Mēs gatavojam jūsu apziņu Jaunā laikmeta atnākšanai

ES ESMU TAS KAS ES ESMU caur Tatjanu Mikušinu28. decembris 2006. gads
ES ESMU TAS KAS ES ESMU. Es runāju no tavas iekšienes. Kā vienmēr es došu nelielu vēstījumu, kurš ļaus saglabāt pareizus orientierus un pareizu virzienu evolucionārās attīstības gaitā. Tāpēc, ka laiks ir pienācis un laiks negaida. Pienācis laiks, lai padomātu par atgriešanos gara pasaulē. Pienācis laiks padomāt par Tēva Mājām, par Tēva Mājām, no kurienes sākās visa Radīšana un kur visam ir jāatgriežas. 


Cik bieži jūs jūsu dzīvē padomājat par mūžīgo? Cik bieži cenšaties izprast, kas jūs patiesībā esat? Ne tas, kas jūs esat šajā dzīvē pēc savas profesionālās piederības, pēc jūsu radnieciskajām attiecībām ar citiem cilvēkiem. Cik bieži jūs padomājat par jūsu garīgo radniecību? Par jūsu debesu vecākiem? Par to, kurp jūs ejat un kur ir jūsu sākotne? 


Es nāku, lai sniegtu jums skaidrojumus šajos svarīgajos Esamības jautājumos. Jo, ja jūs nesāksiet domāt par augstāko realitāti, šī augstākā realitāte nevarēs tikt izpausta jūsu dzīvēs. 
Tāds ir šī visuma likums: pasauļu savstarpēja iekļūšana līdz noteiktai attīstības stadijai ir ļoti apgrūtināta. Un tas ļauj pasaulēm un pasaulēm pasauļu iekšienē attīstīties un saglabāt savus likumus. Tomēr tad, kad pienāk lielais ciklu pagrieziena laiks, pasaules sāk savākties. Pasauļu vibrācijas tuvojas cita citai un pasaules sākt iekļūt viena otrā. 


Taču tas notiks ne agrāk kā tad, kad jūsu apziņa būs gatava pasauļu savstarpējās iekļūšanas un saplūšanas procesam. Šis process aizņems gadu miljonus. Un tagad jūs atrodaties viszemākajā jūsu ceļa punktā. Ja mēs salīdzinām ar uzkāpšanu kalna virsotnē, tad tagad jūs atrodaties kalna pakājē. Un lai kā jūs censtos ātri uzkāpt virsotnē, eksistē dabiskie laika un telpas ierobežojumi, kas kavē jūsu virzību uz Dievišķās apziņas virsotni. Nolaišanās cikls materialitātē, nonākšana materialitātē ir pabeigta. Un sākas atgriešanās Tēva Mājās. Tālab, lai cik ilgi jūs pretotos, jums nāksies sākt padomāt par to pasauli, no kuras atnāca jūsu dvēseles. Tad, kad jūs nonācāt matērijā, jūs bijāt kā neapspalvojušies putnēni. Jums nebija visu to mirdzošo apģērbu, kurus jūs esat spējīgi iegūt tuvākajā laikā. Tos apģērbus, kas jums ir tagad jūsu zemāko ķermeņu formā, jāpakļauj tīrīšanas procesam. Jums ir nopietni jāķeras pie jūsu četru zemāko ķermeņu attīrīšanas. Jūs zināt, ka jums ir fiziskais ķermenis. Un jūs esat dzirdējuši par to, ka jums ir citi, ar fizisko redzi neredzami enerģētiskie ķermeņi, kas sastāda jūsu auru. Tie ir jūsu astrālais ķermenis jeb vēlmju ķermenis, mentālais ķermenis jeb domu ķermenis un ēteriskais ķermenis jeb atmiņas ķermenis. Tagad šie jūsu ķermeņi ir ļoti nožēlojamā, bēdīgā stāvoklī. Jūs klejojumu laikā pa fizisko pasauli jūs notraipījāt jūsu ķermeņus. Un tagad ir pienācis laiks sākt nopietni nodarboties ar viņu attīrīšanu.


Sāciet ar jūsu fizisko ķermeni. Padomājiet par to, ko jūs ēdat, ko jūs dzerat? Kāda struktūra ir jūsu barībai un jūsu ūdenim, tādi esat jūs paši. Vai jums nav ienācis prātā salīdzināt tos produktus, ko jūs ēdat, un to ūdeni, ko jūs dzerat, ar tiem etaloniem, kādi nepieciešami jūsu racionālam Dievišķam uzturam? Vai jūs domājat, ka tie pārtikas rūpniecības monstri, kas pastāv jūsu pasaulē, nopietni ir norūpējušies, lai jūsu fiziskais ķermenis būtu vesels? Neviens, izņemot jūs pašus, nevar sākt attīrīt jūsu fizisko ķermeni. Attīrīšanas princips ir ļoti vienkāršs – visa nevajadzīgā, kas ir organismā, izvadīšana no tā un organisma piesātināšana ar patiesi derīgām vielām, kuras ir dabiskos produktos, kas izaudzēti bez ķīmijas un jauno gēnu tehnoloģiju pielietošanas. Padomājiet par jūsu uztura sistēmu un struktūru. Un tiklīdz jūsos dzims doma par to, vai jūs lietojat pareizu uzturu, jums no izplatījuma atnāks jums nepieciešamā literatūra. Tā kā cikli mainās, tad tagad fiziskais ķermenis vairs nevar pieļaut jaunus eksperimentus ar sevi. Fiziskais ķermenis vairs nevarēs eksistēt jaunajos enerģētiskajos apstākļos, ja jūs neparūpēsieties par viņu. Tas pats attiecas uz citiem jūsu ķermeņiem. Ja jūsu emocijas nav attīrītas no negatīvā uzplūdiem attiecībās ar jūsu tuviniekiem, citiem cilvēkiem, planētu, valsti, kurā jūs dzīvojat, tad jūs nespēsiet dzīvot jaunajos vibrāciju apstākļos. Skaudības, dusmu, savtīguma, naida zemās vibrācijas nav spējīgas eksistēt Jaunajā Laikmetā, un jums nāksies atbrīvoties no tām. 


Tas pats attiecas uz jūsu domu sfēru. Ja jūs pastāvīgi esat koncentrējušies uz negatīvu situāciju pārcilāšanu jūsu galvā, tad jūs pastāvīgi atrodaties drūmo domu pelēkajā mākonī un jaunās vibrācijas kļūst ar jums nesavienojamas. Jums nāksies izdarīt izvēli un atbrīvoties no jūsu apziņas negatīvajiem stāvokļiem. Un ja jūs to neizdarīsiet paši, tad jums būs jāsaduras ar to, ka jums arvien grūtāk un grūtāk būs eksistēt Jaunās Pasaules apstākļos. Un ja jūs neattīrīsiet jūsu ēterisko ķermeni no pagātnes negatīvajiem ierakstiem un stāvokļiem, tad jūs nevarēsiet būt savienojami arī ar tām enerģijām, kuras jau ir atnākušas un turpina nākt uz planētu Zeme.
Kā redzat, pēc būtības jums vairs nav izvēles. 


Un ja jūs turpināsiet būt stūrgalvīgi un turēties pie savām agrākajām postošajām kaislībām un ieradumiem, tad jūs vienkārši izkritīsiet no tās telpas un laika, kurā tagad atrodaties. Es negribu kavēties pie tā, kas var notikt, jo ticu tam, ka mani vārdi liks jums padomāt par savu dzīves veidu un pacensties mainīt to pēc iespējas ātrāk. Viss, kas vēl pavisam nesen bija zinātniski tehniskā progresa pazīme un tika uzskatīts par prestižu, tagad pilnīgi zaudē savu nozīmi. Dzīvošana lielās pilsētās, masu izklaides, ieskaitot televīziju, svētku dzīrošana ar dzeršanu un pārēšanos – tas viss ir vakardiena un no tā visa cilvēcei ir jāatbrīvojas tuvākajā laikā.


Jūs vienkārši vairs nespēsiet dzīvot jūsu pilsētās un jūs dosieties dabā. Jūs nespēsiet klausīties jūsu mūziku, jūs spēsiet klausīties tikai dabas skaņas. Jūs nespēsiet ēst jūsu pārtiku, jūs būsiet spiesti meklēt un atrast citus produktus ar augstākām vibrācijām un ar laiku pāriesiet uz iztiku no saules enerģijas un Dievišķās Mīlestības vibrācijām. 


Viss, kas manos vārdos jums liekas fantastisks un nepieņemams, ļoti drīzā laikā kļūs par jūsu stilu un dzīves veidu. Ticiet man un ticiet citu pasauļu sistēmu pieredzei. 
Lai cik daudz pūļu jūs netērētu, aizstāvot jūsu ieradumus un pieķeršanās, viss vecais un nevajadzīgais tiks noslaucīts visdrīzākajā laikā ar svaigo pārmaiņu vēju un Ugunīgās Pasaules svelmaino enerģiju.
Mēs gatavojam jūsu apziņu Jaunā Laikmeta atnākšanai.


ES ESMU TAS KAS ES ESMU
© Tatjana Mikušina, 2006


Tulkoja Lauma Ērgle

http://www.sirius-riga.lv/diktati2006.09-2007.01.html


Pievienots: 2013/02/10