Enerģētiskie tīkli.

Vissvarīgāko iespaidu uz jums atstāj nevis planētas, bet gan Saule, spožā zvaigzne jūsu Saules sistēmas centrā. Mēs jau stāstījām par megalītiem un to nozīmi. Vairums no tiem novietoti uz Saules tīkla, ko daudzi no jums pazīst kā trašu jeb līniju sistēmu (leyline system), kas ir sarežģīts enerģētisko joslu tīkls; taisnas līnijas, kas savieno svētvietas. Jūsu senči šīs spēka vietas iezīmēja uzslejot tur stabus vai akmeņus. Daudzas no šīm vietām vēlāk izmantoja dažādu reliģiju pārstāvji, būvējot tur tempļus, baznīcas un mošejas.


Dažas no šīm Saules enerģijas joslām ir ļoti platas un veido lielus apļus ap zemeslodi, citas ir mazākas. Šīs joslas ir noenkurotas noteiktās spēka vietās, un to enerģiju var uztvert diennakts gaismas stundās. Katra josla atkarībā no tās platuma, sastāv no vairākiem paralēliem impulsiem.


Šīs sistēmas galvenā funkcija ir pārraidīt Saules dzīvības spēku Zemes materiālajām vajadzībām dzīvnieku, augu un minerālu valstībām. Senāk cilvēki zināja, ka auglība un tādējādi arī viņu izdzīvošana ir atkarīga no šo dabas valstību labklājības un vitalitātes un centās tur pastiprināt Saules enerģijas klātbūtni.


Kā Zemes dzīves pārraugiem, mūsu pienākums sen atpakaļ bija izveidot šādas vietas Saules spēka iepludināšanai.


Vēlāk mēs redzējām, ka nepieciešams izveidot vēl otru ieplūstošās enerģijas tīklu, izmantojot jūsu lielāko planētu Jupiteru. Tam bija jāsūta cilvēcei Mīlestības vibrācijas, lai veicinātu vīrišķo un sievišķo īpašību apvienošanu, kas bija zaudējušas līdzsvaru, un parādītu jums gaidāmās Kristus apziņas transformējošo spēku. Šis tīkls sastāv no divām atsevišķām, bet savstarpēji savītām un līkumotām joslām, kur vienai no tām ir pozitīva, bet otrai negatīva polaritāte. Tas atrodas pie Aiverberijas akmeņiem un Glāstonberijā, Anglijā, San- Mišela kalnā Francijā, Deltos, Grieķijā un citās tikpat pazīstamās senatnes svētvietās uz zemes, kur tās ne tikai krustojas cita ar citu, bet arī saskaras ar galvenajām Saules joslām.


No katras no Jupitera dvīņu joslām stiepjas arī daudzi atsevišķi līniju atzari, kas piesaistīti noteiktām svarīgām svētvietām, tādām kā Givrinai netālu no Karnakas un Jeruzalemei.


Šo otro tīklu mēs izveidojām laikā starp Atlantīdas krišanu un Meistara Jēzus ierašanos, jo mēs redzējām, ka Zemei nepieciešams saglabāt līdzsvaru visās esošajās dzīves dualitātēs.


Dažādās kultūras tradīcijās ir pārstāvēta iedzimta un vispārēja tieksme pēc līdzsvara un kārtības. Jūs pazīstat kaduceja simbolu: divas čūskas - vīrišķo un sievišķo, aktīvo un pasīvo gudrības spēku, kas apvijas ap centrālo asi. Ķīniešu tradīcijā tas simbolizēts kā IŅ un JAŅ vienība, kur katra no tām ietver viena otras sēklu.


Savijies enerģiju pāris no Jupitera tika iezīmēts līdzīgi kā saules spēka vietas. Šīs vīrišķās un sievišķās enerģijas atspoguļotas daudzos tempļos, piemēram, Grieķijā Apollona un Atēnas tempļi, Zeva (Jupitera sākotnējais nosaukums) templis, Britānijā un Francijā Mihaēlam un Marijai veltītās baznīcas. Tie visi tika celti uz atbilstošām enerģiju joslām. Kā Baltais Bizons teica „Kristus enerģiju nevar ieslēgt ģeometrijā”, tāpēc mēs to veidojām atšķirīgu no citām tīklu formām, lai tie kā nenoteikti meandri līkumotu ap zemeslodi, pēc vajadzības virzot pozitīvās enerģijas kopā ar negatīvajām, vai atsevišķi. Tāpat kā Saules joslām, ap kurām lokās šīs Jupitera enerģijas, tām ir vairāki paralēli enerģiju impulsi, taču ar mainīgu polaritāti un plūsmu.


Katra no jūsu Saules sistēmas planētām projicē uz Zemi savu noteiktas formas tīklu jeb režģi, kas pārraida mūsu īpašās iezīmes fiziskajām dabas valstībām. Daži no šiem astoņiem regulārajiem režģiem ir atklāti ar biolokācijas palīdzību un uzmērīti, taču to izcelsme un nolūks nav saprasti, kā tas bija kādreiz, kad astronomiskais un astroloģiskais iespaids tika atzīts un integrēts dzīvē. Šie režģi parasti nosaukti to atklājēju vārdā.


Mazākais ir Hartmana režģis, kas stiepjas ziemeļu – dienvidu virzienā un austrumu – rietumu virzienā. Tam ir diezgan neliela izmēra regulāra tīkla forma, kas sašaurinās polu virzienā. To pārraida jūsu satelītplanēta Mēness. Šis enerģijas līmenis ir diezgan zems, krietni zemāks par veselīgas cilvēces līmeni, jo Mēness ir tikai Saules atspulgs, kam trūkst tiešā mūsu ieguldījuma.


Nākamais pēc izmēriem ir Karijas (Curry) režģis. Tam ir diagonāla režģa struktūra, un tas nāk no Neptūna. Abiem šiem režģiem ir gan pozitīvās, gan negatīvās līnijas, kas noteiktos intervālos tiek dubultotas kā lielāks režģis, šādi pastiprinot to efektu. Daži jūsu ārsti pazīst šos režģus. Viņi uzskata, ka cilvēku slimības, piemēram, vēzi, var izraisīt cilvēku atrašanās galvenajos negatīvajos enerģiju krustpunktos, ko var noteikt ar biolokācijas palīdzību. Patiesībā tas nav slimību iemesls. Tie drīzāk fokusē un pievelk noteiktus emocionālos stāvokļus un negatīvās ietekmes. Cilvēkos ar vāju imūnsistēmu tas var izraisīt arī slimību simptomus. Vājuma simptomi vispirms izpaužas ēteriskajā līmenī jeb aurā un tikai tad parādās fiziski. Šādā gadījumā jūs varat vai nu ar domām pārbīdīt režģi, vai arī paši atstāt šo vietu fiziski. Taču, ja cilvēks ir viegli ievainojams, viņš šādu negatīvo ietekmi savā ēteriskajā laukā tūliņ uzsūks citā vietā.


Vēl ir divas lielākas ziemeļu- dienvidu sistēmas: Peira (Peyres) režģis, ko izstaro Plutons, un cits, vēl nenosaukts, kas nāk no Merkurija. Diagonālais režģis nāk no Venēras, bet citu līdzīga izmēra režģi izstaro Urāns. Saturns projicē ziemeļu – dienvidu režģi, bet plašāks diagonālais tīkls, kas nosaukts Dr. Šneidera vārdā, nāk no Marsa. Tie visi izstaro attiecīgo planētu svārstības, bet tos iespaido arī Saules cikli.


Katrā ziņā šo planetāro enerģiju, izmantojot režģus, projicē Erceņģeļi, pārraidot noteiktas īpašības. Vienīgi mēnesi iespaido Zemes devas(dabas gari). Erceņģelis Uriēls lika devām uzņemties atbildību par Mēnesi. Uriēla funkcija bija izveidot dimensijas un mērus, palīdzot cilvēcei precīzi iezīmēt svētvietas pēc debess ķermeņu kustības. Uriēls vēl var tikt atsaukts uz Zemes, lai paaugstinātu vietējās enerģijas tajās vietās, kur tikusi nopietni izjaukta dabiskā kārtība. Tomēr šobrīd, paaugstinoties Zemes vibrācijām kopumā, par svarīgāku uzdevumu kļūst kosmisko principu pielietošana.


Pievienots: 2009/03/21