Kosmiskā Atkalapvienošanās ...Atlaišana ...Un Kustība ...

27.05.2009 Celia Fenn


Šis ir pašu neiedomājamāko pavērsienu un izmaiņu laiks. Viss virzās tik paātrinātā gaitā, ka paliek jau grūti – iet kopsolī ar šo brīdi. Kopš Dimanta Gaismas atnākšanas, un mūsu Kosmiskās Apziņas Atkalapvienošanās ar Kosmisko Sirdi – Pārmaiņu enerģija ir kļuvusi strauja un nemitīga.

Būtība tam, kur mēs tagad atrodamies – slēpjas atlaišanā. Tā vien šķiet, ka atrodamies „mutuļojošā izplatījuma kokteilī”, kur daudzas dimensijas atrodas pastāvīgā kustībā un izmaiņā. Man šķiet, ka – no brīža, kad tika atvērti Atdzimšanas Portāli aprīlī – varena augstu vibrāciju enerģijas plūsma ir izsaukusi tādu sajukumu zemākajos līmeņos, ka dimensijas acīmredzot saplūst, un atdalās – rosinot diskomfortu un haosu. Tā vien liekas, ka kosmiskais kuģis zeme šķērso kādu turbulences zonu, un ka visiem mums nepieciešams atgriezties savās vietās, un piesprādzēt drošības jostas – kamēr pilots tiek ar to visu skaidrībā.

Sasprindzinājums, ko izsaucis sajukums, un augsto vibrāciju Dimanta Gaismas pieplūdums, izpaužas cilvēku dzīvē – fiziskos simptomos, un emocionāli-psihiskā nekārtībā. Esmu ievērojusi, ka augsto vibrāciju Gaisma nesaudzē nervu sistēmu, un es jūtos saspringta un satraukta. Tas arī noved psihisko un emocionālo sistēmu pie pārpūles, un tādejādi šķiet, ka viss tikai pastiprinās un paātrinās.

Atbildes reakcija, bez šaubām, būs visu procesu palēnināšanās. Jo augstākas ir vibrācijas, jo lēnāk enerģija plūst fiziskajā plānā. Tad, lūk – pabūt klusumā un mierā, meditēt un nokļūt savā centrā – tas ir labs veids, kā tikt galā ar haosu un enerģiju paātrināšanos fiziskajā plānā.

Fiziski simptomi Ķermenī – tādi, kā sāpes locekļos, nelaba dūša, reiboņi, kā arī pārmērīgas rūpes un satraukti-panisks stāvoklis rodas tad, kad Gaismas Ķermenis aktivizējas un tiek pārpildīts ar enerģiju, kas skar fizisko Būtni. Labs veids, kā tikt galā ar šādu efektu – dzert vairāk ūdeni, vairāk nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem – lai fiziskais Ķermenis vairāk tiktu hidratizēts un aktivizēts, un lai enerģijas kustētos arī fiziskajā līmenī. Neraugoties uz to, ka varat justies visai noguruši – itin bieži nodarbošanās ar piemērotiem fiziskiem darbiem stimulē enerģiju izkustēšanos – gan fiziskajā, gan arī smalkajos līmeņos.

Mani arī ir aicinājuši ieraudzīt, ka šai varenajā izplatījuma pavērsienā – mēs tiekam mudināti atbrīvot un atlaist – absolūti visas pieķeršanās un atkarības, kas vairs nekalpo mūsu izaugsmei un atdzimšanai Gaismā. Tas ietver arī visu gaidīto par to – kas mums šķiet nepieciešams, vai arī – ko mēs būtu pelnījuši šinī laikā. Daži klienti, ar kuriem nesen biju satikusies, ir stipri pārsteigti par acīmredzamo „neveiksmi” projektos un attiecībās, pie kuriem viņi ir pēdējā laikā cītīgi strādājuši – saņemot Iekšējās Vadības atbalstu ... Taču šobrīd nepieciešams atbrīvot visu, lai mēs varētu pārvietoties uz Jaunās Zemes plašumiem.

Erceņģelis Mihaēls man teica, ka mums nepieciešams atlaist pat visu gaidot kāda varētu būt Jaunā Zeme, un atļaut, lai tas manifestējas – saskaņā ar Augstāko ieceri, nevis saskaņā ar to, ko mēs vēlamies vai gribam. Man tas izliekas smagi, jo visi mēs tik daudz esam ieguldījuši tajā, ko mēs vēlētos priekš sevis, un priekš Jaunās Zemes. Taču priekš tam, lai Jaunā Zeme būtu pilnīgi jauna – mums vajag atļaut viņai piedzimt tādai kādai tai ir jābūt, nevis tādai – kādai tai vajadzētu būt pēc mūsu domām. Mums vajag būt Atvērtiem, uzticēties, un pieņemt to, ka tagad dzimst tas, kas kalpo augstākajam labumam – pat ja šobrīd mēs skaidri nevaram saredzēt – kas tas ir.

Pēc Mihaēla teiktā – ja jūs atbrīvojiet un atlaidiet visas vajadzības un gaidīto – jūs atbrīvojiet arī visu, kas varēja aizkavēt jūsu „pārcelšanos” uz Jaunās Zemes Augstāko Dimensiju plašumiem. Jūs tiekat vadīts uz savu vietu uz Jaunās Zemes, un jūs nevarat uz turieni paķert līdzi vecos uzskatus – par sevi, un par to, kas jums vajadzīgs. Jūs tiekat lūgti noticēt, ka viss nepieciešamais jums jau ir dots, un būs jūsu rīcībā uz Jaunās Zemes, kura piedzimst šinī laikā.

Tad nu tā. Mēs iegūstam Kosmisku Apziņu. Kā viņu var aprakstīt?

Dimanta Gaisma ir tīra un mirdzoša, pilna Dziļas Mīlestības un Apvienošanās. Kad jūs atveriet savu Sirdi, lai jūsu Iekšējās Dimanta Sirds Kodols varētu piepildīties ar kosmiskās dimanta sirds mīlestību  – tad jūs piedzīvosiet visdziļākās Savstarpējās Saistības, Vienotības, un Harmonijas jūtas. Un tad – jūs ļaujat ikvienam kontaktam savā dzīvē – saskaņoties ar Kosmisko Skaistumu, Harmoniju, un Vienotību. Daži kontakti vēl nebūs gatavi tādam Skaidrības un Savstarpējās Saistības līmenim, tādēļ jums nāksies atlaist tos, lai savienojums varētu tikt izveidots – Mīlestības un Mirdzuma daudz Augstākā līmenī. Tātad – ja jūs sajūtat, ka zaudējiet cilvēkus un kontaktus savā dzīvē – ļaujiet sev apzināties, ka jūs atbrīvojiet nevajadzīgo, un sagatavojiet telpu Jaunām Iespējām – daudz Augstākā Gaismas vibrācijā.

Tātad – pašreiz ir sajūta, ka atlaišana, un „vienkārši” virzīšanās – tā dod iespēju turēties Enerģiju plūsmā.

Pieņemšana, uzticēšanās – nemēģinot ko kontrolēt vai mainīt, zinot, ka viss atrodas Dievišķā kārtībā – visos laikos ...


Nu tad uz priekšu!!!


Tulkoja un sagatavoja Maija Čepule

http://www.starchildglobal.ru/earthlogmay2009.htm#fourPievienots: 2009/06/01