Jūs atnācāt šajā pasaulē, lai gūtu mācību izšķiršanā

Kungs Šiva caur Tatjanu Mikušinu1. janvāris 2006. gads


ES ESMU Šiva, atnācis pie jums no jauna caur manu sūtni.


Kā šīsdienas sarunas tēmu man gribētos izmantot jums zināmo alegoriju par zirgu. Jūs varat atvest zirgu pie ūdens avota, bet jūs nevarat piespiest viņu dzert. 


Mūsu sarunas dažreiz atgādina šo līdzību. Mēs pievedam jūs pie Dievišķās enerģijas upes un dodam jums iespēju smelties nenovērtējamas zināšanas, gadsimtu gudrību, ko satur mūsu vēstījumi. Taču jūs paši un tikai jūs paši varat pieņemt lēmumu un sākt dzert. Neviens to nevar izdarīt jūsu vietā. Un tieši tāpat mūsu sūtnis nespēj nevienu ar varu piespiest uzņemt Dievišķās enerģijas nektāru, ko satur mūsu vēstījumi. 


Gudri cilvēki nesteidzas pieskarties informācijai, kas nāk no nepazīstama avota. Un tas ir pareizi. Ja jūs uzņemsiet sevī visu bez izšķirības, tad jums smadzenēs var iestāties nespēja pārstrādāt. Jums ir ļoti kvalitatīvi jāatlasa no jums apkārtesošās realitātes to informāciju, kas pelna jūsu uzmanību, un jāatdala to no tiem gružiem, ar kuriem pārpilni jūsu veikalu plaukti un Internets. 


Vēl pavisam nesen katra grāmata, kuru mēs devām caur mūsu sūtņiem, bija kā "rozīnīte", un tika uztverat kā kaut kas neparasts un nesaprotams. Bet tagad laiks ir mainījies un tādas literatūras un informācijas, kas nesaprotama, ir savairojies ļoti daudz. 
Un vairs jau nav problēma atrast jaunu informāciju, bet problēma ir, kā norobežot sevi no informācijas straumes, kas ar visu savu šķietamo jaunumu patiesībā ir inde skaistā iesaiņojumā. 


Tikai atšķirībā no tās indes, kuru jūs pērkat cīņai pret kaitēkļiem un uz kuras iesaiņojuma ir skaidri uzrakstīts, ka tā ir inde, uz jūsu grāmatu vākiem nav rakstīts, ka tajās ir kaut kādas briesmas jūsu apziņai. 
Tāpēc mēs mainām mūsu taktiku. Un mūsu uzdevums no šī brīža ir nevis vienkārši dot jums informāciju, bet dot jums zināšanas, kā jums apkārtesošajā informācijas jūrā atšķirt patiesu informāciju no melīgas.


Jūs zināt, ka precīzu kritēriju nav. Un vienmēr, kad runa ir par izšķiršanu, mēs piedāvājam jums ieiet jūsu sirdī un uzticēt jūsu Augstākajai daļai izdarīt izvēli un novērtējumu. Jo jūsu Augstākā daļa vienmēr zina Patiesību. Taču ne vienmēr pati doma par to, ka vajag vērsties pie jūsu Augstākās daļas, ienāk jums prātā. Es jau nemaz nerunāju par to, ka jūsu zemāko ķermeņu tīrība var būt nepietiekama, lai sajustu un atšķirtu Augstākā Es balsi. Tāpēc būs vietā minēt ārējos kritērijus, uz kuriem pamatojoties jūs varēsiet izdarīt izšķiršanu jums apkārtesošās informācijas plūsmā. 


Vispirms pievērsiet uzmanību nevis grāmatas iesējumam un ārējam izskatam, bet vispirms pievērsiet uzmanību materiāla pasniegšanas kvalitātei. Un ja informācija netiek dota jums saprotamā līmenī, tad pārtrauciet lasīšanu.
Lieta tā, ka eksistē ļoti daudz informācijas pasniegšanas līmeņu. Un tas, kas ir pieejams viena cilvēka apziņai, var būt nepieejams cita apziņai.
Ne vienmēr sarežģīts teksts satur Patiesību.


Tomēr, ja jūs esat sasnieguši augstu iesvētījumu pakāpi, tad jūs vienmēr sameklēsiet veikalu plauktos tās atslēgas, kuras jums ļaus noteikt Patiesību vissarežģītākajā tekstā.
Agrāk mēs darījām tā, lai tīši sarežģītu mūsu vēstījumus. Tajā gadījumā mēs centāmies atbaidīt no mums tos, kas cenšas izmantot mūsu informāciju saviem savtīgajiem mērķiem. Tagad mēs neesam noskaņoti uz sarežģīšanu. Tāpēc, ka sarežģīt dodamo informāciju var vienmēr, bet dodamās informācijas būtība, kā likums, ir ļoti vienkārša un pieejama pat bērnam. Tāpēc, lai cik jūs arī nestaigātu un nemaldītos pa tā saucamās ezotēriskās literatūras džungļiem, mēs iesakām jums pacelt acis pāri dotā būtībai un atbildēt uz vienu vienkāršu jautājumu: kā tas, ko jūs lasāt, palīdz jums jūsu reālajā dzīvē? 


Vai tā informācija, ko jūs saņemat, palīdz jums atbrīvoties no jūsu nereālās daļas un tiekties uz mūžīgo, nepārejošo realitāti? Ko tā informācija, ko jūs lasāt, dod jums jūsu dvēseles attīstībai? Kā šī informācija palīdz jums jūsu dzīvē? 
Jūs varat smelties padomus par daudzām ļoti smalkām praksēm, bet šīs prakses vai nu noved pie jums apkārtesošās ilūzijas pavairošanas vai aizved jūs no jūsu uzdevuma un rada ilūziju, ka jūs esat ļoti nozīmīga būtne kosmiskā mērogā. 


Un gan vienā, gan otrā gadījumā jūs zaudējat atbalsta punktu savā apziņā. Jūs vai nu iegremdējaties matērijā, vai lidināties virs mākoņiem. Bet kopējais ir tas, ka rezultātā jūs tikai producējat ilūziju un radāt šo ilūziju vai nu fiziskajā plānā vai astrālajā plānā. Jūsu uzdevums ir pastāvīgi saglabāt reālu skatījumu uz jūsu stāvokli šajā pasaulē. Bet jūsu reālais stāvoklis – tas ir stāvēt stingri ar abām kājām uz Zemes un tajā pašā laikā atcerēties par jūsu kosmisko izcelsmi un tiekties pie Dieva. 


Tiekšanos pie Dieva nevajag jaukt ar tiekšanos ieņemt augstu stāvokli kosmiskajā hierarhijā. 
Jā, nav izslēgts, ka daudzos no jums ir Augstu Kosmisku Būtņu klātbūtne, kuras ir atnākušas uz Zemi un izmanto jebkuru iespēju, lai palīdzētu Zemes civilizācijām. Tomēr nekad neaizmirstiet, ka jūsu dvēsele iet pa Zemes evolūcijas ceļu. Un šī evolūcija ir ļoti pakāpeniska. Tāpēc jūs nevarat vienas dzīves laikā uzreiz kļūt par Lielu Kosmisku Būtni. Jūs varat ļaut Augstai Kosmiskai Būtnei darboties caur sevi, bet biežāk jūs dodat iespēju astrālā plāna būtnei darboties caur sevi. 


Kur ir kritērijs? Kā saprast un izšķirt? 
Jūs zināt, ka, lai Augstas Kosmiskas Būtnes varētu darboties caur jums, jums ir jāatvadās no lielākās daļas jūsu ego un jāuzņemas uzticīga kalpošana Kosmiskajai Hierarhijai. 
Lai nodotu sevi verdzībā astrālā plāna būtnei, vispār nav vajadzīgi nekādi jūsu sasniegumi, izņemot jūsu ego pašslavināšanas vēlmi. 


Ļoti daudzi cilvēki, salasījušies dažāda rakstura virspusēju literatūru, ir iedomājušies sevi par lielām būtnēm, kas ieņem augstu stāvokli kosmiskajā hierarhijā.
Un paši šie cilvēki tā iegrimuši savās spēlēs, ka vairs nav spējīgi izšķirt. Vēl vairāk, viņi nemaz nerūpējas par to, lai izdarītu kaut kādu izšķiršanu, jo viņi ir pārliecināti par savu sevišķumu un lielumu. 


Tomēr apkārtesošajiem cilvēkiem jau pēc dažām sarunas minūtēm kļūst skaidrs, ar ko viņiem ir darīšana. Tāpēc mēs lūdzam jūs attīstīt izšķiršanas spēju jūsos pašos. Tāpēc mēs jums sakām, ka vispirms un galvenokārt jums vajag atbrīvoties no sava ego. Tāpēc, ka jūsu ego traucē jūsu izšķiršanai, jūsu redzēšanai un jūsu kalpošanai. 
Ir ļoti žēl tos indivīdus, kuri ir aizgājuši pa pašcildināšanas ceļu. Taču tā ir viņu izvēle. Un viņi ir izdarījuši to izvēli, kuru ir vēlējušies izdarīt. Jūsu ilūzijas pasaule atšķiras ar to, ka katrs saņem to, uz ko tiecas. Un ja jūs vēlaties kļūt par Augstu Kosmisku Būtni, jūs noteikti kļūsiet par tādu. Un jūs saņemsiet visas zīmes no smalkā plāna par to, ka jūs esat šī Augstā Kosmiskā Būtne. Visa būtība ir tā, ka no paša sākuma jūsu motīvs bija nepareizs. Jūs vēlējāties kļūt par varenu būtni.


Bet īstais motīvs būtu bijis kļūt par vispazemīgāko būtni, visu uz Zemes dzīvojošo dzīvo būtņu kalpu. Īstais motīvs būtu bijis atbrīvošanās no ego un palīdzība visām dzīvajām būtnēm.
Tāpēc jums pat nav obligāti jāvēršas pie citiem cilvēkiem, lai viņi apstiprinātu jūsu iedomātos kosmiskos sasniegumus. Jums vienkārši ir nepieciešams atbildēt uz jautājumu, kāds bija jūsu motīvs, kad jūs ķērāties pie ezotēriskās literatūras studēšanas. Vai jūs vēlējāties saņemt kaut ko priekš sevis, vai jūs vēlējāties atdot visu kalpošanai dzīvībai? 


Dievišķā zinātne no pirmā acu uzmetiena liekas ļoti vienkārša, bet ļoti daudzi tik tālu aiziet maldīgu jēdzienu un zināšanu labirintos, ka viņiem pat ir jau problemātiski saņemt mūsu palīdzību. Tāpēc mans padoms jums: vienmēr, pirms iedziļināties kādā mācībā vai sekot kādai praksei vai ārējam skolotājam, uzmanīgi izanalizējiet to motīvu, kas jūs virza. Tāpēc, ka pēc savām vibrācijām un pēc savas iekšējās vēlēšanās jūs pievelkaties tai cilvēku grupai un tam skolotājam, kuri vienkārši apgādās jūs ar visu, kas jums nepieciešams priekš tā, lai sasniegtu jūsu mērķus. Un nekad nevainojiet nevienu ārpus jums, ka jūs esat nokļuvuši sektā vai nokļuvuši kāda cita ietekmē. Tāpēc, ka jūs paši un tikai jūs paši esat atbildīgi par visu, kas ar jums notiek. 
Jūs atnācāt šajā pasaulē, lai gūtu mācību izšķiršanā. Labā un Ļaunā atšķiršanas, ilūzijas un realitātes atšķiršanas mācību. 


Apgūstiet jūsu mācības paši. Un atcerieties, ka mēs varam jums palīdzēt tikai tad, kad jūs lūdzat mūsu palīdzību. 
ES ESMU Šiva, un es atnācu visai svarīgu pamācību dēļ. 


© Tatjana Mikušina, 2006

Tulkoja Lauma Ērgle

http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.08-2006.01.html


Pievienots: 2012/12/08