perioda. Tagad šis fakts ir publicēts daudzās vietās, un tagad par to runā arī zinātne. Vai jūs tagad ticat?


Šie ir tie, kuru intelekts sāk apvienoties ar emocijām. Jūs sākat uztvert ziņu. „Varbūt viss ir kārtībā, ka mūs uzrunā nebūt ne pūkains eņģelis,” jūs tagad sakāt. Varbūt ir normāli saņemt patiesību no kāda, kas tevi mīl, no mājām. Varbūt ir pilnīgi normāli, ka ar tevi sarunājas magnētisma meistars?


Vai jūs kādreiz esat vēlējušies uzzināt, kāpēc šīs ziņas tiek dotas tieši šādā veidā (kā gara vēstījums) un kāpēc tik ilgu laiku atpakaļ? Varbūt tā ir kārtējā sakritība? Jūs sākat izsekot pagātnē un jautājat, „Kad tas viss sākās? Kad zinātnieks Gregs sāka savu ceļojumu? Kad mans partneris sāka savu ceļojumu? Kad dažas atklāsmes notika jūsu dzīvēs?” Dažiem dziedniekiem, kuri sēž šajā publikā ir interesanti sākuma datumi. Kad skolotāja Pegija saņēma savu pirmās fāzes atklāsmi (runā par Peggy Phoenix Dubro)? Jūs varat izsekot pamatā aptuveni 20 gadus atpakaļ, tieši tad, kad pārslēgšanās sākās ... tieši tad, kad noskaņošana, izlīdzināšanās (alignment) sākās. Vai tā ir pietiekama sakritība priekš jums? Kad dakterim Todam (Ovokaitim) bija savu izgudrojumu pirmās atklāsmes? Tas viss bija šajos gados, par kuriem mēs runājam. Par daudz sakritību? Varbūt.


Šis ir pēdējo sešu mēnešu ziņu apkopojums. Šajā laikā es esmu sniedzis jums informāciju par to, kas notiek ar jums. Šodien es gatavojos sniegt jums informāciju, kam ir nozīme šajā izvēles punktā.


Šeit ir tie, kuri sacīs, ka Cilvēkiem nav nekāda iemesla darīt kaut ko citādi šajos apstākļos - nekā viņi ir darījuši agrāk. Ir arī tādi, kuri sacīs, ka viss nolemts neveiksmei. Katrs cikls, katra civilizācija cietīs neveiksmi pie noteiktu notikumu un civilizācijas atribūtu parādīšanās. Viņi saka, ka Cilvēka daba nekad nepārslēgsies, nekad nemainīsies, ka šie cikli vienmēr atkārtosies, atkārtosies un atkārtosies. Šeit es saku, ka šis konkrētais cikls ir citāds. Tagad jūs esat sasnieguši noteiktu līmeni, kurā jūs sākat mainīties un evolucionēt kvantiski. Mazāk kā vienam procentam planētas iedzīvotāju ir jāizdara šīs izvēles, lai planēta pilnībā izmainītos.


(turpmāk vēl)


Publicēts no http://www.kryon.com/k_channel09_sedona.html

No angļu valodas tulkoja Evita KristapsonePievienots: 2009/09/29