Dzīves vienkāršība

Ješua caur Pamelu KribbeEs esmu Ješua. Tas ir liels prieks manā sirdī, ka es esmu šeit savienojies ar jums. Es jūs dziļi mīlu, un es esmu savienojies ar jums kā brālis. Es biju cilvēks tāpat, kā jūs, es zinu visas cīņas, kurām jūs izejat cauri kā cilvēki. Es zinu tās iekšienē, es nebiju svētais. Es biju cilvēks, un man bija savienojums ar gaismu, bet es arī pieredzēju sāpes un šaubas savā dzīvē, un tāpēc es varu savienoties ar jums tik dziļi. Mēs esam viens.


Kristus-enerģija ir ne tikai mana, es biju vēstītājs, šīs enerģijas pārstāvis. Es atnācu šeit uz Zemi, lai atcerētos visus jūs ar gaismu iekšienē. Šī gaisma ir universāla, mēs dalāmies tajā. Un, kad jūs jūtat šo gaismu, ar Kristus enerģiju tajā, viss kļūst ļoti vienkārši. Vai jūs varat šajā brīdī just vienkāršību tam, kas es esmu? Es pieņemu jūs tādus, kādi jūs esat. Es redzu tik daudzus no jums cīnāmies savā dzīvē, tik daudzos no jums ir spriedze. Jūs ciešat pārāk daudz. Šodien es gribu jums atgādināt par dzīves vienkāršību. Kādreiz jūs zinājāt šo vienkāršību iekšēji, tas bija, kad jūs bijāt bērns. Bērns nedomā par rītdienu vai vakardienu, viņi ir šeit tagadnē. Bērniem ir viegli savienoties ar savu dievišķību, savu gaismu. Viņiem nav šaubu, ka viņi ir labi, kādi viņi ir.


Tagad, kad es runāju par to, ceļojiet kopā ar savu apziņu uz jūsu ķermeņi. Dodieties uz savu sirdi un savu vēderu. Tur, kur jūs iekšienē atrodat bērnu. Atcerieties šo vietu iekšienē, kur jūs varat izbaudīt mirkli.


Bērns ir gatavs pieņemt, bērnā nav nosodījuma, viņš pieņem dzīvi, kāda tā ir. Sajūtiet šo enerģiju jūsu vēdera iekšienē. Uzdrošinieties atkal atvērties dzīvei. Kad jūs bijāt bērns, jūs ļāvāties lieliem sapņiem. Tieši tagad mums ir vajadzīgi lieli sapņi uz Zemes. Laiki mainās, un arvien vairāk cilvēku sāk apzināties, ka kaut kas ir jāmaina. Mēs varam izmainīt šo pasauli tikai tad, ja cilvēki zina, kā nokļūt atpakaļ pie iekšējā bērna: beznosacījumu mīlestības un prieka avota.


Kādi ir jūsu sapņi? Kādi bija jūsu sapņi kā bērnam? Vai jūs atceraties tikai sajūtu par to? Tagad redziet bērnu savā priekšā, bērnu, kurš jūs bijāt. Viņa vai viņš tur puķi, puķe nāk no viņa sirds. Vai jūs varat sajust, ko šis bērns piedāvā pasaulei? Tā ir tik īpaša un unikāla enerģija. Vai jūs varat apbrīnot šī bērna nevainību un drosmi? Viņš atnāca uz Zemi, briesmu un baiļu pilnu vietu, nesot šo trauslo puķi ar aizrautību savā sirdī, lai dalītos tajā ar pasauli. Apmīļojiet šo bērnu iekšienē. Kā puķe izskatās šajā brīdī jūsu dzīvē? Vai tā zied, vai tā ir veselīga? Vai tai netrūkst pareizās barības? Vai jūs jūtat spriedzi, bailes, rūgtumu ap to? Tagad iztēlojieties, ka jūs sniedzat jūsu rokas pretī šai puķei un sakāt tai: “Tu esi tik skaista, tik dārga. Es palikšu uzticīgs tev.”


Puķe ir vēstījums no jūsu dvēseles. Tā satur enerģiju, kuru jūsu dvēsele vēlas izpaust uz Zemes šajā dzīvē. Raugieties uz šo skaisto puķi un pamaniet, ja jūsu iekšienē ir sāpes, bezcerība vai bailes par savu likteni.

 Aplūkojiet šīs emocijas ar līdzjūtību. Jūs esat ļoti drosmīgi, lai pat būtu šeit uz Zemes. Jūs atrodaties šeit tagad, lai veiktu pārmaiņas, lai nestu gaismu uz Zemi, bet jūs arī esat šeit, lai gūtu prieku dzīvē. Atcerieties vienkāršo prieku būt bērnam, dzīvojošam spontāni atbilstoši savam raksturam. Nest gaismu uz Zemi nenozīmē jums iztērēt spēkus. Jūs esat arī Zemes bērns. Māte Zeme vēlas sniegt visu jums nepieciešamo.


Kad es biju uz Zemes, man bija misija. Es atnācu šurp, lai iesētu jaunas apziņas sēklas. Jums būtībā ir tā pati misija, kura bija man. Tagad šī pasaule var padarīt jūs ļoti skumjus. Jūsu misija ir atkarīga no jūsu spējas būt priecīgiem šeit un pieņemt visu kā bērnam. Kad jūs jūtaties noguruši un nomākti, neaizmirstiet savienoties ar iekšējo bērnu jūsu vēderā. Esiet priecīgi un uztveriet lietas nedaudz vieglāk kādu brīdi. Nav svarīgi, kā jūs jūtaties, šis bērns joprojām papildina jūsu dzīves enerģiju, jūsu spontānumu.


Redziet sevi kā skaistu gaismas eņģeli. Jums klēpī sēž jūsu iekšējais bērns. Kopā jūs veidojat jūsu ceļu uz Zemes. Bērns veido jūsu zemes daļu. Kad kā kosmiska būtne jūs pieņemat cilvēka formu, jums ir jāstrādā ar bērna emocijām. Ikreiz, kad bērns jūtas skumjš vai dusmīgs, vai šausmu pārņemts, jums ir jāuztver šie vēstījumi nopietni. Kā eņģelis jūs varat apciemot šo bērnu. Bērns glabā atslēgu paradīzei uz Zemes. Rūpējieties par viņu ar maigumu, un, sadarbojoties ar citiem cilvēkiem, vienmēr atcerieties, ka bērns ir arī viņu iekšienē.


© Pamela Kribbe 2012

www.jeshua.net


Tulkoja Jānis OppePievienots: 2012/02/20