Jūsu dvēseles gaismas paušana

Jeshua caur Pamelu KribbiDārgie draugi,
Es esmu šeit, es esmu starp jums, es esmu Ješua. Jūs mani pazīstat, es esmu jūsu draugs un jūsu brālis.
Es zinu, kā tas ir – būt cilvēkam, es esmu ļoti tuvu jūsu sirdij. Un jūs visi esat tuvu cits citam, visi jūs, kas ir klātesoši vai lasa šo, ir dvēseles, kas ir nākušas uz Zemi atkal un atkal, iedvesmojoties no Gaismas, ar vēlmi mainīt apziņu uz Zemes.


Dziļi savā sirdī jūs ļoti mīlat Zemi. Protams, daļa no jums jūtas ļoti vīlušies. Jūs esat pieredzējuši nepieņemšanu savās dzīvēs uz Zemes. Tas ir izraisījis sāpes jūsu sirdī, taču jūs esat atgriezušies atkal un atkal, un šajā laikā vēsturē kaut kas notiek. Jūs varat sajust to sevī, savā ķermenī. Jūsu dvēselē notiek kustība, jūsu dvēsele jūtas gatava patiesi izpaust visu savu gaismu. Apziņa uz Zemes tagad ir gatava pārmaiņām, un es zinu, ka jūs visi vēlaties izpaust savu dvēseli šīs dzīves uz Zemes laikā. Es slavēju jūsu drosmi. Jūsos ir gan tumšā, gan gaišā daļa. Tumšajā daļā jūs varat justies ļoti bezspēcīgi, jūs varat justies zaudējuši drosmi, un jūs vēlaties atgriezties Mājās. Bet es jums saku: tagad ir laiks, lai patiesi parādītu pasaulei, kas jūs esat. Neiespaidojieties pārāk daudz no bailēm un agresijas šajā pasaulē. Jūs esat nepieciešami, tieši tagad!


Kā jums savienoties ar savu dvēseli un izpaust jūsu dvēseles gaismu? Jums visiem ir jūtas, iedvesma, vēlmes: tās ir jūsu dvēseles valoda. Kā bērnam daudziem no jums bija sapņi un vīzijas par cita veida realitāti. Jūsu audzināšanas laikā jums varbūt tika teikts, ka jums nevajadzētu būt naiviem, ka jums jābūt reāliem; jums nebija drosmes būt atšķirīgiem, lai sekotu alternatīvam ceļam. Tāpēc ir grūti tagad ticēt sapņiem un vīzijām, kas ir jūsu sirdī. Taču ir pienācis laiks atkal savienoties ar jūsu sirds aicinājumu. Jūsu dvēsele dod jums vēstījumus visu laiku. Šie vēstījumi atnāk pie jums caur jūsu emocijām un caur jūsu ķermeni.


Piemēram, darba jomā vai attiecību jomā jūs bieži jūtat, ka jūs nevarat patiesi izpaust sevi vai ka jūsu enerģija nav īsti novērtēta. Jūs ļoti labi spējat sajust, izjust, vai jūsu enerģija ir pieņemta labi vai nē. Esiet patiesi pret sevi tajā. Emocijas, kuras jūs sajūtat un kuras var pārvērties fiziskās kaitēs, ir vēstījumi no jūsu dvēseles, ka jūs sevi patiesi necienāt. Jums ir bail aiziet no vecā, pierastā. Tomēr, jūsu dvēsele bieži vēlas izvest jūs ārpus pierastā, uz jauno.
Es tagad lūdzu jūs iztēloties kopā ar mani, ka jūsu sirdī ir atvērta telpa. Jūs varat vizualizēt to kā trauku vai vāzi, un tajā piedevām ir ūdens. Iztēlojieties šo vietu savā sirdī un redziet, kā puķes iekrīt šajā vāzē vai traukā, un aplūkojiet puķes, sajūtiet to enerģiju... šī ir jūsu dvēseles enerģija. Atcerieties, kā tas bija – būt bērnam un justies pilnīgi brīvi, brīvi sapņot un iedomāties tādu nākotni, kādu vēlējāties. Tagad apbrīnojiet šīs puķes skaistumu... un varbūt jūs saņemat vēstījumu no tās, kas stāsta par to, kurp dzīve vēlas jūs aizvest. Ļaujiet šai puķei runāt ar jums, un tiem nav jābūt vārdiem, jūs varat vienkārši sajust tās enerģiju.


Tagad viena lieta ir sajust jūsu dvēseles enerģiju, kā jūs tikko darījāt, bet cita lieta ir nodot to uz āru pasaulē. Lai to izdarītu, jums ir jāsaņem enerģija no jūsu dvēseles ne tikai jūsu sirdī un jūsu prātā, bet arī dziļāk iekšienē, jūsu vēderā. Kas parasti notiek ar jums, ir, ka jūs jūtat iedvesmu savā sirdī un jūs sākat domāt un raizēties par to: “Kā es varu nodot to uz āru pasaulē?” vai “Kā es varu ar to nopelnīt?” Jūsu prāts sāk skriet, bet māksla saņemt jūsu dvēseles vēstījumus ir saņemt tos pilnībā, kas nozīmē ceļu lejup uz jūsu vēderu. Kāpēc tas ir svarīgi? Vēders glabā jūsu dziļākās emocijas. Lai iezemētu jūsu dvēseles iedvesmu, jums ir jāļauj jūsu dvēseles gaismai apgaismot jūsu tumšākās emocijas, kas ir daļa no jums. Jūsu vēdera rajons glabā vecas bailes, dziļu emocionālu sāpju un skumju atliekas, un jums ir jāuzrunā tās, lai spētu izpaust savu gaismu. Bet to var tikai tad, kad jūsu dvēseles gaismai ir ļauts apspīdēt jūsu paša tumšāko stūri, kad notiek iekšējā transformācija un atbrīvošanās.


Šis iekšējās transformācijas veids ir atslēga, lai piesaistītu – ārējā līmenī – darbu un attiecības, kas rezonē ar jums. Tātad, lai paustu jūsu dvēseles gaismu šajā pasaulē, jums ir nepieciešams pilnībā apvienoties ar savu dvēseli, kas nozīmē, ka jūs ļaujat jūsu dvēseles enerģijai noiet visu ceļu lejup uz jūsu vēderu. Tā patiešām ir grūta lieta. Viena lieta ir just iedvesmu savā sirdī, skaidras atmiņas par vienotību un gaismu, bet tas ir vēl viens solis, lai pasniegtos ārā no šīs vienotības vietas pie jūsu daļām, kuras jūtas vientuļas un zaudējušas drosmi. Kad tas notiek, jūs nonākat pie Kristus-apziņas, un jūs sajūtat dziļu mieru iekšienē. Kristus-apziņa aptver gan gaismu, gan tumsu. Viņa saprot tumsu no iekšienes. Nav ne nosodījuma, ne cīņas starp gaismu un tumsu no Kristus-izpratnes redzes viedokļa. Dzīve tiek dziļi pieņemta, kāda tā ir.


Lai savienotos ar savām paša tumšākajām daļām, redziet viņas kā bērnus, kuriem nepieciešama palīdzība. No dvēseles līmeņa jūs esat viņu pavadonis un viņu vecāks, un jums ir jāapkampj jūsu pazaudētie iekšējie bērni, lai jūs kļūtu viengabalains. Tādā veidā jūsu dvēsele kļūst pilnīgi iezemēta un izteikta uz Zemes. Gaismas darbinieka ceļš ir nevis sludināt par labāku pasauli, tas nav tik daudz darīt kaut ko katrā ziņā. Tas nozīmē pagriezties uz iekšieni, visos līmeņos, un patiesi mīlēt un saprast sevi. Kad jūs saņemat mīlestības velti, jūs vēlaties automātiski atdot to citiem. Jūs esat kļuvuši gaismas darbinieki, pat ja jūs nedarāt neko speciālu priekš tā. Jūs ienesīsiet pārmaiņas pasaulē, vienkārši esot jūs paši.


Es aicinu jūs izveidot savienojumu starp gaišāko daļu un tumšāko, visvairāk traumēto jūsu daļu. Nedomājiet par to, tikai sajūtiet to. Redziet sevi kā eņģeli, izstarojošu gaismu un beznosacījumu mīlestību. Tas ir tas, kas jūs patiesībā esat! Tagad redziet mazu bērnu tuvojamies šim eņģelim. Šis bērns jūtas pamests un vientuļš. Vai jūs varat paņemt viņu uz savām rokām? Bērns ir daļa no jums un vēlas iet uz mājām ar jums. Tas patiesi ir gaismas darbs. Tiklīdz jūs salīgstat mieru ar šo bērnu un apskaujat viņu, jūs varat sajust to savā vēderā: bērns dos Jums degsmi un dzīves enerģiju, un jūs kļūsiet cilvēcisks eņģelis. Jūsu dvēseles gaisma viegli izpaudīsies ārpasaulē un bez pārāk lielas domāšanas, jums piesaistīsies tas, kas rezonē ar jums darba un attiecību jomā. Visas lietas ārējā līmenī nostāsies savās vietās. Jūsu dvēseles gaismas paušana sākas iekšienē, un šī iekšējā darba rezultātā viss pārējais sekos bez piepūles.


© Pamela Kribbe 2012

www.jeshua.net


Tulkoja Jānis Oppe
Pievienots: 2012/02/21