Z E M E S Ž U R N Ā L A

Celia Fenn

Fragmenti no septembra (16.09.2009) Z E M E S  Ž U R N Ā L A 16.septembris: „Skaidrība un līdzjūtība: Pēc 999 Spēcīgo 9.septembra pārejas enerģiju atmodā, ir sajūta, ka mēs vienlaicīgi ejam cauri kādām nestabilām un trauksmainām enerģijām. Tas ir tā, it kā gandrīz būtu nepieciešamas kāds „nostādinošs” process, jo spēcīgi jauni gaismas viļņi tiek pielāgoti mūsu realitātes „spektram.” Šī procesa atmodas laikā mēs varam pieķert sevi tādā stāvoklī – ka mēs nezinām, kur īsti mēs atrodamies un kas mums apkārt notiek.

Mēs patiesi esam jaunā telpā un vietā, un daudzi no mums piedzīvo dīvainuma un neziņas sajūtas. Jūs varat izjust, ka neatpazīstat šo vietu, kas kādreiz ir bijusi tik zināma. Vai arī jūs nezināt – kā un kurp iet, jo viss jums izskatās tik atšķirīgi un „svešādi.”

Labi, būt apzinātā un modrā stāvoklī, tas nozīmē – ka jūs apzināties dzīvi visā tās daudzkrāsainībā. Un – kad dzīve plūst, kā tas ir bijis domāts, tad beigas un sākumi ir daļa no grandiozās plūsmas. Mēs sakām uz redzēšanos pat atverot durvis uz jauniem piedzīvojumiem un jaunām iespējām. Un - atļauja sev dziļi piedzīvot šīs enerģijas - ir vienkārši daļa no procesa. Dažreiz mēs jūtam dziļu, spēcīgu prieku un svētību, citreiz mēs izjūtam izmisumu un trauksmi. Bet- mēs jūtam un esam klātesoši paši savās dzīvēs. Un šādos laikos kā tagad, ir ļoti labi ticēt, ka viss būs labi, jo mūs vada mūsu augstākās enerģijas. Ir labi ticēt, ka mums būs enerģija un iedvesma vadīt sevi ārpus jebkurām diskomforta zonām uz jaunām prieka un miera ostām. Jo mēs visi pašlaik mācamies - kā būt par savas realitātes radītājiem.

Viens no visgrūtākajiem jaunās Dimanta Gaismas pārmaiņu aspektiem, ar kuriem mēs dzīvojam, ir pilnīga nodoma un darbības skaidrība, kura šobrīd tiek pieprasīta no mums mūsu dzīvēs un savstarpējās attiecībās. Es atklāju, ka uz visu – kas nav skaidrībā un saskaņā ar augstāko labumu, nekavējoties tiek vērsta mana uzmanība un man ar šīm lietām un problēmām ir jāstrādā – neskatoties uz to, vai es to gribu vai nē. Šobrīd ir tik būtiski, ka mēs izsakām mūsu taisnību un, ka mēs dzīvojam (izstarojam) mūsu patiesību, un, ka mums ir pilnīga skaidrība par to, ko mēs gribam un kurp mēs tiecamies savā dzīvē. Ja mēs tā nerīkojamies, tad mēs tiksim iesaistīti citu realitātēs, kuriem ir skaidrāki nodomi, un – tādējādi, mēs varam pēkšņi nokļūt tādās vietās, kur mēs negribam būt.

Vēl viens Dimanta gaismas efekts attiecas uz mūsu attiecībām. Izdzīvos tikai tās attiecības, kuras būs saskaņā ar augstāko labumu un tās, kuras ir tīras. Tās, kuras sakņojas emocionālā trūkumā un manipulēšanā, ļoti ātri parādīs savu patieso dabu. Un tā, personīgā nodoma skaidrība ir nepieciešama arī attiecībās un visā tajā, kā mēs izpaužam sevi attiecībā pret citiem. Jo tik daudz attiecību sakņojas emocionālā nabadzībā un vardarbībā, ka ļoti daudzi cilvēki atklāj, ka viņu savstarpējās attiecības vairs ilgāk nekalpo vai arī rada lielas problēmas šajā laikā.

Jā, tas nav viegli, un mums ir nepieciešams iekustināt visu savu spēku un resursus, un prasmes, jo mēs radam šo jauno realitāti – Debesis uz Zemes. Mums ir jāmācās, kas mēs esam un jābūt pilnīgi pārliecinātiem par to, ko mēs izstarojam – kas mēs esam. Mums ir jāpieņem, ka esam daļa no plūsmas un pārmaiņām, ko sauc par dzīvi, un ka mēs nepārtraukti augam un maināmies, un dzīvē nekas nepaliek tāds pats(jeb – viss mainās).”


Publicēts no http://www.starchildglobal.com

No angļu valodas tulkoja Evita KristapsonePievienots: 2009/09/28