Prelūdija.

Sen Žermēns caur Astartu.


08.08 uz Zemi ir sākušas nākt spēcīgas Zelta Enerģijas. Tās nesīs, vispirmām kārtām – jaunu informāciju. Tas būs satricinājumu periods – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Priekšā stāvošā laikposma apzināšanās, tā mērķu un uzdevumu aptveršana, pārorientēšanās, pārvietošanās, sagatavošanās, skaudras un izaicinošas situācijas. Tas vēl ir nepilns saraksts tam, kas stāv priekšā. Augusts patiešām ir kā prelūdija  rudens notikumiem.


Prelūdija operā, noskaņo, un pietuvina klausītājus skaņdarba galvenajai daļai. Tādejādi augustā uzmanīgs skatītājs spēs ieraudzīt nākotnes notikumu tēmu. Pamanījāt, ka teicu skatītājs? Tas nozīmē, ka tiek ieteikta izskatīšana, nevis aktivitātes. Galveno uzmanību būtu jāpievērš sev, nevis faktoriem, kas rosina darboties. Būtu nepieciešams pārskatīt personīgo sagatavotību priekšā stāvošajam periodam. Sniegt palīdzību, ja nepieciešams, paturot prātā līdzsvaru un taupīgi tērējot savus spēkus. Jūs varat nokļūt spēku izsīkumā, vēlēdamies visu paspēt, un neizdarīt ko tādu, kas patiešām ir nepieciešams.


Vēl reizi izdariet revīziju sevī, un savā mājā – ļaujiet enerģijām ieplūst brīvi un tādēļ novāciet šķēršļus. Cilvēkam, kas pietiekami Tīrs, augusts būs ievērojams ar jautru rosību, gatavojoties kam nozīmīgam un interesantam. Tiem, kas mazāk sagatavoti, augusts var iezīmēties ar krasām noskaņas maiņām, no eiforijas līdz pat panikai, ar impulsīvu rīcību, ar veselības problēmām (paaugstinātu spiedienu, sirds saslimšanu saasinājumiem, galvassāpēm, elpas trūkuma lēkmēm, ādas izsitumiem un niezi, un psihisku nenoturību). Obligāts noteikums, lai garantētu veiksmīgu šī perioda iziešanu, ir stabilitāte. Nepieciešams koncentrēties uz savām lietām/darīšanām, un netērēt spēkus, citu cilvēku problēmu risināšanai.


Dziedniekiem tas ir īpaši svarīgi. Veltiet, lūdzu, laiku sev, neatstumiet sevi otrā plānā rītdienai.


Vēstījumu saņēmējiem ieteicams pilnībā atteikties no alkohola lietošanas, aplūkojiet un attīriet savu ķermeni, prāta skaidrību un stingri iezīmēt savu lauku un apzināties savas robežas. Neaizmirsties katru dienu sevi pārbaudīt un atstrādāt skaidru divpusēju saikni starp sevi un smalko pasauli.


Grupas, kuras nodarbojas ar pāreju: noskatiet savu darbības lauku, noskaidrojiet vai tas ko jūs dariet ir pašreiz īstajā laikā, nosakiet grupas sastāvu, un tā darbības mērķus, kā arī nosakiet katra grupas cilvēka vibrācijas. Veiciet grupas biedru attīrīšanas rituālus un savienojaties ar atjaunotajām īpašībām.


Lūdzu uztvert šo informāciju pilnīgi nopietni. Jā jūs paši to neizdarīsiet tad augusta enerģijas visu noliks savās vietās, taču daudz stingrāk.


Un visbeidzot atrodiet sevi – patieso starp maskām un pseidopersonībām. Pārstājiet sevi spēlēt – ne vien no apkārtējiem, bet arī PAŠI NO SEVIS. Tas ir aplams ceļš – tā ir dzīvošana ne-savā Telpā. Padomājiet par to  ...


Ar cieņu, Adamus Sen Žermēns.

http://iamthatiam.narod.ru/Astarta_1.htm

tulkoja Maija Č.


Sen Žermēna vēstījums caur Astartu.Pievienots: 2009/08/25