Erceņģeļi

Erceņģelis Zafkiēls un Neptūns. Apceres un sapratnes Erceņģelis Zafkiēls no tālā Neptūna uztur dvēseli, liekot jums vairāk apzināties savu dvēseli un šādi dāvā iespēju atkalapvienoties ar dievišķo beznosacījumu Mīlestību. Tas ļaus nolīdzsvarot garu un matēriju. Zafkiēls var palīdzēt jums rast iedvesmu, darbojoties fiziskajā pasaulē, atgriežot jūsu dzīvē dievišķību. Viņš palīdzēs jums stingri stāvēt uz Zemes, tiecoties debesīs pēc vadības.


Dažas no elementāļu būtnēm, piemēram, elfi, reiz ieradās no Neptūna, un tagad, kad viņu kalpošanas laiks uz Zemes ir beidzies, atkal ir atgriezušies tur.


Erceņģelis Raziēls un Urāns. Gudrības un atklāsmes Erceņģelis Raziēls izmanto Urāna enerģiju, lai jūsu dzīvē radītu radikālas izmaiņas – jaunu sapratni, savienojot jūs ar jūsu iekšējo skolotāju, tā lai jūsu dzīvi varētu vadīt apslēpta gudrība. Tas radīs jaunu attieksmi, cenšoties visu darīt labāk un rūpējoties par cilvēku patiesajām vajadzībām.


Šobrīd jūsu vidū darbojas dvēseles no Urāna. Tās nav inkarnētas, bet palīdz no neredzamā plāna, atverot jūsu prātus izmaiņām un palīdzot dziedināt vecos konfliktus.


Erceņģelis Metatrons un Plutons. Metatrons stāv dzīvības koka vainagā, paralēli jūsu čakru sistēmai, kur Dieva gudrība iedvesmo katru Erceņģeli. No šī universālās gaismas avota strāvo visi radošie spēki, ko cilvēce izpaudusi materiālajā formā.


Varenā vibrāciju plūsma no Metatrona un vistālākās planētas Plutona šobrīd jūsu dzīvē rada zināmu nemieru. To jūs sajutīsiet, cenšoties nolīdzsvarot vīrišķās un sievišķās enerģijas savā dzīvē un sevī, jo tā iespaidu jūsu intīmākās attiecības. Tādā veidā metatrons pastiprina transformāciju, spēju veco pārvērst jaunā, veidojot svētu telpu nepieciešamajam atdzimšanas procesam evolūcijas augšupejā, izmainot visu, kas nespēj rezonēt ar augstāko patiesību. Tieši tādēļ Metatrons uzņēmies rūpes par augstajām enerģijām, kas tagad sasniedz Zemi no Sīriusa.


Šobrīd uz jūsu planētas inkarnējas dvēseles no Plutona. Tā ir viņu pirmā inkarnācija šeit, un viņiem nav jārisina pagātnes karma. Viņi ir jūtīgi, tīri un godīgi, un brīvi runā patiesību. Tā kā šīs dvēseles spēj dāvāt tīru Mīlestību un sajust, kur tā nepieciešama, viņi strādās, lai atjaunotu līdzsvaru vispārējam labumam. Viņi spēj līdzsvarot sievišķo maigumu un vīrišķo līdzjūtības spēku.


Erceņģelis Rafaēls un Venēra. Labi pazīstams kā dziedināšanas erceņģelis. Rafaēls ir saistīts ar Veneru. Uz šīs planētas daudzi no jums ir pieredzējuši agrāko esību, taču ne blīvajā fiziskajā ķermenī.


Venēra, tāpat kā citas planētas, projicē savu iespaidu uz jūsu pasauli. Tā savij dievišķo un personīgo mīlestību, lai paceltu cilvēku attiecības augstākā līmenī. Tā dziedina cilvēku emocijas un liek meklēt harmoniju visos dzīves aspektos.


Jūsu vidū ir inkarnējušās diezgan daudzas dvēseles no Venēras, dāvājot savu ieguldījumu radošajā iedvesmā un mīlestībā.


Erceņģelis Hanaēls un Marss. Hanaēls uztur Grāciju, kas bija pazaudēta, bet tiks atjaunota gaidāmajās pārmaiņās. Šis Erceņģelis sūta konfrontējošas enerģijas, kuras nevar tikt ignorētas. Hanaēls izaicina ikvienu situāciju, kurai trūkst radošā elementa un kas tādā veidā neveicina dvēseles izaugsmi. Šī kombinācija var būt diezgan nežēlīga, ja jūs ejat nepareizajā virzienā, taču palīdz rast līdz šim neapjaustu iekšējo spēku, lai palīdzētu pāriet uz augstāku līmeni. Šādā veidā fiziskais kaujinieks var pārtapt par garīgo kaujinieku, jo visi konflikti vispirms aizsākas garīgajā pasaulē.


Hanaēls pārliecina, ka tagad šo izaicinošo enerģiju var izmantot augstākiem mērķiem.


Erceņģelis Gabriēls un Merkūrijs. Erceņģelis Gabriēls ir pazīstams ar savām garīgajām zināšanām un palīdz jums celt savu apziņas līmeni, lai labāk uztvertu Dieva gribu un kosmosa likumus.


Izmantojot Merkūriju, Gabriēls darbojas kā sūtnis starp Radītāju un radīto, sagatavojot cilvēku prātus gaidāmajām lielajām pārmaiņām.

Erceņģelis Samuēls un Saturns. Samuēla iespaids ļauj jums pieņemt Zemes laika un fiziskās dzīves limitus un dāvā sapratni par dvēseles nemirstību. Lai gan lineārais laiks veido daļu Zemes ierobežojošā modeļa, daudzi no jums attīstīs sevī jaunu attieksmi pret to, mācoties vairāk dzīvot tagadnē.Pievienots: 2009/03/24