Mācība par atbrīvošanos no karmas

Iemīļotais Kuthumi caur Tatjanu Mikušinu
ES ESMU Kuthumi, atnācis pie jums, lai dotu pamācības jūsu dvēselēm. 
Es atnācu šajā dienā, lai dotu nelielu Mācību, kas, es ceru, būs jums ļoti noderīga un novedīs jūs pie daudzu lietu labākas izpratnes. 


Es saglabāju tīru priekšstatu par katru no jums. Tā man ir vieglāk sarunāties ar jums un vērot, kā mana attieksme pret jums atsaucas uz jūsu dzīvēm. 
Vai jūs nekad neesat ievērojuši, kādu ietekmi jūs atstājat uz citiem cilvēkiem, pazīstamiem un nepazīstamiem, jūsu draugiem, tuviniekiem, bērniem? Vai jums nekad nav gadījies vērot sevi it kā no malas?


Lūk, jūs esat ne visai labā gara noskaņojumā. Jūs esat aizdomīguma un antipātiju pilni. Jums liekas, ka visi jūs apkrāpj, slikti pret jums izturas. Ir taču taisnība, ka jūsu dzīvēs ir bijuši tādi stāvokļi, vai ne? Bet tagad uzmanīgi paanalizēsim, kā šis jūsu stāvoklis atsaucas uz tiem, kas ir ap jums. 


Tātad, jūs atnākat uz darbu un jūs sākat pārlikt šo jūsu stāvokli uz jums apkārtesošajiem cilvēkiem. Jūs par viņiem domājat ne sevišķi labi. Pamazām cilvēki nevilšus nolasa šīs jūsu vibrācijas un pagriežas pret jums ar to pusi, kuru jūs viņos redzat. Jūs saprotat, par ko es runāju? Sākotnēji jūsos ir nekvalitatīva enerģija, kas noved pie nekvalitatīva jūsu iekšējā stāvokļa. Jūsu mentālais un emocionālais ķermenis sāk vibrēt ar to frekvenci, kas atbilst jūsu enerģijai, kura ir aktivizējusies jūsos tajā brīdī. 


Jūs zināt, ka jūsu enerģētiskie ķermeņi satur visus ierakstus par jūsu kādreiz izdarītajām darbībām. Un tad, kad pienāk brīdis, aktivizējas tas vai cits karmiskais ieraksts. Tādā veidā jūs nokļūstat tajā apziņas stāvoklī, kuru iepriekš paši esat radījuši ar savām nepareizajām izvēlēm pagātnē. 
Tagad pienāk moments, kad jūs atkal saduraties ar to nekvalitatīvo enerģiju, kuru jūs paši radījāt un kura dzīvo jūsu enerģētiskajos ķermeņos. Tagad no jums ir atkarīgs, vai jūs spēsiet atstrādāt šo enerģiju, izlīdzināt to, neitralizēt vai jūs pastiprināsiet savu karmisko stāvokli. 


Tad, kad jūs esat apbruņojušies ar zināšanām par Karmas likuma darbību, jūs varat iemācīties notvert visus nekvalitatīvos stāvokļus, kas sāk parādīties jūsu iekšienē. Jūs pamazām apgūstat mākslu novērot, kā tas vai cits nekvalitatīvais stāvoklis rodas, aktivizējas un iekļūst jūsu mentālajā un emocionālajā ķermenī. Tad, kad jūs pazīstat jūsu ienaidnieku, tad jūs varat ar to tikt galā. 


Ja jūs pazīstat jūsu slimību, tad pietiek laikus iedzert zāles un lēkme tiks novērsta. 
Jūsu smalkie ķermeņi arī ir slimi, viņos ir brūces no pagātnes nepareizajām darbībām. Un jums vienkārši vajag atrast pretindi jeb zāles pret jūsu nekvalitatīvajiem apziņas stāvokļiem.


Jums vajag iemācīties noķert to momentu, kad nekvalitatīvais apziņas stāvoklis tikai sāk jūs pārņemt. Jums ir jābūt vērīgiem. Un tieši tajā pašā momentā izskaust jebkādas jūsu pagātnes negatīvo enerģiju izpausmes. 
Ja jūs ar gribasspēku vai ar kaut kādu psiholoģisku paņēmienu palīdzību mēģināsiet tikt galā ar jūsu nekvalitatīvo stāvokli, tad tas diez vai jums palīdzēs. Jums ir nepieciešams saprast, ka jūsu stāvokli jūs paši kaut kad izraisījāt. Un tagad jūs vēlaties atbrīvoties no jūsu nepilnības. Atlaist to. 


Tad, kad jums izdosies ieiet pareizā apziņas stāvoklī un pareizi virzīt Dievišķās enerģijas plūsmu jūsu iekšienē, jūs spēsiet neitralizēt jūsu pagātnes negatīvās karmiskās nogulsnes. 
Viss mehānisms jūsu iekšējo nepilnību izlabošanai ir jūsu pašu iekšienē. Jums nepieciešams tikai atzīt, ka šī nepilnība ir jūsos, un vēlēties no tās atbrīvoties. 


Viss atkarīgs no jūsu karmas smaguma, no tā, cik stipra ir šī negatīvā enerģija, kura ir iemitinājusies jūsos. Un ja jums ir darīšana ar nelielu karmisku problēmu, tad jums pietiek vienu reizi fiksēt jūsu uzmanību uz šo problēmu un viņa aizies. 


Ja jūs saduraties ar lielu karmisku problēmu, ar to īpašību, kuras dēļ jūs atnācāt iemiesojumā, tad jums nāksies atkārtot jūsu mēģinājumu daudzkārt, dažreiz vairākus gadus. 
Nav tādas negatīvas īpašības vai trūkuma, ar kuru nevarētu tikt galā ar Dieva palīdzību.
Dievs vienmēr atstāj jums iespēju pašiem tikt galā ar jebkuru jūsu nepilnību.


Un tad, kad jūs jutīsiet, ka manis dotās rekomendācijas darbojas nevainojami, jūs varēsiet pamazām atbrīvoties no visiem jūsu trūkumiem.
Pienāks diena un jūs pārstāsiet apvainoties, ja jums agrāk bija raksturīga aizvainotība. 
Pienāks diena un jūs pārstāsiet apskaust, ja jums piemita skaudība.
Pienāks diena un jūs pārstāsiet būt greizsirdīgi, ja jums piemita greizsirdība. 
Tieši tāpat var atbrīvoties no depresijas, sapīkuma, ātrām dusmām, niknuma un daudzām citām nedievišķīgām īpašībām.
Un tad, kad jūs varēsiet parādīt tikai Dievišķas īpašības, visa pasaule pagriezīsies pret jums ar savu Dievišķo pusi.
Jums nepieciešams katram nodarboties tikai ar sevi, tikai ar savu iekšējo stāvokli, un pasaule ap jums izmainīsies pati no sevis. 


Es mazliet pamānījos, kad devu jums šo Mācību. Patiesībā jūs visi esat ļoti saistīti jūsu pasaulē. Un ir ļoti stipras karmiskās saites, kas jūs saista ar jūsu ģimeni, ar jūsu valsti un ar visu planētu. Tāpēc vienlaikus ar sevis attīrīšanas procesu no karmiskajām nogulsnēm un noslāņojumiem jums ir jārūpējas par to, lai arī citi cilvēki uzzinātu par Karmas Likumu un par to, kā atstrādāt savu karmu.


Pēc tam, kad zināšanas par Karmas Likumu un karmas atstrādāšanas metodēm ieies apziņā zināmam kritiskajam Zemes iedzīvotāju procentam, situācija uz planētas sāks mainīties jūsu acu priekšā. 
Jums visbiežāk traucē jūsu gara tumsība un slinkums. Visi mehānismi un visas zināšanas jums sen ir dotas gan diktātos, ko mēs dodam caur šo sūtni, gan caur daudziem citiem cilvēkiem, kas dažādos laikos ir kalpojuši mums kā mūsu sūtņi. 


Tagad mums ir pienācis laiks šķirties. Žēl gan.
Es ceru uz jaunu tikšanos nākotnē.


ES ESMU Kuthumi, jūsu dvēseļu skolotājs. 

2008. gada 7. janvāris 


© Tatjana Mikušina, 2008
Tulkoja Lauma Ērgle
http://www.sirius-riga.lv/diktati2007.11-2008.01.html


Pievienots: 2013/05/03