Par pašreizējo situāciju uz Zemes

Gautama Buda caur Tatjanu Mikušinu7. marts 2007. gads


ES ESMU Gautama Buda, steidzami atnācis pie jums šodien, lai dotu svarīgu vēstījumu attiecībā uz pašreizējo situāciju uz planētas Zeme.


Kā vienmēr, tie no jums, kas lasa mūsu vēstījumus, ir tie cilvēki, kuri visvairāk ir gatavi konkrētām darbībām. Tāpēc es nāku pie jums šajā dienā, lai paskaidrotu situāciju un vērstos pie jums pēc palīdzības. Jūsu dzimtajai planētai tagad ir vajadzīga jūsu palīdzība. Ne tā palīdzība, ko jūs sniedzat ar jūsu lūgšanām katru dienu, bet tā palīdzība, kurā ir jāpiedalās jums visiem. Tāpēc, ka situācija ir ļoti saspringta un virkne zemestrīču var kļūt par cēloni lieliem postījumiem un novest pie liela cilvēku upuru daudzuma. Tāpēc es nāku kā Skolotājs, kurš ir atbildīgs par stāvokli uz Zemes un par enerģiju balansu uz planētas Zeme. 


Neviens cits Skolotājs nevar vērsties pie jums šajā situācijā.
Es lūdzu jums palīdzību, kuru varat sniegt jūs visi, kas lasāt šo manu vēstījumu. 
Tajā stundā, kad jūs izlasīsiet šo manu aicinājumu palīdzēt, nekavējoties ne mirkli, izsakiet savā sirdī vai skaļi šādu aicinājumu:
„Ak, Zeme, es zinu, ka tev ir grūti, es zinu, ka tev vajadzīga mana palīdzība šajā dienā. ES ESMU TAS, KAS ES ESMU vārdā es lūdzu manu Augstāko Es atdot to Dievišķo enerģiju, kas šodien nonāk manā svētnīcā, stāvokļa stabilizācijai uz Zemes.”


Tūkstoši no jums, kas ir gatavi uz šādu upuri, spēs momentāni mainīt situāciju uz planētas Zeme. 
Es iesaku jums izteikt šo aicinājumu jebkuru kataklizmu un stihisku nelaimju brīžos, kas saistīti ar planētu Zeme. 
Un tagad es gribētu, izmantojot gadījumu, dot vēl nelielu informāciju attiecībā uz 2007.gada 19. marta aptumsumu, saules aptumsumu. Saule simbolizē Dievišķo saprātu un katrs saules aptumsums, kad tas notiek, ir papildus slodze jūsu smalkajiem ķermeņiem. Tad, kad notiek saules aptumsums, es iesaku jums dažas dienas pirms aptumsuma un dažas dienas pēc aptumsuma rūpīgi sekot sev, savai dienas kārtībai. Vairāk atpūsties, vairāk gulēt. Un, protams, rūpēties par savu harmoniju.


Jūsu nepilnīgās enerģijas, kas ir jūsu zemākajos ķermeņos, aktivizēsies un jūs varat izjust ne visai komfortablus stāvokļus. Dažiem tā būs uzbudināmība bez iemesla, disharmonija, bet daži vienkārši ir spējīgi iekrist depresijā vai veikt nekontrolējamas darbības. Saules aptumsumi ir sevišķi bīstami psihiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem un cilvēkiem, kas cieš no psihiskām slimībām. Tāpēc parūpējieties par jūsu tuvo radinieku dvēseles komfortu. Pacentieties pasargāt viņus no jebkādiem sliktiem un negatīviem stāvokļiem. 


Ļoti derīgi būs pielietot meditācijas un lūgšanu prakses ar ievirzi uz harmoniju, mieru, Mīlestību. 
Es atnācu, lai brīdinātu jūs par nelabvēlīgu enerģiju strāvojumu uz Zemes virsmas. Es atnācu apliecināt jums, ka viss ir jūsu spēkos un jūs esat spējīgi harmonizēt situāciju uz planētas ar jūsu pašu spēkiem, pat bez Gaismas Būtņu palīdzības. 


Jums tikai vajag iedomāties, ka jūsu Dieva dāvātā enerģija var pēc jūsu vēlēšanās tikt novirzīta situācijas harmonizēšanai uz planētas un jebkuru stihisku nelaimju novēršanai.
Stihija nav akla. Stihija iziet no līdzsvara stāvokļa jūsu domu un jūsu jūtu iedarbības rezultātā, ja tās nav harmoniskas. Tieši tāpat stihija spēj ieiet līdzsvara stāvoklī, ja jūs pieliekat pūles tam, lai harmonizētu sevi un jums apkārtesošos cilvēkus. 


Sekojiet tam, lai jūsu domas un jūtas paliktu mierīgā, līdzsvarotā stāvoklī ne tikai šīs dienas laikā, bet, kā minimums, līdz šī mēneša beigām.


Mēs modri sekojam situācijai uz planētas un sniedzam visu vajadzīgo palīdzību. Taču šodien es atnācu, lai vērstos pēc palīdzības pie jums, lai jūs sajustu mūsu plecus blakus jums un lai mēs varētu balstīties uz jums tajās situācijās, kad planētai draud kataklizma.


Es biju priecīgs par to, ka mūsu šīsdienas tikšanās ir notikusi un man izdevās nonest līdz jūsu ārējai apziņai tik svarīgu un nepieciešamu informāciju.


ES ESMU Gautama Buda, ar Mīlestību un cerību uz jums.


© Tatjana Mikušina, 2007


Tulkoja Kaspars Vaikulis
red. Lauma Ērgle

http://www.sirius-riga.lv/diktati2007.03-07.html


Pievienots: 2012/11/11