Ziemas Mistērijas


Inta Vītola, Andžejs Reiters, Inese Rozniece, Pēteris Urtāns, Gundega Purmale, Krista Džūlija Kirkupa un Aigars Mozulis


Aicina uz atkalredzēšanos Ziemas Mistērijās!

https://picasaweb.google.com/103549821551997994617/ZiemasMisterija?authkey=Gv1sRgCNf7xOngv6efwAE#5674919600174210002


Tas laiks tuvojas! Kad varēsim atkal satikties, apskauties, runāties un dziedāt...
Šis ir strauju ārēju pārmaiņu un iekšēju transformāciju laiks, kad ir tik svarīgi pabūt kopā ar Savējiem- sasildīt sirdis, dalīties priekā, gūt ko jaunu...

Šoreiz esam parūpējušies par laikam atbilstošām tēmām- latvisko pirti, Ziemas Saulgriežu enerģētiku, Baltu zīmēm, augu un zālīšu spēku, aizsardzību un attīrīšanos un vēl...

Adventes laiks, kad dziedāsim skaistākās šī laika dziesmas, pārdomāsim, kas paveikts šajā gadā, un sūtīsim savus nākotnes sapņus Debesīs.

Visbeidzot visi kopā iedegsim savas Sirsniņas, ģenerējot visspēcīgāko Mīlestības enerģiju, kas ļaus atkal spert lielu soli pretī savam patiesajam, īstajam Es...kas ienesīs prieku, mieru un paļāvību...

Šoreiz tiksimies Cēsu rajona, Mežrozēs- jaunā atpūtas kompleksā, kur pat katram būs savas čībiņas, speciāli tam paredzētos plauktiņos... 

Aplūkojiet vairāk te: www.mezrozes.lv


Ziemas Mistēriju programma

Piektdiena 2.decembris
15.00-16.00- Ierašanās, tēja, apskāvieni un smaidi! 
16.00-18.00-Seminārs ‘’Latviskā Pirts’’ ar Aigaru Mozuli. Praktiskā pirts. Pirts procedūras. Kas ir pareizi un nepareizi pirtī? Pirts un veselība, u.c.
18.00- Vakariņas
19.00- Grupai no 10 cilvēkiem, praktiskā nodarbība pirtī ar pēršanos. Otra grupa (ja ir gribētāji) no 20.30! 
20.00- Kopējā Meditācija Sirds Centram. Visi kopā 
20.30- Pārējiem diskusiju vakars kopā ar mūsu Pēterīti- iepazīsimies ar jaunajiem dalībniekiem, runāsimies par to, kas mainījies mūsos kopš Vasaras Mistērijām, dalīsimies sajūtās, sildīsim sirdis, padziedāsim. Varbūt kopā noskatīsimies filmiņu.


Sestdiena, 3.decembris
8.30 – Andžejs mūs iesilda visai dienai! 
9.00- Brokastiņas
10.00 -‘’Sieviete un sievišķīgums’’- ko noderīgi zināt arī vīrietim. Vadīs Gundega Purmale- ārste, zāļu sieva, zintniece. Noteikti izlasiet klāt pievienotās intervijas. Dziļas zināšanas un dzīves gudrība.
13.00 –Pusdienas
14.00- Inese Gulbe ‘’Baha Ziedu terapija’’- lekcija.
15.30 – 16.30 –tējas laiks pašiem. Darbosies Ezoshop.Lv veikaliņš- akmeņi, kristāli utml...
16.30 - ‘’Ceļā no Ego uz Sirdi’’ Diskusija par Jauno Laikmetu, pārmaiņām kopā ar Intu.
18.00- Vakariņas.
19.00- Ziemas Mistēriju kulminācija, dodoties rituālā pastaigā ar svecītēm, vēlāk ar karstas tējas termosu pie ugunskura radīsim Kopības un Mīlestības gaisotni. Vadīs Andžejs.
21.00-23.00 ‘’Peldēšanās Gongu Skaņās’’. Pulcējamies zālē, iekārtojamies uz tepiķīšiem, ietināmies sedziņās, un pirms nakts miega laižamies neizsakāmi skaistajā skaņu meditācijā kopā ar Kristu Džūliju Kirkupu.
Paralēli naskākie saņem enerģētisko ‘’pērienu’’ no Regīnas un Evitas- mums jau zināmajām, mīļajām un fantastiskajām pirtniecītēm (Pēriens-8Ls)


Svētdiena, 4.decembris
8.30- Mostamies un vingrojam kopā ar Andžeju!
9.30- Brokastiņas
10.30- Ziemas Saulgriežu enerģētika. Baltu Zīmes. Aizsardzība un attīrīšana. Seminārs ar Inesīti.
12.30- Atvadīšanās un pošanās mājup!
P.s. Programmā var notikt nelielas izmaiņas, bet var arī nenotikt 


Lektori un speciālisti
Izmanto iespēju tikt uz individuālu konsultāciju ar 30-50% atlaidi!

Inta Vītola- Reiki Meistare, kristālterapeite, lektore. Vada Salonu XI Jelgavā, vada seminārus par krāsu, skaņas, kristālterpiju un garīgo izaugsmi (spiritual couching) visā Latvijā.
Čakru diagnostika, individuāla kristālu piemeklēšana, konsultācija- 30-40 min-7Ls

Andžejs Reiters -izaugmes treneris, konsultāciju kompānijas „Talanta atslēgas” rektors, Grāmatas “Īstā bagātība” autors, bioenerģētikas pasniedzējs. Apguvis jaunākās mārketinga sistēmas Japānā un lietojis savas zināšanas neskaitāmos ar bioenergoinformātiku saistītos projektos. A. Reiters konsultē vairākus starptautiskus uzņēmumus Latvijā, “Transcom World Wide”, “Hipotēku banka”, a/s “KOLONNA”, “Verners de”, Rehab centrs “Baltezers”, Mediju grupu “Santa”, u.c.  
Vairāk informācijas www.andzejsreiters.com  
Andžejs organizēs nelielas grupiņas individuālam darbam -15Ls 

Inese Rozniece- Reiki dziedniece, biolokācijas speciāliste, gaišs un jauks cilvēks individuāli palīdzēs atrast atbildes un attīrīs bioenerģētisko lauku. Individuālā konsultācija- 40 minūtes -7 LVL.

Aigars Mozulis- pirtnieks un masieris, praktiskās pēršanas instruktors  Praktiskajā nodarbībā iemācīsities pirts noslēpumus paši. Paralēli visu vakaru Aigars piedāvās 15-20 minušu masāžas- muguras, plecu zonas, kāju, sejas u.c. (5Ls).Par līdzņemamajām lietām un kārtību informēsim nākamajā vēstulē.

Gundega Purmale- zintniece, zāļu sieva, astroloģe. Absolvējusi Medicīnas institūtu, ir infekciju slimību ārste, kas jau daudzus gadus atveseļo cilvēkus citādi. Noteikti izlasiet klāt pievienotās intervijas. Gundega ir mūsu šīs nometnes atradums! Viņa īpaši lūdz dalībniekus sagatavot jautājumus- par veselību, augu pielietošanu, dabas ritmiem un enerģētiku. Noteikti nepalaidiet garām šo iespēju.  http://failiem.lv/u/dnuluek?k=1fe2862f

Krista Džūlija Kirkupa –‘’ It viss, kas ir  - ir enerģija. Enerģija sevī ietver it visu – gaismu, smaržu, skaņu, kustību, mīlestību... Tie esam mēs paši un itin viss, ir katrā no mums...un arī visapkārt mums. Jo it viss, ir vienots un nedalāms organisms. Skaņa, smarža, kustība – ļoti dziļi darbojas cilvēkā it visos līmeņos, kā dziedinošs un atjaunojošs process. Cilvēki to zināja jau ļoti senā senatnē’’.

Pilna Gonga skaņa – tā ir visaptveroša atbalss, balss, kas skan it visā esošajā.
Cilvēks, kurš to sadzird un izjūt it visās sevī pastāvošajās sajūtās, emocijās, domās un pat fiziskajā ķermenī, vienlaicīgi saplūzdams ar šo skaņu, ieiet neparastā stāvoklī – transā. Šajā stāvoklī ļoti efektīvi darbojas universālā skaņa – tā ievibrē visu fizisko, mentālo, astrālo ķermeni un pilnībā atjauno un harmonizē tos.
Skaņa darbojas pilnīgi visos līmeņos – kā šūnu, tā arī ēteriskājā ķermenī – enerģētiski. Skaņa izlīdzsvaro enerģijas, likvidējot enerģētiskos blokus visos ķermeņos.
Klausoties varenajos Gongos, cilvēks dodas vēl nebijušā un neiedomājamā ceļojumā...un šajā ceļojumā ir iespējams piedzīvot, ieraudzīt un sastapt jebko...Sastapt pašam sevi! Gongu terapija ir metode, kā atrastu prieku, mieru un spēku savas personības garīgai izaugsmei un attīstībai skaņas pasaulē.
"Peldēšanās Gongu skaņās" - ir gan skaista meditācija, gan dziļa individuāla dziedinoša terapija skaņā.

Pēteris Urtāns šoreiz būs citā ‘’ampluā’’- bet, galvenais taču, ka būs! 


Tāpat kā pagājušo reizi, izsūtīsim otro vēstuli ar sīkāku informāciju un datumu, kad varēsiet sākt pierakstu pie speciālistiem.
Varēs pierakstīties arī uz otru pirti abos vakaros- Lielajā būs pēršana ar pirtniekiem, mazajā varēs sildīties tie, kas naskāk pietieksies, un kam būs apnikuši lektori! Bez papildus maksas


Dalības maksa un pieteikšanās kārtība.
- Plāns ‘’A’’ Pilna programma -65 LVL (ieskaitot PVN)
- Plāns ‘’B’’ (ierašanās sestdien no rīta) -45 LVL (ieskaitot PVN)
Samaksa veicama skaidrā naudā pie pasākuma organizatoriem vai ar pārskaitījumu.
Apmaksu var veikt visu uzreiz līdz 10.novembrim, vai pa daļām -50% līdz 10.novembrim, -pārējo līdz 25.novembrim.
Ja mainās apstākļi un netiekat, tad iemaksāto naudu atgriežam līdz 20.novembrim.


Tā kā ir ziemas sezona, tad, lai nepalielinātu izmaksas, šoreiz brokastosim paši. Pietam Mežrozes ir aprīkotas ar ļoti komfortablām, ērtām virtuvēm, kurās ir viss nepieciešamais- trauki, katli, plīts, mikroviļņu krāsns, ledusskapis...pat trauku mašīna. Viss jauns un svaigs!
Pusdienas un vakariņas mums pievedīs klāt!


Pieteikties pa tālruni – 630 26911, 29223489, info@ezoshop.lv


Pēc pieteikšanās katrs dalībnieks saņems izsmeļošu vēstuli par norises vietu, nokļūšanu (organizēsimies ), līdzņemamajām lietām, dziesmu vārdiem un visu pārējo...


Nakšņošana būs komfortablās istabiņās, kur ir viss nepieciešamais!
Jauku, piepildītu, prieka un pozitīvu pārsteigumu pilnu Tev šo laiku!
Uz tikšanos! 


Mazās komandas vārdā:
Inta (Jelgava, Zemgale, Kurzeme) -29223489
Inese (Madona, Vidzeme, Latgale)-26335432Pievienots: 2011/11/14