Es dodu jums manu mantru

Kungs Krišna caur Tatjanu Mikušinu9.aprīlis 2005. gads 


ES ESMU Krišna, atnācis pie jums caur šo Sūtni.
ES ESMU Krišna, Kungs Krišna. Mani pazīst un ciena Indijā. Tāpat mani pazīst daudzās pasaules zemēs, pateicoties tiem, kas ir uzticīgi Kungam Krišnam. 


Patiesībā es esmu visur. Es – formā un es – bezformīgajā, es – apziņā un es – Garā. 
Mans sasniegumu līmenis ļauj man būt daudzās formās vienlaikus. ES Visuresošs. 
Mans visizplatītākais tēls ir ganu zēns ar stabulīti. Es patiešām mīlu šo tēlu visvairāk un tieši šajā tēlā es parādījos manā zemes iemiesojumā pēdējo reizi Vrindavanā.


Es devu Dieva vārdus slavinošu mantru tiem, kas ir man uzticīgi. Es devu šo mantru tādēļ, ka cilvēku prāts Kali Jugas cikla sākumā pēc manas pārejas nebija spējīgs augstu mācību uztverei. Prāts ir nemierīgs un nepakļāvīgs. Tāpēc to vajag nodarbināt ar pastāvīgu Dieva vārdus slavinošu mantru lasīšanu. 


Kad prāts ir aizņemts ar Dieva vārdu atkārtošanu, tad tam maz laika atliek zemu domu domāšanai un zemu vēlmju izjušanai. 


Šīs mantras, mantru lasīšanas prakse ļauj turēt prātu grožos un cilvēka Augstākā Es paklausībā. 
Es vēlos, lai cilvēki uz visas planētas atgrieztos pie Dieva vārda slavināšanas prakses kā pie īsākā Ceļa, kas ved atpakaļ pie Dieva. 


Jūs kļūstat par to, uz ko tiecas jūsu prāts. Un ja jūsu prāts ir pastāvīgi koncentrējies uz tēliem, kas tiek propagandēti no televizoru ekrāniem un reklāmu stendiem, tad tāds prāts ir piesaistīts šai pasaulei un nav spējīgs atrauties no šīs pasaules. 


Dieva vārda slavināšanas prakse neprasa sevišķus apstākļus savai realizācijai. Jums nav vajadzības apmeklēt dievkalpojumus vai jebkādas baznīcas ceremonijas, jums nav vajadzības piederēt jebkādai reliģiskai grupai un jebkādai reliģiskai organizācijai. Viss, kas jums nepieciešams, ir iemācīties pareizi izrunāt Dieva vārdus un izrunāt šos vārdus pareizā prāta stāvoklī. Mantru izrunāšanas laikā jums ir pilnīgi jākoncentrējas uz Dievišķo. Jūsu prātam jābeidz maldīties priekšmetos un tēlos, kas ir ap jums fiziskajā pasaulē. 


Jums jādomā par Dievu un tikai par Dievu.
Nav svarīgi pat, ko jūs darāt mantru lasīšanas brīdī. Jūs varat mazgāt traukus, braukt sabiedriskajā transportā, strādāt savā zemes gabalā, pastaigāties ar bērniem, atrasties savā darba vietā. 
Labi būs, ja jūs lasīsiet mantras balsī, varbūt pat pusbalsī, lai netraucētu apkārtējiem, bet jūs varat lasīt mantras arī pie sevis, lai nepievērstu citu cilvēku uzmanību. 


Vienmēr atcerieties, ka jūs lasāt šīs mantras Dievam, bet ne tādēļ, lai radītu iespaidu apkārtējos cilvēkos.
Daži uzticīgie ļoti daudz lasa Dieva vārdus. Viņi veselas dienas pavada mantru lasīšanā. Sevišķi viņiem patīk lasīt mantras lielā ļaužu pulkā, lai visi redzētu, cik cītīgi viņi kalpo Dievam.


No tādas mantru lasīšanas efekts būs tieši pretējais, jo enerģija, Dievišķā enerģija šajā gadījumā tiks tērēta ego nostiprināšanai, bet nevis saites nostiprināšanai ar Dievu. 


Es došu jums manu mantru.
Lūdzu, atrodiet cilvēkus, kuri prot izrunāt šo mantru, nopērciet kasetes ar šīs mantras ierakstu. Ļoti svarīgi, lai kasetes ar manu mantru ierakstu nestu pareizās Dievišķās vibrācijas. Sajūtiet īstās Dievišķās vibrācijas ar savu sirdi.


Ja jūs vai jūsu tuviniekus mulsina tas, ka jūs lasīsiet Dieva vārdus un slavināsiet Dieva vārdus nepazīstamā valodā, nepiespiediet sevi. 
Tādā gadījumā jums jāizmanto cita prakse, kas atvedīs jūs atpakaļ pie Dieva.
Ir daudz ceļu un daudz veidu, kas ved pie Dieva. Praktiski katram ir savs ceļš.
Bet nekad nevajag aizmirst, ka tāpat ir daudz ceļu un taciņu, kas neved nekur.
Taču, ja jūs sēdēsiet, rokas salikuši, un nekur nekustēsieties, gaidot brīnumu, tad visticamāk, ka šis brīnums nenotiks.


Dievam nepieciešams, lai jūs pieliktu jūsu pašu pūles. Un, jo vairāk jūs pieliksiet savas pūles, jo lielāku palīdzību jūs saņemsiet no augšienes. 
Es dodu jums manu mantru. Apsoliet man lasīt manu mantru tieši tik reižu, kamēr jums manas mantras lasīšana sagādās prieku.


Lasiet manu mantru, veicot savus mājas pienākumus. Izmantojiet katru brīvu minūti manas mantras lasīšanai.
Es zinu, ka daudzi cilvēki savos iepriekšējos iemiesojumos bija atnākuši Indijas zemē. Un mantru lasīšana viņiem ir dabiska nepieciešamība. Tieši šiem cilvēkiem jāatsaucas uz manu aicinājumu ātrāk par citiem. 
Ir sena vēsturiska saite, kas savieno Indiju un Krieviju.


Kādreiz senatnē uz Indiju atnāca attīstītāka civilizācija salīdzinājumā ar tiem iedzīvotājiem, kas toreiz dzīvoja Indijā. Tā civilizācija, tā tauta atnāca no ziemeļiem. Un daudziem tas būs negaidīti, ja es pateikšu, ka šie ļaudis atnāca no tās teritorijas, kuru tagad aizņem Krievija. 


Tāpēc eksistē ļoti cieša saite starp zemi Māti Indiju un zemi Māti Krieviju.
Šīs divas zemes ir ļoti tuvas viena otrai, pirmkārt, ar savām bagātajām garīgajām tradīcijām.
Un es ceru, ka Krievija atcerēsies savas ļoti senās vēsturiskās saknes un savu vēsturisko senču ticību, kuras saknes bija tās tautas ticība, kas apdzīvoja šo zemi senajos vēsturiskajos laikos. 
Krievijas teritorijā bija ieliktas daudzas svētnīcas un daudzi kristāli. 


Šie svētumi guļ līdz zināmam laikam. Bet pienāks laiks, un kopā ar šīs nācijas apziņas atmošanos atdzims vēsturiskie svētumi, pilnā spēkā sāks darboties šīs zemes teritorijā izvietotie Gaismas fokusi, kas līdz zināmam laikam noslēpti profāna acīm. 


Es dodu jums manu mantru un es zinu, ka šī mantra ir spējīga atmodināt jūsos vēsturisko atmiņu un kopīgās saknes, kas ieliktas pat pašā krievu valodas pamatā.
HARE KRIŠNA HARE KRIŠNA
KRIŠNA KRIŠNA HARE HARE
HARE RAMA HARE RAMA
RAMA RAMA HARE HARE


Atkārtojiet šo mantru sanskritā.
Šīs mantras skaņas dos jums gan spēku, gan prieku, gan možumu, gan pārliecību par sevi, par savu nākotni un Krievijas nākotni.
ES ESMU Krišna. Es jūtu jūsu vajadzību pēc manas palīdzības. Un es sniegšu jums šo palīdzību, ja jūs vērsīsieties pie manis.


Lai jūs nemulsina mana āriene un mana atšķirība no tiem tēliem jūsu baznīcās, kurus jūs esat pieraduši pielūgt. 
Nav nekādas atšķirības starp mani un Jēzu. Mēs esam viena vesela un nesaraujama Vienotība Gara līmenī.
Un mans vārds Krišna nozīmē to pašu, ko nozīmē vārds Kristus.


Visa atšķirība un visa dalīšana pastāv tikai jūsu ierobežotajā apziņā un tikai šajā vēsturiskajā brīdī, kurš ir ļoti svarīgs jūsu apziņas atmošanās brīdis no miega, kādā jūs bijāt iegrimuši miljoniem gadu. 
Un es būšu priecīgs, ja kāds no jums pielietos manu padomu un lasīs manu mantru.
ES ESMU Krišna un es atnācu pie jums, lai atnestu jums daļiņu no manas mīlestības. 


© Tatjana Mikušina, 2005

Tulkoja Daina Daija, Lauma Ērgle, Olga Gaile

http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.03-06.htmlPievienots: 2012/05/14