Jaunās dienas Gaismā – Trīskāršais aptumsums.

22.07. 2009


Zvaigžņu Vecākie caur Aluna Joy Yaxk'in


Kopš vasaras saulgriežiem kosmiskie procesi ir paātrinājušies un turpina paātrināties. Paātrinājums pastiprinās, jo jūs izejiet cauri trīskāršam aptumsumam (7. jūlijs, 21.-22. jūlijs un 5.-6. augusts). Trīs aptumsumi simbolizē pagātni, tagadni un nākotni. Aptumsums tā ir tauriņa efekta enerģētikā manifestācija vai tas ko jūs sauciet par merkabu. Šis sakrālais laiks ir piepildīts ar dievišķās pilnības gaismu. Viss, kas atrodas pilnības opozīcijā, tiks atgriezts gaismā. Pirmais aptumsums (7. jūlijs, pagātne- vēsture) un pēdējais aptumsums (5.-6. augusts, nākotne) - tauriņa spārni, vai izplatījums, kurā jūs variet ieraudzīt, ka merkaba griežas. Vidējais aptumsumu punkts (21.-22. jūlijs), tas ir tauriņa viduklis, vai tas ko jūs variet nosaukt par Lielo Mieru vai Avotu. Bet tanī nav nekā mierīga!


Tas, kas mūs visvairāk interesē, ir kā jūs attīstieties šo trīs aptumsumu centrālajā daļā. Centrā valda dziļš, praktiski satraucošs miers. Tas kļūs par centrālo punktu, kur viss savienosies vienā veselā. Tas ir tauriņa vai merkabas centrs. Jūs varbūt apkārtējā pasaulē neieraudzīsiet ne nemazāko pazīmju, kas liecina, ka kaut kas notiek. Taču mēs jums sakām, kas tas tā ir. Kad jūs dziļi ielūkojieties iekšpusē, jūs apjaujiet, ka kaut kas notiek, kaut kas liels. Zemē jūs veidojiet pārdomātu sakņu sistēmu ... stipru pamatu, no kurienes jaunā pasaule izrausies jaunā dienas gaismā.


Laikā kad mēs sniedzam šo vēstījumu, jūs virzieties uz trīsvienības centru. Sakarā ar to, ka jūs kustieties realitātē, kas eksistē apziņas līmenī „Šeit un tagad”, jūs jau sāciet izjust savādu nekustīgumu. Daudzi no jums var justies kā iesprūduši. Liekas, ka nekas nekustās. Taču tā ir ilūzija, kas balstās uz jūsu līdzšinējo pieredzi. Mēs jums sakām, ka notiek daudz kas. Tas var būt nogurdinoši. Jums var likties, ka nepieciešams nosnausties. Jums būs daudz jāguļ. Un kamēr jūs guļat, izmantojiet to laiku, lai iztēlotos brīnišķīgu pasauli. Iztēlojieties, ka visas būtnes dzīvo harmonijā ... veselas un pārtikušas.


Daudzi no jums apjautīs, ka visas pasaules nekārtības ir daudz nesimpātiskākas kā līdz šim. Pēc būtības jūs variet apjaust, ka jums ir apnicis viss, kas notiek jūsu patreizējā realitātē. Jūsu garlaikošanās ir simptoms tam, ka gars ir gatavs atlaist visas nevajadzīgās lietas. Pie tam svarīgi, ka izjūtot ierobežotu kustību jūs turpiniet kustēties. Izdariet kaut ko. Uzceliet kaut ko. Vienkārši turpiniet kustēties. Dzīvībai svarīgi, lai jūs turpiniet kustēties un turpiniet radīt.


Turpinot kustēties un radot, jūs atklāsiet, ka mainās arī jūsu manifestācijas veids. Rūpīgi saplānotie plāni nākotnē būs grūtāk īstenojami. Plānošana tas ir apziņas stāvoklis, kas ieslēgts nākotnē. Nākotne ir tas, kas nav „Šeit un tagad”, tādā veidā plānošana kļūst apgrūtinoša. Atcerieties jūs ieejiet stāvoklī, kas ir vienotība ar mūžīgo, kas ir klātesošs „Šeit un tagad”. To jūs uzzināsiet, pēc tā, cik viegli jūsu nodomi izpaužas vai tie radušies pēkšņi vai instrukcijas vadīti. Grūtāk manifestēt būs prātam. Vieglāk manifestēt būs sirdij. Drosmīga rīcība kļūs par ieradumu. Gaidiet, jebkuri iepriekš radītie plāni mainīsies jūsu acu priekšā.


Mēs sakām, veidojas jūsu nākotnes veiksme. Tā ir visnotaļ stingra prasība un tanī pat laikā satraucoša jaunās pasaules radīšanas daļa.  Jaunās saknes izaug otrā plānā un jūs stipri iesakņosieties nākošajā dimensijā. Izveidot sirds sakņu sistēmu ir dzīvībai ļoti svarīgi. Atcerieties, ka saknes aug tumsā. Augsne, kurā jūs stādiet savas saknes bija labi sagatavota un ir neticami auglīga pateicoties jūsu uzcītīgam un neatlaidīgam darbam. Tas nodrošinās dievišķā nodoma veiksmi... tam ko senči nosauca par Zelta Laikmetu.  Jo spēcīgāka sakņu sistēma, jo diženāka būs jaunā pasaule. Esiet pacietīgi, ļaujiet saknēm ieaugt. Dodiet laiku, lai nostiprinās jaunās pasaules pamati. Drīz jūs izkļūsiet jaunā dienas gaismā, jaunā pasaulē, kas līdzinās brīnišķīgam ziedam, kurš tiecās pretī Saulei.


Atcerieties jūs šai procesā neesiet vientuļi. Miljoniem atmodušos būtņu no visiem dzīvības līmeņiem pa visu zemi palīdzēs pāriet no šīs pasaules jaunajā pasaulē, kuru mēs visi  turam tuvu jūsu sirdīm. Jūs variet nezināt, kas ir šie apskaidrotie, bet mēs jums sakām, ka viņi ir vietā un gatavi rīkoties.

Radītājs virza jūs no vienām jūtām pie citām un māca par pretstatu viduspunktu, lai  jums būtu divi spārni ar ko lidot, nevis viens.

Rumi.

http://www.AlunaJoy.com


Pievienots: 2009/08/02