KRUSTCELES


        Tuvāko mēnešu atšķirība būs gaisma. Gaisma, kas nāks no armādas kuģiem, gaisma, kas nāks no galaktikas, gaisma, kuru radīs katrs cilvēks atsevišķi un Radītāja gaisma. Lielas gaismas cilvēki, gaismas darbinieki, tie, kuri ar viņiem rezonē, tiks aicināti pacelties kopā ar Zemi tāpat, kā spuldze ar savu gaismu pievelk naktstauriņus. Tie, kuri rezonē ievērojami zemākā frekvencē, kurus vada bailes, nevarēs izturēt tik augstu gaismas frekvenci un vairīsies no tās. Viņus pārcels, vai viņi izvēlēsies mirt. Pēc nāves viņu dvēseles iekārtos starp citām ar tikpat zemu frekvenci, un viņām tiks dota iespēja iemiesoties atkal, lai sasniegtu gaismu.

        Ir arī tādi, kuri nepieder nevienai no šīm kategorijām – ne zemajām, ne augstajām frekvencēm, tie ir cilvēki, kuri ir aizmiguši. Tāds ir lielākais vairums – viņi jūtas komfortabli savā diskomfortā. Viņus aizvāks no zemes un novietos uz 3D planētas, lai viņi pamostos. Kā jau teicu, tas notiks tuvākajos mēnešos pēc Zemes laika. Mēs, kuri neatrodamies uz Zemes, šo procesu jau redzam kā pabeigtu.

        Zeme pāriet augstākā gaismas frekvencē. Tie no jums, kuri par viņu rūpējas, paliks ar viņu, kamēr viņa pārdzīvos attīrīšanos, un vienīgi pēc šādas attīrīšanas viņa varēs pilnībā izpausties kā brīnišķīga sfēra, kāda tā kādreiz ir bijusi. Šī attīrīšanas procesa laikā jums nāksies parūpēties par sevi.

        Jā, jums, kas augšāmceļas kopā ar viņu, būs vajadzīgi dārzi, kur izaudzēt visu, kas nepieciešams iztikai, jo pat nākošajā dimensijā jums būs jāēd. Jā, jums būs veselīgs klimats un jums nebūs vajadzīga īpaša apkure, bet ne visi šādos apstākļos nonāks tūlīt. Atcerieties, ka es teicu, ka tas notiks tuvākajos MĒNEŠOS. Tas būs pārejas laiks, kad ne viss tiks pabeigts uzreiz. Tas būs laiks, kad jums pašiem būs jāparūpējas par savām vajadzībām – tādām, kā barība, ūdens, sadzīves apstākļi.

       Uz Zemes būs anormāli laika apstākļi, jo Zeme pieskaņosies savam jaunajam eksistences veidam augstākajā gaismā. Būs plūdi, jo poli nobīdīsies, daļēji iespējama ledus kušana. Jūru krastos dzīvojošie to piedzīvos visdramatiskāk; tas neietekmēs Kolorādo. Jā, būs gan zemestrīces, gan vulkāniskā aktivitāte. Tajās vietās, kur tas ir šobrīd, to var piedzīvot vissmagāk, jo Zeme pielāgojas viņas jaunajai esībai.

        Es nevaru pastāstīt, kas kuram būs individuāli vajadzīgs. Es varu vienīgi runāt par jūsu struktūru un uzskatu sairšanu. Iedomājieties sevi bez tiem, un jūs varēsiet saprast, ko gaidīt. Iedomājieties sevi bez pašreizējās naudas sistēmas, kā tas izskatīsies? Iedomājieties sevi bez pašreizējās medicīnas sistēmas, kā tas ietekmēs jūs? Iedomājieties sevi bez jūsu pašreizējiem uzskatiem.

       Es saku jums vēlreiz, krustceles būs tajā apstāklī, ka cilvēki ar savu enerģiju, izpratni par savu pieredzi izvēlēsies, kādai gaismai sekot. Tie, kuri rezonēs zemākām frekvencēm, kurus raksturos bailes, nevarēs panest augstāko dimensiju intensīvi balto gaismu. Tiem, kuri guļ, tā nebūs pievilcīga, jo izsauks diskomfortu, liks mosties no snauda.

       Jūs jau sajūtat šīs pieaugošās enerģijas efektus, jo jūs mazāk piesaista 3D lietas. Varbūt jums ir mazāka interese par sporta sacensībām. Jūs varbūt vairāk apmierina dienu pavadīšana dārzā. Jūs jūtiet saiti ar Zemi. Jūs sajūtiet saistību ar tiem, kas ir ap jums. Jūs neapmierina iesaistīšanās uz ego balstītās hiperaktivitātes. Dzīvojiet vienkāršu dzīvi saskaņā ar skaisto planētu, kura jūs bagātīgi apgādā ar visu, kas dzīvē nepieciešams.

      Jūsu brāļi un māsas arī piedalīsies jūsu pārejā, kā viņi to spēj. Vēlreiz – šī palīdzība nebūs nedz vienāda, nedz acumirklīga. Jums jāspēj parūpēties par sevi, kamēr viss norims. Dariet to no gaismas un mīlestības ne no bailēm par sevi. Kontaktējieties ar tiem, kas to saprot un atbalsta viens otru. Nedariet to bailēs, jo jaunajā vide viss būs paredzēts. Jums jāsagatavojas tikai pārejas laikam.

      Iemesls, kāpēc daudzi no mums ir jūsu vidū, ir tas, ka tādejādi mēs radām mazāk baiļu nekā pēkšņa milzīga kuģa parādīšanās. Tumsas aģenti arī centīsies izvērst kuģa parādīšanos par biedējošu pasākumu.

      Viena no atpazīstamākajām zīmēm, ka tuvojas pārmaiņas uz jūsu planētas, ir Mēness izmaiņas. Būs arī citas zīmes, kuras redzēs gandrīz ikviens. Un, kā vienmēr, labāk redzēt šīs izmaiņas no mīlestības viedokļa, ne no baiļu. Ja jūs būsiet veikuši sagatavošanos, kuru es un citi jums ieteicām, gan dvēselē, gan fiziskajos apstākļos, tad jūs būsiet gatavi uzlūkot šīs izmaiņas no mīlestības skatu punkta, nevis tūlīt krist izmisumā, ticēt medijiem un citiem, kas mēģinās jūs pārliecināt ar biedējošām ziņām.

        Lai izdzīvotu tuvākajā laikā, nepietiks vienīgi ar pareizu attieksmi un pareizu vēlēšanos. Būs brīži, kad nebūs nekādu pakalpojumu, ne citas dzīvei nepieciešamas lietas, jo Zeme attīrīsies, lai varētu pāriet augstākā frekvencē. Gatavojieties, lai izvairītos no grūtībām.

       Vissvarīgākais šobrīd ir uzturēt augstu enerģiju. Tas iespējams, ja rūpīgi seko, ko jūsu ķermenis, emocijas, domas un dvēsele prasa. Centrējieties uz visu savu aspektu mīlestību. Esiet vērīgi pret saviem sabiedrotajiem. Veidojiet plānus un strādājiet, lai atbalstītu veselīgu dzīves veidu.

        Pēc pirmajiem izmaiņu uzplūdiem, būs zināms laika posms, kad izpaudīsies daudzi faktori. Šajā laikā tiks pārbaudīti jūsu lēmumi, uzticība savam ceļam, jūsu attieksme pret citiem cilvēkiem. Atcerieties, kāpēc jūs gribējāt izdzīvot; jums, kas rūpējaties par jauno Zemi būs jāuzņemas vadība... vadība, kas sakņojas mīlestībā, mierā, rūpēs par jūsu brāļiem un māsām, rūpēs par Zemi.


 ADRALA caur Marku Kimmelu 07.05.2009 www.cosmicparadigm.com 

Izvilkumu sagatavoja Ruta


Pievienots: 2009/05/11