Gaismas Darbinieki ievada Jauno Laikmetu

2.daļaJ. Es esmu dziedātājs, un pieskaros cilvēkiem ar savu dziedāšanu. Es cenšos to darīt profesionāli, un tai pat laikā es jūtu daudz baiļu un daudz šaubu, kā to darīt.


Jūs esat ļoti drosmīgi, klausoties savas sirds balsi. Godājiet sevi par jūsu izdarītajām izvēlēm un, protams, ka ir bailes. Jums ir jāsaprot, ka bailes ir kļuvušas par enerģijas veida lauku apkārt jūsu zemei. Tā ir kā kolektīva migla jums apkārt, un, tiklīdz jūs gribat iziet no tās, tā savā veidā vajā jūs un mēģina jūs ievilkt atpakaļ iekšā. Tā stāsta jums daudz nepatiesu lietu, piemēram: nav iespējams tas, ko jūs vēlaties. Un tāpēc atslēga ir atpazīt šo baiļu balsi. Ja jūs noskaņojaties uz šo baiļu enerģiju, frekvenci, jūs uzreiz varat zināt, ka tā nav patiesības balss. Es iesaku ļaut bailēm parādīties jūsos bērna formā. Tas nav ienaidnieks ar kuru jācīnās. Tā ir jūsu daļa, kas ir visneizsargātākā pret ārējiem spriedumiem. Lieciet viņam zināt, ka jūs esat šeit priekš viņa. Sakiet viņam cik brīnišķīgs un drosmīgs viņš ir un, kad jūs virzīsieties uz priekšu, jūs redzēsiet, ka ir kļuvis vieglāk un vieglāk iet ārā no miglas. Ir cilvēki, kas gaida jūs un patiesi vēlas saņemt velti, ko jūs dodat ar savu balsi.


J. Kas man jādara ar visām manām sajūtām no iepriekšējām dzīvēm? Dažreiz liekas, ka tās zog enerģiju no manis un kā es to varētu apturēt?


Vispirms atpazīstiet, ka jūsu iepriekšējās dzīves ir jūsu daļa, bet tās neesat jūs. Jūsu iepriekšējo dzīvju aspektiem joprojām ir nepieciešama izdziedināšana un atkal jūs varat raudzīties uz šīm jūsu daļām kā bērniem, kuri nāk pie jums kā pie ceļveža. Viņi neies prom, kamēr nebūs atpazīti. Tas, ko jūs esat pieredzējuši tagad un toreiz ir tas, ka jūs jūtaties savu iepriekšējo dzīvju, traumētu enerģiju tajās, vadīti, bet tas nozīmē, ka jūs neatpazīstat jūsu pašu spēku tagad. Nesūtiet šos vecos dzīves laikus prom. Aiciniet tos nākt pie sevis, bet raugieties uz tiem kā uz bērniem, kuriem vajadzīgs ceļvedis. Bieži dzīves laiki, kuri ir bijuši ļoti sarežģīti ir ar velti priekš jums. Iepriekšējās dzīves personība cieta sāpes, bet viņai bija ari īpaši talanti un veltes, kurus jūs varat izmantot tieši tagad. Atslēga darbībai ar sāpīgām iepriekšējām dzīvēm ir raudzīties uz tām pareizā perspektīvā. Jūs neesat jūsu iepriekšējo dzīvju upuris. Jūs esat to dziedinātājs.


J. Agrāk es biju ļoti, ļoti slims, bet es atguvos un dabūju labu darbu. Kad es strādāju ar sevi garīgā ceļā, kuru mēs šodien apspriežam es atkal saslimu un tagad es vairs nevaru strādāt. Kaut gan es zinu, ka tā nevajadzētu būt, tāpēc es vēlos uzzināt ko es daru nepareizi? Vai varat, lūdzu, man pateikt kaut ko par šo?


Nevērtējiet slimības vai sāpes, ko jūs piedzīvojat. Kaut kas jauns grib ienākt jūsu ceļā. Tas tagad vēl ir aiz vārtiem, tā sakot un jūsu ticība tiek pārbaudīta tieši tagad. Jūs neko nedarāt nepareizi. Tieksme vērtēt sevi pēc lietām, kas notiek jūsu dzīvē nāk no bailēm. Ticiet, ka jūsu dzīvē ir lielāka plūsma, kas jūs vada pat, ja tā neliekas un jūs varat mēģināt sajust vai slimība dod jums kaut ko, kas patiešām ir vērtība jums. Es gribētu uzsvērt jums, ka jūs neejat atpakaļ jūs virzāties uz priekšu.


J. Es gribētu uzdot jautājumu par kopdarbību, sadarbošanos ar citiem gaismas darbiniekiem. Es pamanīju, ka esmu mainījies uz iekšējo līmeni, man vairs nav tik jauki, bet ir tiešāki mani kontakti ar citiem cilvēkiem un es jūtu, ka tas ir labāk manai enerģijai un darbam, kas man jādara. Tomēr izmaiņas ir tik lielas, ka es neesmu pārliecināts vai es esmu uz pareizā ceļa... varbūt es esmu tikai nobijies manīties tik intensīvi.


Tas, ko jūs izjūtat ir, ka personība ir savienojusies ar savu dvēseli un ka dažreiz pagātnē jūsu personība ir gribējusi būt jauka un ne aizskaroša vai konfrontējoša, bet tagad jūs jūtat, ka jūsu dvēseles balss ir stiprāka un, ka jums dažreiz ir nepieciešamība radīt stingras robežas ap sevi. Tā ir procesa daļa un tas ir svarīgi, kad jūs strādājat ar citiem un jūs jūtat, ka jūs viss nākat no savas sirds arī respektējot un ņemot vērā visas citas ievainotās daļas, jo neviens vēl nav pilnīgi savienojies ar savu dvēseli. Mēs visi vēl esam ļoti cilvēciski. Pagātnē garīgās grupas pārsvarā tiecās fokusēties uz ārējiem mērķiem, uz lietām, kuras bija jāmaina pasaulē, bet ja jūs patiesi gribat kopdarboties šajā jaunajā laikmetā, vienkārši sāciet būt kopā, vienkārši pasēdiet kopā cits ar citu. Iepazīstiet cits citu cilvēciskajā līmenī. Neskatieties uz to kā uz projektu, kas jums ir, lai veiktu to no prāta, bet vienkārši dalieties mīlestībā un draudzībā, un tas radīs brūnumus, ko jūs nekad nebūtu sasnieguši ar savu prātu.


J. Vai patiešām ir pietiekami priekš manis un mums vienkārši svētīt mūsu pārtiku un ūdeni pirms lietošanas uzturā un iztēloties, ka tie ir pilni ar visu labumu, ko mūsu ķermeņi prasa un tas tā ir?


Lūdzu, atcerieties, ka zeme ir dzīva būtne. Visam dzīvajam uz zemes ir sava apziņa, un patiešām ir sadarbība starp visām dzīvības formās uz zemes, cilvēkiem un ne-cilvēkiem. Zeme grib kalpot jums kā cilvēkiem. Viņa vēlas atbalstīt uzplaukumu cilvēku apziņā. Tāpēc jums nav jājūtas vainīgiem par pārtiku, ko jūs ēdat, vai ūdeni, ko lietojat. Ja jūs svētāt to, nedariet to ar vainas apziņu, bet ar prieka un pārpilnības sajūtu. Tā ir patiesība, ka viss ko jūs ieliekat savā ķermenī ir jutīgs pret veidu, kā jūs to darāt, ko jūs domājat par to, tātad, ja jūs izturaties pret to ar cieņu un pateicību, tas tiks pamanīts, taču nedariet to ar vainas apziņu. Saglabājiet tā gaismu.


J. Es esmu strādājis ar grupām daudzus gadus. Es esmu atdevis daudz. Galu galā es esmu saslimis un tagad es nestrādāju vairs, tāpēc mans jautājums ir ko es varu darīt, lai pārliecinātos, ka es neesmu zaudējis tik daudz enerģijas, kad es strādāju ar grupām?


Jums ir jājautā pašam sev, kāpēc jūs zaudējat enerģiju ar citiem cilvēkiem? Kā tas ir, ka viņi var to paņemt no jums? Jūs mēdzat pievienoties citiem ļoti viegli un parastajā veidā un, iespējams, jūs varat pamanīt, ka aiz tā stāv bailes. Šīs spējas ir gan liela velte, gan arī baiļu veids: kas notiks, ja es aiziešu no visām citu vajadzībām un cerībām? Vai es drīkstu to darīt? Viņi atteiksies no manis uz visiem laikiem? Jūs varat sajust šīs bailes? Atrodiet šīs bailes jūsu iekšienē. Tās izskatās kā bērns, kurš baidās būt atgriezts no visa, kas viņam apkārt, un stāstiet šim bērnam, ka ir labi būt patsāvīgam un gūt prieku par sevi pašu. Ir svarīgi spēt koncentrēties uz sevi pašu, kad esat ar citiem. Tiklīdz jūs zināt, kā to darīt, jūs varat strādāt ar citiem cilvēkiem atkal vieglāk. Atlaidiet vainas sajūtu.


J. Kā mēs varam strādāt kopā garīgā līmenī, ja joprojām ir emocionālas brūces mūsu iekšienē, kas ietekmē mūsu attiecības?


Neskatieties uz cilvēkiem, ar kuriem jūs strādājat, kā uz līdzekli mērķa sasniegšanai. Tā ir savienojuma starp jums kvalitāte, kas noteiks, kas notiks, kā veiksies. Tātad, ja jūs pamanāt sāpes citos vai sevī pašā, kad mijiedarbojaties, nenosodiet tās un nemēģiniet tās palaist garām pārāk ātri. Jūs visi esat tik daudz ceļojuši daudzu dzīvju laikā. Jums tagad ir velte just līdzi un patiesi saprast citam citu, tāpēc ļaujiet, lai enerģija plūst uz āru pie citiem un jums paša, nevēloties neko mainīt. Izmantojiet savu laiku, un atkal, to, ko jūs vēlaties paveikt kopā, nevar zināt ar jūsu prātu.


J. Man ir jautājums Ješua. Es esmu strādājis aprūpē daudzus gadus un es redzu sevi kā gaismas darbinieku. Es nekad neesmu daudz darījis jautājumā par aizsardzību. Es vienmēr jūtos aizsargāts. Darbs, ko es daru ir ļoti grūts. Es strādāju ar atkarīgiem cilvēkiem, bet pēdējā laikā es esmu ievērojis, ka man varbūt vajag kādu aizsardzību pret enerģijām, kas ir pielipušas man, tāpēc mans jautājums ir vai man patiešām ir nepieciešama aizsardzība?


Jā, jums ir nepieciešama aizsardzība, jo jums ir jutīga enerģija, kura viegli uzņem emocijas no citiem, bet jums ir jāapzinās, ka tikai jūs pats varat sevi aizsargāt. Ja jūs prasāt ārējas lietas, tad jūs tādā nozīmē sakāt sev pašam, ka jūs nevarat to izdarīt pats. Jums ir jāapzinās savu paša patieso spēku un arī jautājumā, ko jūs uzdodat sev pašam, kāpēc šīs enerģijas pielīp man? Kāpēc tās man uzmācas? Kāpēc jūs ļaujat tām ienākt, jo tās nav te, tikai pateicoties saviem spēkiem, tas esat jūs, kurš ļauj tām ienākt. Tā ir pienākuma vai vainas apziņa, ja jūs to nedarāt. Jums un jutīgiem cilvēkiem vispār es rekomendētu sazināties ar dusmu emocijām, ja jūs jūtat tās. Nenoraidiet šīs emocijas kā sliktas vai necienīgas, jo tās bieži grib pateikt jums kaut ko svarīgu. Dusmas var parādīt, ka jūsu robežas ir pārkāptas, un dvēsele mēģina pateikt jums to caur šo emociju, tā ne vienmēr rodas pati uz savu ziņu caur paaugstinātām sajūtām.


J. Vai zīdaiņi vai mazi bērni, vai mazbērni izvēlas tikt vecāku, uzraugu vai garīdznieku izkropļoti, un būt par uzraugiem – viņi izvēlas to tāpat?


Pirms dvēsele iet uz jaunu inkarnāciju uz zemes, viņa izvēlas noteiktus notikumus kā nākamā dzīves laika daļu. Tomēr nekas nav pilnībā fiksēts un iepriekš noteikts. Notikumiem piemīt zināma varbūtība, un tas vienmēr ir atkarīgs no dvēselēm, kuras piedalās šajā notikumā, vai tas reāli notiks, bet ir taisnība, ka bērnam, kurš tiek ļaunprātīgi izmantots, bija zināma iepriekšēja zināšana par šī notikuma iespēju. Bet tas neietekmē faktu, ka varmākam bija izvēle, ikviens, kurš izlemj ļaunprātīgi izmantot kādu citu, zina dziļi savā iekšienē, ka pastāv izvēles moments, tā kā persona, kura to dara, saglabā pilnu atbildību par to, kas notiek. Es zinu, ka ir ļoti grūti iedomāties, ka nevainīgs bērns dažos gadījumos var būt izvēlējies zināmu vardarbības pieredzi, un šī domas līnija nekad nevar tik izmantota par attaisnojumu šādām lietām, bet ir taisnība, ka aiz katra notikuma stāv viss visums no iepriekšējām dzīvēm un ļoti sarežģītas attiecības starp dvēselēm.


Es gribētu beigt šo sesiju, pateicoties jums visiem par jūsu klātbūtni, un atcerieties prieku par apsolītās zemes vīziju. Uzturiet to dzīvu savā sirdī un tai pat laikā stāviet ar abām kājām uz zemes. Esiet kaislīgi un pacietīgi! Paldies.


© Pamela Kribbe 2012

www.jeshua.net

http://www.awakeningzone.com/Episode.aspx?EpisodeID=706


Tulkoja Jānis Oppe


Pievienots: 2012/05/22