Mēness


Zemes pavadonis Mēness atdzīvina nakti, atstarojot Saules gaismu, un jau daudzus gadu tūkstošus sajūsmina cilvēci, it īpaši tas bija jūtams matriarhāta laikā. Tolaik pat tika apspiests vīrišķais, un sieviešu vara un auglība tika pārspīlēta, ekspluatējot vīriešus. Taču jau Megalītu ēras laikā Vidusjūras zemēs sāka apspiest sievišķo un nomākt Mēness pielūgšanu, kam sekoja ilgstošs patriarhāts, kas sāk izzust tikai tagad. Valdošā vara izpaudās negatīvā veidā, apspiežot sievišķo un noliedzot intuīciju.

Tagad jūs ieejat jaunā vēstures fāzē, līdzsvarā starp abām dzimtēm, kas ved pie perfektām partnerattiecībām, nevis pie cīņas par varu.


Mēness pārstāv līdzsvaru starp vīrišķo un sievišķo un asociējas ar emocijām. Mēness vibrācijas var dāvāt cilvēka psihei jaunu kvalitāti, ļaujot no zemapziņas uztvert gudrību un integrēt to apziņā. Mēness ir ticis godāts dažādos laikos, jo tas ietekmē šķidruma plūsmu uz Zemes. Tas iespaido paisumus un bēgumus, jūsu ikdienas emocijas un sieviešu menstruālos ciklus.


Lauksaimniecībā Mēness fāzes ir svarīgas stādīšanai, augšanai un labības novākšanai. Katra no augu sugām ir saistīta ar vienu no planetārajiem enerģiju tīkliem. Neīstajā gadalaikā audzēti augi nesaņem vajadzīgo planetāro enerģiju, tādēļ tiem nav nepieciešamo barības vielu un dzīvīguma.


Mēness miega laikā var jūs savienot ar zemapziņu, dodot kādas zīmes, sapņos parādot to, ko jūs varbūt esat palaiduši garām nomoda stāvoklī.


Mēness jums palīdz uzticēties jūtām. Mēness enerģiju uztver Hartmana režģis, un tas ir dievu pārziņā, taču šī režģa vibrācijas ir zemākas nekā jūsējās atšķirībā no pārējiem režģiem, kas izstaro augstākas vibrācijas nekā jūs paši. Lai jūs labāk varētu saprast zemapziņu, mēs nesen esam izveidojuši jaunu augstākas enerģijas režģi, kas pārklāj, bet neaizvieto Mēness projekciju. To jums palīdz saprast Zemes partnera Sīriusa spožā gaisma, un šo procesu pārrauga Erceņģelis Metatrons.Pievienots: 2009/03/22