Erceņģelis Mihaēls un saule


Mihaēls, kas nozīmē „Dievam līdzīgais”, ieņem centrālo vietu gan pašā saulē, gan Erceņģeļu gaismas pasaulē, kalpojot kā starpnieks starp izpaustajām zemākajām pasaulēm. Kā patiesības un skaistuma Erceņģelis Mihaēls, ir atbildības paraugs. Viņš palīdz jums uzņemties atbildību par sevi, atrast savu iekšējo spēku un mērķi. Viņš palīdz jums izkļūt cauri ēnām, ar dievišķās apziņas gaismu aizgainot izmisumu. Kā pašreizējās ēras Erceņģeļu vadonis Mihaēls šobrīd fokusē augstāko cilvēka iespēju piepildījumu un līdzsvaro visas polarizētās enerģijas, ieskaitot vīrišķās un sievišķās īpašības. Ienākošā Saules enerģija, par kuru ir atbildīgs Erceņģelis Mihaēls, patiesībā ir elektromagnētiskā dzīvības spēka pilns spektrs.


Cilvēki to absorbē caur četrām augšējām ķermeņa čakrām; agrāk, kad čakru sistēma vēl bija attīstības stadijā, to uztvēra caur saules pinumu. Zemē šī enerģija ienāk caur svētvietām, kuras mēdz dēvēt arī par gaismas centriem. Saules dzīvības spēkus aktivizē DNS, kas savukārt saglabā visu dzīvo būtņu ģenētiskās matricas struktūru, ieskaitot arī pašu Zemi. Šis augstfrekvences spēks tiek uzkrāts un glabāts Saules tīklā, trašu sistēmā, kas krustu šķērsu ieskauj zemeslodi, un tas tiek atjaunots ik dienas.


Aizvien biežāk uz Zemes dažādās vietās labības laukos parādās dažādi simboli. Tiem ir vairāki funkcionālie līmeņi. Viens no tiem ir dāvāt prieku un humoru un norādīt uz mūsu klātbūtni. Daudzas zīmes ataino planētas, lai jums atgādinātu, no kurienes esat nākuši, bet to galvenais nolūks ir papildus projicēt Zemes matērijā augstāku enerģiju un palīdzēt jums atbrīvoties no bailēm. Visi zīmējumi atrodas uz enerģiju joslām, galvenokārt uz Saules tīkla, bet dažreiz uz kādas no Jupitera joslām.


Līdz Atlantīdas bojāejai Zeme Saules dzīvinošos starus uztvēra tiešā veidā. Pēc katastrofas galvenā saikne ar šo primārās enerģijas avotu tika pārvietota uz mūsu izraudzītajām vietām, gatavām cilvēces evolūcijas nākamajam posmam. Fokusa vietas tika nodrošinātas ar ieplūstošo dzīvības enerģiju.


Jau daudzus gadu tūkstošus pirms Meistara Jēzus ierašanās mēs sākām veidot gaismas centru tīklu jūsu nākotnei, savienojot tos un nodrošinot, lai citas dzīvās būtnes, neredzamie Zemes Sargi, būtu sagatavoti tos pieskatīt. Tagad mēs šos tīklus noteiktās vietās pastiprinām ar jaunu paralēlu sistēmu universālās Mīlestības translēšanai, izmantojot Sīriusa enerģiju, kas ir spožākā zvaigžņu sistēma jūsu debesīs. Tur, kur šis jaunais Mīlestības lauks atrodas līdzās jau esošajām saules joslām, cilvēki ar pietiekamu jūtību var to noteikt. Mēs to saucam par Vienpadsmito Globālo režģi.


Īstenībā visai Saules sistēmai raksturīgs vibrāciju lauku starpplanētu modelis, kur līdzās magnētiskajiem un gravitācijas laukiem, kas kontrolē planētu orbītas, arī pašas planētas ietekmē cita citu. Reiz mēs izveidojām solāro tīklu uz Marsa, kas tur vēl joprojām pastāv, taču tas ir slēgts, jo vairs nav nepieciešams; tīkls tika izveidots tad, kad uz Marsa vēl pastāvēja dzīvība. Marsieši izpostīja savu atmosfēru, un dzīve tur kļuva neiespējama. Uz citām planētām solārie tīkli nepastāv, jo turienes dzīvības formām tie nav nepieciešami.


Saule kā dzīvības līdzradītāja un gaismas un siltuma avots vienmēr ir bijusi cilvēku pielūgsmes objekts. Saule nodrošina jūs ar gaismu, krāsām un visu dzīvei nepieciešamo. Atšķirībā no planētu enerģijas, Saules enerģētisko lauku jūs varat sajust uz savas ādas. Tās vibrācijas baro un nostiprina ķermeni, pulsējot caur jūsu orgāniem. Taču arī planētu enerģija ir vitāli svarīgs papilinājums Saules stariem.Pievienots: 2009/03/22