Iznākusi Diānas Bērzas grāmata Eņģeļu vēstījumi


Grāmatu apgāds Madris izdevis Diānas Bērzas grāmatu Eņģeļu vēstījumi.


Pirms Pirmās Adventes, sestdien, 26. novembrī plkst. 16 Svētā Pētera baznīcā notiks grāmatas atvēršanas svētki, informē grāmatu apgāda Madris pārstāve Skaidrīte Naumova.


Katram ir spēja ko redzēt - tikai viens tam paiet garām un neredz, bet cits ierauga un saklausa. Diāna Bērza, grāmatas Eņģeļu vēstījumi autore, pamazām virzījās uz kaut kā augstāka atklāsmi, līdz reiz viņa saņēma gatavus vēstījumus jeb sūtījumus īsu līdzību veidā no Visuma. Šīs atklāsmes caur autori uzrunā visus, jo tieši šobrīd tās ir nepieciešamas, lai saprastu, kas ar katru notiek un ko dara līdzcilvēki. Grāmata sniedz atbildes uz daudziem jautājumiem - tās nav jāmeklē ne Tibetā, ne pie pasaules gudrajiem, atbildes ļoti vienkārši un saprotami ir rodamas grāmatā, norāda grāmatas izdevēji.


Diāna Bērza ir režisore, kuras dzīslās rit nosvērtās latviešu un ugunīgās grieķu asinis. Kopš 1992. gada ar nelieliem pārtraukumiem viņa strādā Latvijas radio, kur veidojusi dažādus bērnu, teātra raidījumus un joprojām vada Latvijas radio1 radioenciklopēdiju KāpēcTāpēc. D. Bērza nav rakstniece - šī ir pirmā grāmata, kas ar viņas starpniecību tiek nodota latviešu lasītājiem.  


http://www.diena.lv/kultura/iznakusi-dianas-berzas-gramata-engelu-vestijumi-13917076


Pievienots: 2011/12/08